Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaki zrobić kurs

Nie mogę znaleźć pracy...jak zrobić kurs??

Polecane posty

Gość jaki zrobić kurs

Jestem po zarzadzaniu i nigdzie nie moge znalezc pracy a jak juz znajde to jakas posadke biurowa za marne grosze. Zastanawiam sie nad jakims kursem ktory dałby mi wiecej możliwosci?? -krawiecki? -fryzjerski? -kosmetyczny? nie wiem jakie jeszcze oprocz tych warto zrobić zeby pozniej nie martwic sie o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki zrobić kurs
ladaco no bez przesady o ile kurs krawiecki jest dosc krotki to pozostale trwaqja 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki zrobić kurs
A moze zapytam sie tak...kto z was zrobił kurs i obecnie pracuje w nowym zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki zrobić kurs
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onael
Ja zrobiłem kurs instruktora nauki jazdy i właśnie rozpoczynam nową pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzykologii
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki zrobić kurs
onale gratuluje w takiim razie:) ja niestety taki kurs sobie odpuszcze bo sama zdałam rpawko pol roku temeu i dopiero ucze sie jezdzić swoim nowym samochodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki zrobić kurs
podobno mozna dobrze zarobic jesli sam prowadzisz swoja szkole jazdy bo dla kogos sie nie opłąca neistety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isny
Zamiast kursu muzykologii dużo bardziej zaprocentuje w przyszłości "Profesjonalny kurs wypełniania profili na GL" o specjalności - "Jak skutecznie podawać do publicznej wiadomości swój numer telefonu". Każda korporacja przyjmie Cię z otwartymi rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaaa
Jak jestes zarejestrowana w urzedzie pracy bo z tego co słyszałam tomożesz zrobić sobie kurs za darmo bo UP dostał na to kase z uni europejskiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyc ten kraj
ja przeglądając oferty pracy (czasem nawet bez typowania działu tylko wszystkie w danym wojewodztwie) widzę dużo ogłoszeń w których proponują pracę dla fryzjerów. dołujące jest to że się kończy studia a trzeba sobie takie kursy robić żeby robotę dostać, którą wykonują ludzie po zawodówkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiemm
ja jeszcze nie spotkałam fryzjera po studiach... ciekawa jestem czy ubiegając się o pracę podaje, że ma wykszt wyższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345tcvb
znam 3 fryzjerki z wyksztalcenie wyzszym-magisterskim. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmm
Witam, ja szukam pracy od 2-och miesiecy, juz wariuje :( i różne myśli przychodzą człowiekowi do głowy :( nie wyzywajciue od razu od głupich bab, ale chciałam zrobić sobie uprawnienia na instruktoraa nauki jazdy- tak, ja kobieta :P ale z tego co się orientuje to trzeba min. 3 lata mieć prawko a mi trochę brakuje, i chyba tak jak autorka topiku muszę iść na jakiś kurs, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onael
Żeby zrobić uprawnienia na instruktora nauki jazdy prawko trzeba mieć min. 3 lata. Sam kurs trwa około 3 miesiące i miesiąc czekania na egzamin, jeśli uda się zdać za pierwszym razem to 10 dni później masz legitymację i możesz uczyć :) Koszt w zależności od miasta i OSK od 1500zł do 3000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmm
onael, a czy trudno zdać ten egzamin? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onael
hmm to zależy - materiału jest sporo: baza 1200 pytań z teorii, 30 konspektów zajęć do opracowania z których się później odpowiada i na sam koniec egzamin praktyczny (zwykły placyk z kat. B) Jak się trochę pouczy to nie jest trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assa12
Kurs fryzjerski to dobry pomysł na stałą pracę, albo na taką po godzinach nawet. Zależy jak Ci sie życie ułoży i jak będzie Ci wygodniej. Warto tylko wybrać dobry kurs, żeby nie wydać niepotrzebnie pieniędzy. Ja skończyłam kurs w szkole select i teraz choć nadal pracuję w zawodzie (pracuje w szkole w sekretariacie) to po pracy i w weekendy dorabiam sobie jako fryzjerka:) Na początku to były same kolezanki a potem one komus polecały i teraz mam wierne grono klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co może warto pomyśleć nad tym gdzie tak naprawdę jest przyczyna tego , że nie potrafisz znaleźć pracy. Może masz złe nastawienie lub nie najlepiej idzie ci samo szukanie pracy. Według mnie warto zastanowić się nad kursami, które podniosą twoje kwalifikacje i pozwolą skutecznie pozyskać wymarzoną pracę i zaprezentować swoje umiejętności i zalety. Sprawdź sobie te oferty są dość interesujące: http://kursynet.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób kurs kasjerski lub z waluty polskiej.polecam tutaj www.kurswiedzy.pl na własnym przykładzie wiem ,że warto. ja szukałam pracy 8 miesiecy a po kursie znalazłam od ręki.rekruter mówi na 300cv na Pani miejsce nikt nie miał tego kursu co jest skandalem na stanowisko sprzedazowe więc Pani się wyróżniła.ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gieniusz40
Taki który da Ci konkretna umiejetnosc korzystną dla potencjalnego pracodawcy. Mój przykład - zrobiłem kurs na wózki widłowe i praca znaleziona po dwóch tygodniach, bez ur********** znajmosći. Robiłem kurs w Kursy Marko we Wrocławiu, dobra cena, a szybko i rzeczowo, więc jak ktoś szuka to dobra opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz pracy w pl to równie dobrze możesz wyjechać np do Szwecji i zacząć wszystko od nowa. Język podłapiesz w pół roku, rok i szybko staniesz na nogi. Najniższa pensja (np sprzątaczka) to 50 zł /godz/rękę. Pracy jest pod dostatkiem a koszty życia potównywalne do PL. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz ciekawych ofert kursów i szkoleń to polecam poszukać w serwisie http://tudodam.pl/nauka Tam z pewnością znajdziesz coś interesującego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toporek49
Hmm, osobiście polecam kursy spawalnicze, lub coś związanego z programowanie czy zarządzaniem baz danych. Na tej stronie - http://www.domsupelek.pl/ możesz znaleźć propozycję interesujących kursów, warto przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie czytałam ostatnio, że dla takich osób jak Ty organizowane są bezpłatne szkolenia http://fundacja-avenhansen.pl/ . Zerknij sobie na ich stronę, ja już też mam zamiar wybrać się na któreś, bo jestem w podobnej zawodowej sytuacji. Kto wie, może się spotkamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice, tel.: 32 230 26 34 , 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz szuka się specjalistów, którzy mają fach w reku. Ja osobiście zamierzam pójść na studia a na razie jestem po szkole policealnej i kursach kosmetycznych, także prace udało mi się znaleźć w miarę szybko. Moim zdaniem ciekawe oferty można znaleźć np. na tym http://praca-malopolskie.pl/ portalu. Zanim wybierzecie sobie kurs, to sprawdźcie sobie najpierw jakie są w waszych miejscowościach zawody deficytowe, w jakich branżach pojawia się najwięcej ofert pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×