Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość manuella_

Praca w WKU Wojskowej Komendzie Uzupełnień potrzebuję informacji ...

Polecane posty

Gość manuella_

Mam wielką prośbę - potrzebuję znaleźć podstawowe informacje o: - przepisach z zakresu kpa (co to jest kpa?), - ochronie informacji niejawnych, - ochronie danych osobowych, - ustawie o służbie cywilnej - oraz ustawie o powszechnym obowiązku obrony RP Może znajdzie się ktoś kto pracuje/pracował konkretnie w dziale poboru?? Bardzo proszę o pomoc! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj
w googlach odpowiednich ustaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manuella_
szukałam - znalazłam pełno ustaw, niestety nie wiem co jest najistotniejsze (mam mieć wiedzę ogólna z tego) co gorsza nie zapamietam tego i połowy nie rozumiem np" ktoś tam coś tam z ustawy nr xxx powinien coś tam z ustawy xxx" ...ustawa ustawy z ustawy.. :o Chodzi o prace w dziale poboru, nie wiem o co mogą pytać i jak sie przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada
kpa to kodeks postepowania administracyjnego, wpisz w google ustawy, a potem wybierz te, które Cię interesują. Myślę,że powinnaś przeczytać wszystkie. Pracując w dziale poboru wku bedziesz urzędnikiem służby cywilnej stosującym przepisy postępowania administracyjnego Myślę, że powinnas znać róznicę między decyzją a postanowieniem, znać sytuacje, w których się je wydaje Uczestniczyłam w podobnej procedurze naboru do urzędu skarbowego egzamin był trudny dużo kandydatów, pytali właściwie ze wszystkiego, tak że musisz solidnie się przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manuella_
Porada dzięki :) ooojj przerazilaś mnie ... chyba nie dam rady bo to w tym tygodniu :( Znam zakres obowiązków jaki by mnie obowiązywał ale muszę znaleźć kogoś kto pracuje lub pracował w WKu w poborówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×