Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawagumixD

Szkoła policealna w Krakowie(kurs asystentka stomatologiczna)

Polecane posty

Gość gość
Z tego co wiem to była w BLUE Education. Ja tam chodzę na kosmetykę i sobie chwalę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka84
Dość fajny wybór, jeśli chodzi o kursy i kierunki policealne mają teraz w szkole Blue Education www.blue.edu.pl. Robią też przygotowanie maturalne dla dorosłych. Niskie czesne, korzystne warunki. Warto przedzwonić i się dopytać o szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja (zgodnie z tematem) jestem na Higienistce stomatologicznej zapisana do BLUE. Opłata miesięczna to 99 zł A NIE 250zł (olaboga:X)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłam asystentke stomatologiczną w GoWOrk i jestem bardzo zadowolona, pracuje w zawodzie , teraz wybieram sie jeszcze na kosmetyczke, tak dla siebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja asystentka
potwierdzam! ja zdałam egzamin w Go Work i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam szkoły GOWORK ! szkoła nie przygotowała mnie do egzaminu! nie zdałam! uczyłam się z notatek z lekcji i na egzaminie zrobiłam wielkie oczy, mało nie wychodząc ze łzami w oczach! odradzam! nauczyciele, którzy mnie uczyli byli mało kompetentni, lekcje były prowadzone byle jak . panował chaos!!! Żałuję wyboru tej szkoły! Odradzam! nie zróbcie tego błędu co ja!! są lepsze szkoły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blue? To chyba jakiś żart... może to złe miłego początki ale kontakt fatalny, ignorancja, udają, że nie istniejesz bo się chcesz czegoś dowiedzieć. Porażka, na pewno nie dla normalnych ludzi, którzy chcą cokolwiek zaplanować w przód. Po prostu się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devlin
wiesz co mam koleżankę, która pracuje w krakowskim TEBIE i mówi że jest tak sobie - ogólny nacisk wcale nie jest na edukację, ludzie sami zaniżają poziom, bo im się po prostu nie chce. Więc ja bym równała do tych lepszych, niż do gorszych. Z tego co słyszałam to bardzo dobre opinie ma http://www.sukcesedukacja.pl/ Oni mają nie tylko policealne, ale i lo i kursy. Widziałam ostatnio też że mają jakieś promocje połączone z reserved, jeśli się u nich zapiszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ss1990
ostrzegam! szkoła policealna go work w krakowie !!! ta szkoła to jedno wielkie oszustwo. byłam zapisana na kierunek asystentki stomatologicznej i po nie długim czasie zrezygnowałam bo nadażyła mi się okazja dobrej pracy w anglii. i wtedy zaczął się prawdziwy koszmar czyli nie kończące się opłaty nie wiadomo za co! nie pomogły żadne pisma wysyłane do dyrekcjii o umożenie opłat z wiadomych przyczyn czyli tego że nie mogę być na zajęciach bo mnie niema w polsce ! musiałam zapłacić prawie 300zł czesnych jak przecież nie ma mnie na zajęciach, później karę za frekfencję 240zł ;/. ostrzegam jeśli już ktoś się wybiera do tej szkoły dokładnie 100 razy przeczytać umowę zanim ją podpiszecie bo to jest cyrograf;/. w żadnej szkole niema takich beznadziejnych warunków! gdybym na umowie nie doczytała że trezeba by było zapłacić w 1 i 2 semestrze nauki 360 zł za materiały które szkoła sama tak jak jest to w innych szk0łach policealnych powinna dać to bym się wkopała w jeszcze gorsze bagno ;/. a co do pań w sekretariacie to jak to bywa są miłe niby wszystko wyjaśniają ale jak sie doczyta jakiegoś kruczka na umowie to robią głupie miny i jak gdyby nigdy nic udają że nie słyszą... dodatkowo wysokie opłaty za inne rzeczy np egzaminy, za przystąpienie do sesji... w ogóle ta szkoła to jakaś porażka! mam nadzieję że ten koszmar się już skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKt
Witam, chciałam złożyć papiery do TEBu ale przeraziły mnie te opinie. Widze, że są sprzed roku. Może się coś zmieniło? Na prawdę tyle się płaci za rezygnację? Poczytałam sobie o szkole Sukces Edukacja, tam asystentka i higienistka są całkowicie darmowe i moja koleżanka tam robi właśnie asystentkę i mówiła, że wszystko spoko, dużo praktyki itp. i do tej pory nie płaciła nawet za legitymację. I teraz mam dylemat. Proszę o jakieś informacje. Pozdrawiam, Marta, Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Sukces Edukację, ja co prawda jestem na Techniku Usług Kosmetycznych, ale naprawdę jest wszystko darmowe i za nic się nie płaci. Nawet właśnie za legitymację czy zaświadczenia a egzamin z kwalifikacji też jest darmowy ja na TuKu mam dwa ale na Asystentce jest jeden z tego co się orientuję . No i jest dużo zajęć praktycznych i nie płacimy za kosmetyki, które wykorzystujemy podczas zajęć praktycznych. A Asystentki mają zajęcia praktyczne chyba w gabinecie więc też fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowiłam zapisać się na asystentkę do Sukces Edukacji. Myślę, że to dobry wybór. Wszystko dokładnie przeczytałam przed podpisaniem i nie ma żadnych informacji o opłatach (nawet małym druczkiem) jeśli wszystko będzie ok, to od nowego semestru zrobię sobie jeszcze higienistkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do Delty na Szewskiej 17/1 w Krakowie i bardzo sobie chwalę. Nie płaciłam tam za nic, nie ma żadnej umowy do podpisania. Zajęcia fajnie prowadzone, ogólnie wszystko jest ok i szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Sukces Edukacja w Krakowie- kosmetyka jest spoko, mają darmowy kierunek w 100% i własną, wyposażoną pracownię i nie płaci się za nic, nawet za kosmetyki czy egzaminy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę Delta Edukacja, ukończyłam tam kierunek technik usług kosmetycznych. Przez 2 lata nie musiałam płacić za nic, dobrze wyposażone pracownie i fajna kadra, szczerze polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również chodziam do Delty, ale na kierunek Technik Rachunkowości i również polecam, zdałam wszystkie egzaminy bez problemów i zastanawiam się teraz nad technikiem administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o asystentkę stomatologiczną to teraz jest ostatni rok naboru więc warto się zapisać, na karmelickiej 1 jest szkoła, która ma asystentkę za darmo bo dziś nawet tam dzwoniłam , także warto się tam przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na zajęciach praktycznych można nauczyć się wielu zabiegów i wykonywać je w domu całkowicie za darmo! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów i nie podpisuje się umowy!- Zapraszam wszystkie chętne Panie. Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 794005304. Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio natknęłam się na ofertę szkoły sukces edukacja w krakowie. szkoła jest całkowcie darmowa i mają wiele interesujących kierunków. planuję zapisać się na terapeutę zajęciowego- kierunek jest całkowcie darmowy przez cały okres kształcenia, nie ma tam żadnych opłat i dla najlepszych jest stypenidum i nagroda za polecenie znajomych. Także jak ktoś jest chetny to zapraszam i podzielimy się tym 1000 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra Szkoła policealna to delta edukacja na szewskiej 17/1. W swojej ofercie mają dużo darmowych kierunków. Plus medyczne za niewielkie pieniądze. Ja kończę własnie u nich opiekuna Medycznego i jestem bardzo zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delta Edukacja chyba też jest na śląsku gdzieś ? bo chciałabym do niej iść a jestem z Katowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj byłyśmy z koleżanką w sukces edukacji i mają dobrą ofertę jeżeli chodzi o weterynarię i kosmetykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyka - technik usług kosmetycznych i technik weterynarii jest w szkole Delta Edukacja, całkowicie za darmo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delta Edukacja dobra szkoła !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz juz nie ma asystentki, została wycofana, ale ja zapisałam się na higienistkę stomatologiczną, po tym ma się więcej uprawnień. Także polecam bo można więcej zarobić :) Byłam w szkole sukces edukacja w krakowie i mają dobrą ofertę bo szkoła jest darmowa a za polecenie osób można wygrać 1000 zł także świetna opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erdecznie zapraszamy do NOVA CENTRUM EDUKACYJNEGO w Gdańsku! Już wiadomo, że w naszej szkole wszystkie kierunki zostaną utworzone! W naszej ofercie możemy pochwalić się szeroką gamą kierunków BEZ CZESNEGO, zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową www.nova.edu.pl, gdzie można dokonać rejestracji na wybrany kierunek! W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 58 320 56 66 lub mailowy na adres gdansk@nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła sukces edukacja w krakowie ma znowu w ofercie asystentkę, podbno jest przywróca i można się zapisywac, moja kumpela tam była i była zachwycona. szkoła jest całkowicie darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, słuchajcie odnośnie tych niektórych zachwalanych szkół policealnych typu nova, sukces edukacja itd. sprawdzajcie najpierw ich zdawalność egzaminów zewnetrznych, a nie to co piszą na swoich stronach czy mówią przez telefon!!! mam wyniki egzaminów z kwalifikacji ze strony OKE Kraków / kierunek technik usług kosmetycznych kwalifikacja A.61 1) Nova przystąpiło do egzaminu 16 osób zdało egzamin 7 osób czyli 43,8%, 2) Gloker przystąpiło do egzaminu 15 osób, zdało egzamin 7 osób, czyli 46,7%, 3) GoWork przystąpiło 12 osób, zdało egzamin 6 osób, czyli 50,0%, 4) Delta Edukacja przystąpiło do egzaminu 9 osób, zdały uwaga 3 osoby, czyli 33,3%!!!, 5) i UWAGA Sukces edukacja przystąpiło do egzaminu 4 osoby, zdało egzamin UWAGA 0 osób, czyli 0,0%!!! link do wyników oke kraków - http://www.oke.krakow.pl/inf/filedata/files/EK14_info_o_wynikach_12.pdf Sprawdzajcie szkoły sami a nie wierzcie we wszystko co mówią i piszą te szkoły. Sama byłam uczennicą jednej z tych szkół i ją natychmiast zmieniłam po wynikach egzaminu z czerwca 2016 r. i dokonałam wyboru na szkołę, którą sprawdziłam na stronach OKE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co widzę to cześć pisemną zdało w sukces edukacji 100 % a praktyczną nie zdało tak tez jest w innych szkołach a zapominasz o jeszcze jednej sesji która jest w październiku i tez zdarza się tak,że osoby zgłoszone nie stawiają się na egzamin a liczy się to jako osoba która przystapiła do sesji co niestety obniża później wynik. o i kwalifikacje a.62 zdało 100% osób część praktycznąi z.04 i z.13 i r.10 więc szkoła nie jest taka zła jak już przedstawiasz informację to rób to wiarygodnie a nie wybiórczo i w innych szkołach podkreslam tez tak jest. więc racja trzeba samemu wszystko weryfikować a nie wierzyć komenatarzom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×