Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młoda opiekunka

Promedica24 ktoś zna?

Polecane posty

Gość Młoda opiekunka

Hej ;) skończyłam roczny kurs opieki medycznej i chce wyjechać do Niemiec. Nie znam języka, ale właśnie ta firma twierdzi ze robią darmowy kurs. Pytanie do Was, czy któraś brała w tym udział ? Czy y faktycznie jest gratis pod warunkiem jednego krótkiego wyjazdu, czy do czegoś to zobowiązuje ? Boję się, że np będę musiała przez kilka miesiącu później, na nie wiadomo jakich warunkach u nich pracować, żeby im się za mnie zwróciło. Czy coś Wgl proszę o opinie o tej firmie, jak było, czy rodziny są spoko, czy senior mieszka sam czy z reszta rodziny. Jak z obowiązkami itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam opiekunką u nich kiedyś i warto jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaJoanna3
Zgadza się są organizowane konkursy językowe dla osób, które nie znają języka, wtedy właśnie w ramach tego musisz tam przepracować pewien okres. Co to opiekunów to zazwyczaj mieszkają sami, przynajmniej ja się z takim przypadkami spotkałam. Pensja wzrasta jeśli lepiej znasz język a da się szybko go nauczyć bo sie człowiek osłucha. Czasami są jakieś bonusy, teraz (od stycznia) zmieniają umowę zatrudnienia i podnoszą płacę. Jeśli masz kwalifikacje to warto wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×