Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarny46

Praca w internecie - jakieś propozycje?

Polecane posty

Gość ankiety
można zarobić pieniążki wypełniając ankiety...może to nie majątek, ale zawsze... i wysiłek niewielki :) Polecam: www.studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=20921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basialkas3
równiez ankiety tak jak pisalam w innym poscie mam sprawdzone dwa portale z których bez problemu otrzymałam pieniązki lub bony zakupoweJezeli ktoś chetny poprosze maila przesle zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotteee92
Znacie portal students watch? Jest to portal, który płaci nam za wypełnianie ankiet. A ankiety są całkiem ciekawe: np. kryzys gospodarczy, albo czym jest dla nas męskość. Standardowo ankieta kilka minut = kilka punktów. Dostajemy też punkty za zapraszanie znajomych. Jestem na portalu ok tygodnia i mam już 20 pt (a 100pt=50zł) tutaj jest link ;) https://www.studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=21180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwiki
zapraszam na www.krzysztofkozar.pl a jak nie to podaj dalej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyżej podałem stronę gdzie opisałem sposoby dzięki którym dorabiam sobie do pensji na etacie i Wy jeśli chcecie też możecie. Jak ktoś ma pytania pisać na: czarny46@poczta.onet.pl z chęcią na nie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam taki drobiazg -praca polega na na klikaniu w płatne maile i wypełnianiu ankiet - jeśli ktoś jest chętny do zarabiania można napisać na maila : joannnka@o2.pl Jak poszukać opinii na necie wszędzie piszą , że portal jest wypłacalny . Zarabia się malutko , bo dziennie niecałe 2 zł. z klikania w reklamy i wypełniania ankiet , ale przynajmniej pewna kasa - zajmuje to chwilkę dziennie . Minusem jest to , że możemy wypłacić pieniążki dopiero jak uzbieramy 200 zł.Zarabiamy dodatkowo jeśli kogoś zaprosimy .Nie są to duże pieniądze ale zajmuje to dziennie bardzo mało czasu , a po jakimś czasie te 200 zł uzbierane się przydaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w temacie students watch wg mnie są niewypłacalni.zleciłem przelew w marcu-do tej pory[15 maj]zero.a w kotakcie z nimi brak jakiejkolwiek odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również czekam na wypłate ponad 2 miesiace z studentswatch.Pisałam kilka e mail- zero odpowiedzi z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdania, że klikanie w płatne reklamy, ankiety itp. to jest oszustwo i nikt chyba jeszcze na tym nie zarobił... Ja zarabiam w firmie katalogowej która ma naprawdę dużą ofertę produktów i bardzo atrakcyjny plan marketingowy. Można pozyskiwać do firmy nowe osoby dzięki czemu zarobki są dużo większe niż tylko ze sprzedaży produktów. Sukces w marketingu mlm osiągają tylko wytrwali bo zarabia się z miesiąca na miesiąc coraz więcej ale zaczyna się od początku budować swoją grupę przedstawicieli. Jest to firma z tradycją i jeszcze mi się nie zdażyło aby wypłata była chociażby spóźniona. Jeśli jesteście zainteresowani dokładniej jakie są produkty i zasady współpracy (a wszystko bez kosztów wstępnych) to przeczytacie o tym na mojej stronie: http://dodatkowa-praca-betterware.pl/ lub napiszcie na e-mail: betterware11@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam studentswatch, mają fajne ankiety :) Są wypłacalni, tylko rzeczywiście trzeba czekać czasami dłużej niż te dwa tygodnie. Ale bardzo szybko odpisują na fanpejdżu, jak raz do nich napisałam, kaskę miałam następnego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet tonie w niezmierzonej ilości słabych reportaży... zmień to z nami! Reportal.pl - premiera wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pomysł na taką internetową działalność ale do osiemnastki nic byś nie zarobił:( Jak zaczął byś teraz to za 6 lat byłbyś już zaawansowanym specjalistą w tej dziedzinie i pewnie mając 20 lat miałbyś już możliwość by sprawdzić swoje umiejętności. Jako że byłbyś już w tym dobry prawdopodobnie w wieku 30lat byłbyś cholernie bogatym człowiekiem. Dla ciebie to szmat czasu ale mając 30 lat pewnie zadasz sobie pytanie,,DLACZEGO NIE JESTEM KULCZYK?" Gdybyś złapał bakcyla i poszedł droga którą mam na myśli nie pomyślałbyś w ten sposób bo możliwe że miałbyś więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co tu odwalasz to najzwyczajniejsze p***********e :) "Osiemnastkę" skończyłem, gdy ty byłeś jeszcze w podstawówce ;) Spadaj trollu z tym słodkim pierdzeniem i zajmij się czymś pożytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TSU to nowy portal społecznościowy. Został stworzony jako darmowa platformą mediów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy równie znany i popularny w Polsce Instagram. TSU pozwala swoim użytkownikom umieszczać posty, zdjęcia, obrazki, filmy video zupełnie jak wyżej wymieniona konkurencja. Co w takim razie wyróżnia TSU jako portal społecznościowy od konkurencji? Otóż niewidoczna na pierwszy rzut oka różnica po nieco głębszej analizie staje się kluczowa. Przewagę jaką ma TSU to podejście do użytkowników jako do partnerów biznesowych. Każdy użytkownik nowego portalu społecznościowego, jakim jest TSU w prosty sposób może spieniężyć swoją działalność medialną. Brzmi jak bajka prawda? Wyobraź sobie, że cokolwiek zrobisz na TSU możesz za tą działalność otrzymać wynagrodzenie. TSU wynajmuje powierzchnię reklamową zupełnie jak Facebook, ale zamiast zatrzymywać utarg dla siebie, postanowiło podzielić go ze swoimi użytkownikami w stosunku 90/10, czyli 90% dochodów z reklam trafia do użytkowników a 10% zostaje w firmie polecam:))) https://www.tsu.co/rogal2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavyl series
Witam wszystkich , mam swietna propozycje zarobienia dobrych pieniedzy , oczywiscie nic nie ma za darmo, powiem tylko tyle , na rynek wchodzi produkt , dokladnie kosmetyk ktory ma ogromny potencjał, mianowicie jest oparty na nanotechnologii, usuwa rozstepy , blizny, itd, nie bede mowil ile osobiscie zarabiam, poniewaz zaraz znajdą sie "hejterzy" , reguła jest jedna ja zarobie jak ty zarobisz i odwrotnie, zapraszam do kontaktu im wczesniej wejdziecie tym pozniej bedziecie na szczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie Ci cos nie wyszlo albo nic nie zarobiles, to ogloszenie nie jest dla takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie są te dobre pieniadze ? W ogóle wiesz. Ile można zarobić , ale ile ty , czy ktoś zarobi , to dwie różne przypadki. Na przykład: ktoś ci powie , że 10 km można przebiec w 40 min , dasz radę w tym czasie przebiec ? Nie musisz zdradzać, że nic nie zarabiasz ... bo gdybyś zarabiał, to tu byś nie łowił chętnych na zarobienie kokosów. Co takiego wyróznia tę firmę kosmetyczna , że warto kupować jej produkty. Gdy pełno podobnych w koło ? Ale tu nie chodzi o samą firmę, ale o Pana Kazia , który miał pomysła jak zarobić kokosy i na ile te produkty wycenił. Ile przepłacasz kupujac te produkty? Znam taki przypadek , ze w jednej z firemek MLM , dystrybujacej produkty z Polfa Kutno. Szefostwo , czyli znowu jakis dystrybutor Kaziu , podniósł ceny produktów o 40 %, bo góra mało zarabiała . Ci co robią MLM i to im wychodzi , nie zapiszą sie do tego , a jedynie chetni ... Siała baba mak , nie wiedziała jak, a dziad nie powiedział ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavyl series
pisze tu dlatego poniewaz firma jest świeza, tworzymy tz kluby , powstaje to prawie od zera , dlatego tu napisalem. Oszem mlm jesli chodzi o fm to bzdura, produkt jest dlugo i niewarto w to wchodzic. Natomiast jesli produkt ma potencjal, jest nowy, dziala naprawde zadziwiająco, to dlaczego by nie spróbowac ?Jesli ktos chcialby sie dowiedziec wiecej odnoscie produktu prosze pisac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavyl
jesli chcecie sie dowiedziec o zarobkach , do wyboru jest kontakt telefoniczny, skype, mozemy tez osobiscie przyjechac do panstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam jako dodatkowy zarobek w internecie to wypełnianie płatnych ankiet. Można na tym zarobić nawet 500 zł w ciągu jednego miesiąca z różnych paneli badawczych lub nawet z jednego panelu badawczego. Ale to wszystko zależy od Ciebie jak się w to zaangażujesz. Są plusy i minusy jak wszędzie :). Pozdrawiam Grzesiek (http://www.platne-ankiety.eu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto. Jest to polska sprawdzona strona, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! co nie jest wcale takie trudne. zachęcam do rejestracji! https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/id/46658/code/942424e9a2e0436/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypełnianie płatnych ankiet - jedna ankieta od 2 do 10 złotych! Serdecznie polecam ten portal, który oferuje nam WYPŁACALNOŚĆ w wysokości ok. 50-100zł/miesięcznie aż do nawet 700zł (najlepsi) zarejestruj się już dziś i sprawdź - nic Cię to nie kosztuje http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76278851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×