Odpowiedz na ten temat

Szkoła policealna w Krakowie(kurs asystentka stomatologiczna)

 • gość 2016.12.01 [15:23]
  Polecam szkołę sukces edukacja w krakowie, mają świetne i darmowe kierunki. Także nie ma się do czego przyczepić.
 • kaskaa01 2016.12.02 [21:18]
  Z tego co mi wiadomo największą zdawalność egzaminów zewnętrznych ma Cosinus
 • gość 2016.12.13 [13:26]
  Polecam szkole Sukces Edukacja. Szkoła jest roczna, bezplatna. Szkola ma dobry sprzet do nauki, jak i kadre nauczycielska. Polecam!
 • bagii525 2016.12.14 [17:35]
  tytuł technika z asystentki zrobić też można w Cosinusie. Ja co prawda jestem na innym kierunku, ale gadałam z dziewczynami i były zadowolone. Rok nauki, całkiem za darmo i kwalifikacje są.
  A sama szkoła jak najbardziej warta uwagi
 • aniczka0050 2016.12.28 [13:11]
  ja właśnie kończę w sukces edukacji asystentkę i jestem zadowolona usmiech.gif jak się chodzi na zajęcia, to można z nich dużo wynieść. polecam, bo jest za darmo, tak samo jak egzaminy i legitymacja usmiech.gif
 • zuzka_233 2017.01.07 [12:14]
  Jeśli chodzi o szkołe to Cosinus ma lepszy poziom nauczania no i jest za darmo usmiech.gif
 • andzielineczka 2017.01.25 [12:20]
  Podbijam wątek ! Wybiera się ktoś na kurs Asystentki stomatologicznej w Krakowie w semestrze letnim? Zaczęłam interesować się tym tematem i chętnie poznam osobę, która również chciałabym się na taki kurs zapisać usmiech.gif Jak i również z chęcią poczytam opinie osób, które taki kurs robią bądź robiły i polecą lub nie daną szkołę.
 • gość 2017.03.15 [14:45]
  Dla stomatologó tez coś jest - Wspaniałe szkolenia, które świetnie poszerzą Państwa wiedzę i praktykę znajdziecie tutaj, dentalday.pl/szkolenia.html są różne terminy , bardzo fachowa kadra
 • gość 2017.05.17 [10:25]
  Hej dziewczyny! Chciałabym Was zachęcić do zapisu do Policealnej Szkoły Medycznej ATUT LIDER KSZTAŁCENIA na kierunek Higienistka Stomatologiczna.
  Po takim kursie można znaleźć pracę w gabinetach dentystycznych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, prywatnych gabinetach stomatologicznych, poradniach i klinikach dentystycznych, gabinetach profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej w przedszkolach i szkołach.
  Rekrutacja bez egzaminów wstępnych, ale należy pamiętać, że przy zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.
  DODATKOWO! Wśród obowiązkowych zajęć edukacyjnych jest język migowy.
  Link: http://atutszkola.pl/oddzialy/krakow/kontakt/ Kontakt: ul. Sławkowska 1, II piętro
  31-014 Kraków (zaraz przy rynku!)
  tel. (12) 307 20 85
  tel. kom. 535 132 661
  krakow@atutszkola.pl
 • cosinuss 2017.05.18 [07:49]
  Ukończyłeś szkołę średnią i obecnie zdajesz maturę? Zastanawiasz się co dalej?
  W COSINUSIE zdobędziesz zawód ZA DARMO!
  Posiadamy bogatą ofertę kierunków medycznych, takich jak:
  - asystent osoby niepełnosprawnej,
  - asystentka stomatologiczna,
  - opiekun medyczny,
  - opiekun DPS,
  - opiekun osób starszych,
  - opiekunka dziecięca,
  - opiekunka środowiskowa.
  Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, a nauka przez cały okres trwania jest całkowicie bezpłatna.
  Zero opłat i brak wpisowego.
  Zajęcia praktyczne już na pierwszym semestrze.
  Darmowe materiały dydaktyczne i naukowe.
  Dowiedz się więcej odwiedzając Nasz sekretariat w ponad 40 miastach w Polsce lub wchodząc na cosinus.pl
  Zapisz się już dziś i zarezerwuje sobie miejsce na stronie rekrutacja.cosinus.pl.
  Zapraszamy!
 • gość 2017.05.19 [13:06]
  Ja idę na higienistkę medyczną do szkoły Atut Lider Kształcenia na krakowskim rynku, mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania i uda mi się zdobyć papier. Chętnie poczytam opinie osób które tam chodziły.
 • gość 2017.05.19 [13:13]
  Przykro mi to powiedzieć bo miałam inne nadzieje i plany a okazało się po skończeniu szkoły że asystentki stomatologiczne bardzo zle zarabiaja. Albo na umowe o pracę za najniższą krajową albo na zlecenie i też wykorzystują. Odwala sie większość roboty za dentyste on zgarnia całą kase a asystentka dostaje ochłapy. Niestety nie idzie z tego wyżyć. Trzeba dorabiać w innej branży. Przykre tym bardziej że za granicą asystentki zarabiają kokosy.
 • gość 2017.05.22 [16:26]
  polecam szkołę sukces edukacja w Krakowie - zajęcia prowadzone na dobrym poziomie, jeżeli chodzi o kierunki medyczne typu asystentka czy higienistka oraz masazysta- mają pracownię i materiał są za darmo!
 • gość3030303 2017.06.02 [16:12]
  zauważyłam, że ostatnio na Długiej leży dużo ulotek szkoły Creative. Czy ktoś coś słyszał ?
 • AnnaKopalinska 2017.06.06 [10:01]
  Podobno dobra szkoła, są nowi na rynku, robiłam tam tylko kurs póki co, ale widziałam, że rozdają kursy za darmo do kierunków
 • gość 2017.06.06 [11:12]
  Creative powstało chyba w lutym tego roku, więc nie mają zbytnio doświadczenia w prowadzeniu tego typu szkoleń myślę :/ raczej nie zdecydowałabym sie tam na naukę, znajoma chodziła do szkoły ATUT i sobie chwali, kierunek skończyła, egzamin zdała. Wiem, że mieli sporo zajęć w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym gdzieś na ulicy Starowiślnej.
 • gość 2017.06.06 [11:17]
  podejrzane dla mnie to, ze taki kierunek mieliby za darmo:/ gdzieś jest haczyk na bank
 • gość 2017.06.06 [11:39]
  Atut Lider Kształcenia oferuje naukę na kierunku higienista stomatologiczny/higienistka stomatologiczna.
  DODATKOWO - zajęcia z języka migowego gratis!
  Nauka trwa 2 lata- 4 semestry.
  Rekrutacja bez wstępnych egzaminów - decyduje kolejność zgłoszeń
  Wymagane dokumenty przy zapisie:
  oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej ( lub duplikat lub kserokopia potwierdzona notarialnie)
  2 zdjęcia
  dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość
  Wystawiamy zaświadczenia ZUS oraz legitymacje = zniżki na przejazdy
  Rekrutacja trwa- zacznij naukę już od września i zdobądź tytuł Higienistki Stomatologicznej/Higienisty Stomatologicznego!
  Przyjdź i zapisz się już dziś w sekretariacie szkoły w Krakowie przy ulicy Sławkowskiej 1, piętro II
  Jeśli masz pytania zadzwoń pod numer: 535 132 661 lub (12) 307 20 85 lub napisz meila: krakow@atutszkola.pl
 • gość 2017.06.08 [12:01]
  Ja właśnie słyszałam bardzo dużo złych opinii o tym atucie czy tam ap edukacji, koleżanka nie mogła w ogóle się dogadać w żadnej sprawie z sekretariatem ani nauczycielami i przeniosła się do innej szkoły. Co do Creative to nie wiem, bo są nowi na rynku, ale widocznie jest popyt na takie szkoły i zawsze można przyjść i się podpytać paru rzeczy
 • Zosia1923 2017.06.09 [17:14]
  Kończę właśnie drugi semestr kierunku higienistka stomatologiczna w Sukces Edukacja w Krakowie i zamierzam się przenieść i to nie tylko dlatego że to nie dla mnie kierunek, ale też dlatego że szkoła traktuje słuchaczy niepoważnie. Co chwilę są zmieniane plany przez co każdy musi ciągle zmieniać swoje plany tak jakby szkoła w ogóle albo nie wiedziała albo mieli gdzieś to że każdy ma swoje życie prywatne, rodzinę, pracę itd. Do tego nauczyciele (niektórzy) prowadzą lekcje trochę od niechcenia dyktując nam cały czas słowo w słowo z podręcznika zamiast wytłumaczyć i wyjaśnić niektóre rzeczy. Do tego ciągle zmienia się dyrektor. Jeszcze od nowego semestru mieliśmy podpisywać się na kartkach, których nie było w ogóle na zajęciach od lutego do maja po czym dostaliśmy informacje od szkoły w maju aby jak najszybciej stawić się w sekretariacie podpisać listy czyli mieliśmy po prostu rzucić wszystko i lecieć do miasta gdzie niektóre osoby miały daleko gdyż są spoza Krakowa podpisywać listy, których nie było od lutego.
 • alicja0065 2017.06.12 [10:26]
  Cześć! zaintrygowana tymi wpisami o Creative poszłam tam z samego rana i mam już na szybko kilka wniosków:
  - mają bardzo ładne pomieszczenia
  - oferta jest dostosowana do potrzeb rynku, wszystkie kierunki powtarzają się w innych szkołach, ale to urok szkół policealnych
  - wszystkie kierunki oprócz geodety są za darmo
  - do każdego kierunku dają kurs gratis
  - do zapisu każdemu dają voucher zniżkowy na kursy i gadżety
  - są na wszystkich mediach społecznościowych (pechowiec.gif ), mimo że są nową firmą
  - przygotowują pracownie na następny semestr, mają być w tym samym budynku
  - Panie z sekretariatu zapewniały, że nie ma żadnych opłat za naukę i są tylko korzyści
  - organizują darmowe warsztaty, wszystko mają na fejsbuku i w ogóle proponują śledzenie fejsbuka, bo tam są promocje najczęściej
  W sumie, to dość ładnie to wygląda i poważnie zaczynam się wahać nad zapisem. Zrobiłam sobie rezerwację na weterynarię, bo Panie obiecywały, że będzie pracownia weterynaryjna od września, szkolenia mają być dla przyszłych weterynarzy i jakieś zajęcia specjalne. Spodobało mi się, że wszystko jest tak jasne i przejrzyste. Przemyślę sprawę i prawdopodobnie się zapiszę
 • gość 2017.07.02 [14:54]
  Szczerze NIE POLECAM szkoły Sukces Edukacja w Krakowie kierunek technik farmaceuta.
  Nie chodzi mi o samych wykładowców, ale o zaangażowanie szkoły, a raczej jej braku na tym kierunku. Uczęszczam do tej szkoły rok i przez cały ten roku uczę się na sucho samej teorii. Dyrekcja nie zapewnia, żadnego sprzętu, ani odczynników. Dlatego pragnę zaznaczyć, że fotografie sal na stornie internetowej owej szkoły to zwykła bujda. Zapisując się na kierunek TECHNIK Farmacji, co sama nazwa wskazuje, myślałam, że poznam farmację od strony technicznej i praktycznej, ale najwidoczniej się bardzo pomyliłam. Trzeba pamiętać o tym, że aby zostać technikiem farmacji, należy uzyskać co najmniej 50% z części praktycznej i co najmniej 75% z części praktycznej, do której NIE ZOSTAŁAM w żadnym stopniu przygotowana!!!!
  NIE POLECAM
 • gość 2017.07.04 [14:17]
  Faktycznie szkoła Creative jest nowa na rynku bo jest od niedawna w Krakowie, ale pomimo kierunków, które są standardowe tak jak w innych szkołach dorzucają ciekawe kursy całkowicie za darmo np. na weterynarii co uważam, że warto i polecam jest kurs groomerski w 100 % darmowy, zapisałam się właśnie na weterynarię choć wiem, że teraz mają także właśnie asystentkę o, której mowa w wątku usmiech.gif asystentka również jest darmowa usmiech.gif
 • gość 2017.07.27 [11:07]
  ja też jestem w Creative usmiech.gif czy kosmetyczki mają już jakąś grupę na fejsbuku ?
 • kosmetyczkazcreative2017 2017.07.27 [17:56]
  Hej, ja też szukam!Czy któraś z dziewczyn zapisywała się na wrzesień na kosmetykę do Creative? usmiech.gif
 • gość 2017.08.16 [11:20]
  Jeśli jesteście zainteresowani jakimkolwiek kursem czy szkołą dla dorosłych w Krakowie to tylko Sukces Edukacja! z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że nauczyciele z którymi da się dogadać wysoki poziom nauczania fajna atmosfera wszystko na plus. Polecam usmiech.gif
 • gość 2017.08.17 [11:01]
  Sukces Edukacja w Krakowie - zdecydowanie nie! z jakimi nauczycielami można się dogadać jak 3/4 nauczycieli uciekła dlatego,że szkoła jest niewypłacalna-sami to niektórzy mówili na zajęciach - pracowni nie ma a jak są to ściema jakaś jedna wielka - tak jak komentarz powyżej- farmacja żadnej pracowni nie ma i nie zanosiło się, żeby miała, także nie zapisujcie się do tej szkoły bo szkoda czasu!
  Niby jest za darmo, ale co z tego jak nie ma się z kim dogadać bo nikt nic nie ogarnia!! to nie jest dobra szkoła!
 • Julka TUK 2017.08.20 [15:46]
  Hej, skończyłam w Sukcesie już jeden kierunek i teraz idę na drugi. Jestem w sumie z niej zadowolona. Może było w niej nieciekawie, ale teraz są tam ogromne zmiany i to na duży plus! Sekretariat ogarnia jak tylko może i nadrabia zaległości, które spowodowali poprzednicy. Jest mega różnica pomiędzy tym co było, a tym co jest! Każda szkoła ma swoje mankamenty - nie ma idealnej - dlatego lepiej nie sugerować się w 100% opinią krążącą w internecie.
 • gośćsmieszek 2017.08.21 [14:41]
  hahahahah nie rozsmieszajcie ludzi...
 • gość 2017.08.23 [10:41]
  Ja nie czaje o co są te hejty na Krakowski Sukces. Ja jestem na dietetyce i jest mega pozytywnie. Nie wiem jak na innych kierunkach więc się nie wypowiadam ale do dietetyki nie ma co się przyczepić jezyk.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...