Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeGie

Nabór w urzędzie miasta/gminy/itd na stan. informatyka - jakie pytania ?

Polecane posty

Witam! Postanowiłem znaleźć pracę w urzędzie miasta/gminy. Wiadomo. Najpierw papiery, spełnienie formalności, gdy te spełnione, rozmowa kwalifikacyjna. O co pyta komisja na takiej rozmowie? Czy, jak wyczytałem są to zagadnienia z samorządu i informatyki? Stanowisko pracy: informatyk. Czekam zarówno na ogólne zagadnienia jak i na szczególowe pytania, jakie padają na takich rozmowach. A już w ogóle, jeśli ktoś posiada kwestionariusz ocen to bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o raju w maju
Ustawa, kodeks postepowania administracyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisias
Napewno będą to podstawowe pytania dot. samorządu terytorialnego - gminy, miasta czy powiatu, oraz zagadnienia z kodeks postępowania administracyjnego. Powodzenia mnie się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, to muszę chyba coś poczytać o tym, bo ja informatyk jestem, a nie administracja publiczna :( Mam dwóch konkurentów na najbliższej rozmowie w urzędzie miasta i gminy, tylu zakwalifikowali, a mnie dokoptowali, bo nie wysłałem wszystkich Piszecie, najprostsze pytania, tzn dotyczą one konkretnej gminy, czy ogólnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... bo nie wysłałem wszystkich dokumentów miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, jak już zacząłem wątek to dokończę. A więc rozmowa kwalifikacyjna dotyczyła zagadnień informatycznych, bez żadnych zawiłości prawa administracji publicznej. Pytania ogólne i bardziej szczególowe. Czyli o e-urzędach, problemach sprzętowych, programowaniu stron, zabezpieczaniu. Bardzo miła komisja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki w ciągu maks 7 dni. Ogólnie - oczywiście niechcący - robiłem wszystko, żeby się nie udało... Nie przesłałem wszystkich dokumentów, spóźniłem się na rozmowę 30 minut. Już wcześniej wiedziałem, że albo mnie chcą, albo chcą mieć po prostu jak najwięcej kandydatów. Na rozmowie było naprawdę fajnie, ja się rzadko denerwuję, ale nie wiedziałem jak potraktują to spóźnienie :( No ale teraz wiem, że na 90% zostanę przyjęty do pracy, najpierw okres próbny (do 3 mcy), potem już umowa. Warunki finansowe, cytuję \"najpierw grosze (na okresie próbnym), a potem średnia pensja budżetowa\". Komisja dała do zrozumienia dosłownie, że jestem najlepszym kandydatem (hehe a może każdemu tak mówią):) No czekam teraz na telefon i zapytam o wynagrodzenie doładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×