Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ijaaaa

o co pytaja na RK

Polecane posty

Gość ijaaaa

niedługo zaczne sie rozglądac z apierwsza prace i w zwiazku z tym jestem bardzo c iekawa o co pytaja na rozmowach kwalifikacyjnych?? Cos w stylu dlaczego chce pani pracowac w naszej firmie?? Jakie kwalifikacje pani posiada?? Gdze wczesniej pani pracowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunkaaaaaaaa
byłam na klubie pracy i mówili nam wszystkie pytania jakie sa zadawane ale nie pamietam dokładnie ale nie które z nich to -ile ma pani lat -stan cywilny -czy chce mieć pani w najblizszym czasie dzieci (zawsze mów ze nie nawet jakbys była w 3 miesiącu) -skad sie dowiedziałas o tym miejscu pracy - ile chcesz zarabiać -czy znasz jezyk obcy -gdzie mieszkasz i czy bedziesz miec problem z dojazdem - prawo jazdy -gdzie wczesniej pracowałas -dlaczego juz tam nie pracujesz - jakie masz umiejetnosci i predyspozycje znam jeszcze troche ale moze innym razem pamietaj aby wczesniej dowiedzieć sie o danym ewentualnym miejscu zatrudnienia jak najwiecej bo kazdy z pracodawca szuka czego innego u pracownika jak coś to zadawaj pyt. ja odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijaaa
dziekuje Cie bardzo :) w sumie myslalam, ze na takich rozmowach to maltretuje pytsnaiami o to co sie umie robic, a nie takie pierdoly jak stna cywilny, xczy wiek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuniaaaaaaaa
pytania są rózniaste to zaezy gdzie starasz sie o prace jak np. sklep to zapytaja sie o ksiaz. zdrowia , obsługa kasy fiskalnej i ocenia wyglad zew. i jak prowadzisz rozmowe. ale musisz jak cos napisać dokładniej o co bedziesz sie starać czyli jaka prace to ci doradze pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×