Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawagumixD

Szkoła policealna w Krakowie(kurs asystentka stomatologiczna)

Polecane posty

Gość gość
ja chodze na asystentke do sukces edukacji i nie mam sie do czego przyczepic, szkola w krakowie jest w porzadku a zapewne duzym plusme jest to ,ze jest calkowicie darmowa bo z tego co wiem to w innych szkolach jest gorzej a dodatkowo trzeba placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę sukces edukacja w krakowie, mają świetne i darmowe kierunki. Także nie ma się do czego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkole Sukces Edukacja. Szkoła jest roczna, bezplatna. Szkola ma dobry sprzet do nauki, jak i kadre nauczycielska. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka0050
ja właśnie kończę w sukces edukacji asystentkę i jestem zadowolona :) jak się chodzi na zajęcia, to można z nich dużo wynieść. polecam, bo jest za darmo, tak samo jak egzaminy i legitymacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzielineczka
Podbijam wątek ! Wybiera się ktoś na kurs Asystentki stomatologicznej w Krakowie w semestrze letnim? Zaczęłam interesować się tym tematem i chętnie poznam osobę, która również chciałabym się na taki kurs zapisać :) Jak i również z chęcią poczytam opinie osób, które taki kurs robią bądź robiły i polecą lub nie daną szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla stomatologó tez coś jest - Wspaniałe szkolenia, które świetnie poszerzą Państwa wiedzę i praktykę znajdziecie tutaj, dentalday.pl/szkolenia.html są różne terminy , bardzo fachowa kadra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Chciałabym Was zachęcić do zapisu do Policealnej Szkoły Medycznej ATUT LIDER KSZTAŁCENIA na kierunek Higienistka Stomatologiczna. Po takim kursie można znaleźć pracę w gabinetach dentystycznych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, prywatnych gabinetach stomatologicznych, poradniach i klinikach dentystycznych, gabinetach profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej w przedszkolach i szkołach. Rekrutacja bez egzaminów wstępnych, ale należy pamiętać, że przy zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. DODATKOWO! Wśród obowiązkowych zajęć edukacyjnych jest język migowy. Link: http://atutszkola.pl/oddzialy/krakow/kontakt/ Kontakt: ul. Sławkowska 1, II piętro 31-014 Kraków (zaraz przy rynku!) tel. (12) 307 20 85 tel. kom. 535 132 661 krakow@atutszkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja idę na higienistkę medyczną do szkoły Atut Lider Kształcenia na krakowskim rynku, mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania i uda mi się zdobyć papier. Chętnie poczytam opinie osób które tam chodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi to powiedzieć bo miałam inne nadzieje i plany a okazało się po skończeniu szkoły że asystentki stomatologiczne bardzo zle zarabiaja. Albo na umowe o pracę za najniższą krajową albo na zlecenie i też wykorzystują. Odwala sie większość roboty za dentyste on zgarnia całą kase a asystentka dostaje ochłapy. Niestety nie idzie z tego wyżyć. Trzeba dorabiać w innej branży. Przykre tym bardziej że za granicą asystentki zarabiają kokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam szkołę sukces edukacja w Krakowie - zajęcia prowadzone na dobrym poziomie, jeżeli chodzi o kierunki medyczne typu asystentka czy higienistka oraz masazysta- mają pracownię i materiał są za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3030303
zauważyłam, że ostatnio na Długiej leży dużo ulotek szkoły Creative. Czy ktoś coś słyszał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKopalinska
Podobno dobra szkoła, są nowi na rynku, robiłam tam tylko kurs póki co, ale widziałam, że rozdają kursy za darmo do kierunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Creative powstało chyba w lutym tego roku, więc nie mają zbytnio doświadczenia w prowadzeniu tego typu szkoleń myślę :/ raczej nie zdecydowałabym sie tam na naukę, znajoma chodziła do szkoły ATUT i sobie chwali, kierunek skończyła, egzamin zdała. Wiem, że mieli sporo zajęć w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym gdzieś na ulicy Starowiślnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzane dla mnie to, ze taki kierunek mieliby za darmo:/ gdzieś jest haczyk na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atut Lider Kształcenia oferuje naukę na kierunku higienista stomatologiczny/higienistka stomatologiczna. DODATKOWO - zajęcia z języka migowego gratis! Nauka trwa 2 lata- 4 semestry. Rekrutacja bez wstępnych egzaminów - decyduje kolejność zgłoszeń Wymagane dokumenty przy zapisie: oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej ( lub duplikat lub kserokopia potwierdzona notarialnie) 2 zdjęcia dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość Wystawiamy zaświadczenia ZUS oraz legitymacje = zniżki na przejazdy Rekrutacja trwa- zacznij naukę już od września i zdobądź tytuł Higienistki Stomatologicznej/Higienisty Stomatologicznego! Przyjdź i zapisz się już dziś w sekretariacie szkoły w Krakowie przy ulicy Sławkowskiej 1, piętro II Jeśli masz pytania zadzwoń pod numer: 535 132 661 lub (12) 307 20 85 lub napisz meila: krakow@atutszkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie słyszałam bardzo dużo złych opinii o tym atucie czy tam ap edukacji, koleżanka nie mogła w ogóle się dogadać w żadnej sprawie z sekretariatem ani nauczycielami i przeniosła się do innej szkoły. Co do Creative to nie wiem, bo są nowi na rynku, ale widocznie jest popyt na takie szkoły i zawsze można przyjść i się podpytać paru rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia1923
Kończę właśnie drugi semestr kierunku higienistka stomatologiczna w Sukces Edukacja w Krakowie i zamierzam się przenieść i to nie tylko dlatego że to nie dla mnie kierunek, ale też dlatego że szkoła traktuje słuchaczy niepoważnie. Co chwilę są zmieniane plany przez co każdy musi ciągle zmieniać swoje plany tak jakby szkoła w ogóle albo nie wiedziała albo mieli gdzieś to że każdy ma swoje życie prywatne, rodzinę, pracę itd. Do tego nauczyciele (niektórzy) prowadzą lekcje trochę od niechcenia dyktując nam cały czas słowo w słowo z podręcznika zamiast wytłumaczyć i wyjaśnić niektóre rzeczy. Do tego ciągle zmienia się dyrektor. Jeszcze od nowego semestru mieliśmy podpisywać się na kartkach, których nie było w ogóle na zajęciach od lutego do maja po czym dostaliśmy informacje od szkoły w maju aby jak najszybciej stawić się w sekretariacie podpisać listy czyli mieliśmy po prostu rzucić wszystko i lecieć do miasta gdzie niektóre osoby miały daleko gdyż są spoza Krakowa podpisywać listy, których nie było od lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja0065
Cześć! zaintrygowana tymi wpisami o Creative poszłam tam z samego rana i mam już na szybko kilka wniosków: - mają bardzo ładne pomieszczenia - oferta jest dostosowana do potrzeb rynku, wszystkie kierunki powtarzają się w innych szkołach, ale to urok szkół policealnych - wszystkie kierunki oprócz geodety są za darmo - do każdego kierunku dają kurs gratis - do zapisu każdemu dają voucher zniżkowy na kursy i gadżety - są na wszystkich mediach społecznościowych (:O), mimo że są nową firmą - przygotowują pracownie na następny semestr, mają być w tym samym budynku - Panie z sekretariatu zapewniały, że nie ma żadnych opłat za naukę i są tylko korzyści - organizują darmowe warsztaty, wszystko mają na fejsbuku i w ogóle proponują śledzenie fejsbuka, bo tam są promocje najczęściej W sumie, to dość ładnie to wygląda i poważnie zaczynam się wahać nad zapisem. Zrobiłam sobie rezerwację na weterynarię, bo Panie obiecywały, że będzie pracownia weterynaryjna od września, szkolenia mają być dla przyszłych weterynarzy i jakieś zajęcia specjalne. Spodobało mi się, że wszystko jest tak jasne i przejrzyste. Przemyślę sprawę i prawdopodobnie się zapiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze NIE POLECAM szkoły Sukces Edukacja w Krakowie kierunek technik farmaceuta. Nie chodzi mi o samych wykładowców, ale o zaangażowanie szkoły, a raczej jej braku na tym kierunku. Uczęszczam do tej szkoły rok i przez cały ten roku uczę się na sucho samej teorii. Dyrekcja nie zapewnia, żadnego sprzętu, ani odczynników. Dlatego pragnę zaznaczyć, że fotografie sal na stornie internetowej owej szkoły to zwykła bujda. Zapisując się na kierunek TECHNIK Farmacji, co sama nazwa wskazuje, myślałam, że poznam farmację od strony technicznej i praktycznej, ale najwidoczniej się bardzo pomyliłam. Trzeba pamiętać o tym, że aby zostać technikiem farmacji, należy uzyskać co najmniej 50% z części praktycznej i co najmniej 75% z części praktycznej, do której NIE ZOSTAŁAM w żadnym stopniu przygotowana!!!! NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie szkoła Creative jest nowa na rynku bo jest od niedawna w Krakowie, ale pomimo kierunków, które są standardowe tak jak w innych szkołach dorzucają ciekawe kursy całkowicie za darmo np. na weterynarii co uważam, że warto i polecam jest kurs groomerski w 100 % darmowy, zapisałam się właśnie na weterynarię choć wiem, że teraz mają także właśnie asystentkę o, której mowa w wątku :) asystentka również jest darmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem w Creative :) czy kosmetyczki mają już jakąś grupę na fejsbuku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczkazcreative2017
Hej, ja też szukam!Czy któraś z dziewczyn zapisywała się na wrzesień na kosmetykę do Creative? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteście zainteresowani jakimkolwiek kursem czy szkołą dla dorosłych w Krakowie to tylko Sukces Edukacja! z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że nauczyciele z którymi da się dogadać wysoki poziom nauczania fajna atmosfera wszystko na plus. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukces Edukacja w Krakowie - zdecydowanie nie! z jakimi nauczycielami można się dogadać jak 3/4 nauczycieli uciekła dlatego,że szkoła jest niewypłacalna-sami to niektórzy mówili na zajęciach - pracowni nie ma a jak są to ściema jakaś jedna wielka - tak jak komentarz powyżej- farmacja żadnej pracowni nie ma i nie zanosiło się, żeby miała, także nie zapisujcie się do tej szkoły bo szkoda czasu! Niby jest za darmo, ale co z tego jak nie ma się z kim dogadać bo nikt nic nie ogarnia!! to nie jest dobra szkoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka TUK
Hej, skończyłam w Sukcesie już jeden kierunek i teraz idę na drugi. Jestem w sumie z niej zadowolona. Może było w niej nieciekawie, ale teraz są tam ogromne zmiany i to na duży plus! Sekretariat ogarnia jak tylko może i nadrabia zaległości, które spowodowali poprzednicy. Jest mega różnica pomiędzy tym co było, a tym co jest! Każda szkoła ma swoje mankamenty - nie ma idealnej - dlatego lepiej nie sugerować się w 100% opinią krążącą w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsmieszek
hahahahah nie rozsmieszajcie ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie czaje o co są te hejty na Krakowski Sukces. Ja jestem na dietetyce i jest mega pozytywnie. Nie wiem jak na innych kierunkach więc się nie wypowiadam ale do dietetyki nie ma co się przyczepić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy tak polecacie ten creative?:/ przecież ta szkoła powstała pół roku temu! Więc 0 informacji jak wygląda nauka w całym systemie nauki, jak wygląda zdawalności egzaminów, jak wyglądają zajęcia praktycznie itp itd. Taka szkółka co powstała pół roku temu równie dobrze może paść za pół roku... Na pewno nie polecam Delty, ponoć pogubili świadectwa ludzi, którzy byli tam zapisani, wiec uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak każda szkoła może paść w każdej chwili tak jak to jest na przykładzie delty, skoro szkoła jest dobra to czemu jej nie polecać innym- nie wiem czy zauważyłeś , ale inne szkoły też są tutaj polecana a nie powinny, chyba lepiej przestrzegać przed tymi złymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój z tą deltą niezłe jaja... z tego co sie orientuje to jestem jedną z niewielu osób które przeniosły się przed upadkiem i nie straciły roku... a skoro juz tak dyskutujecie o tych szkolach to polece wam sukces bo chodze tu już drugi semestr i jest spoko i na prawde dziwie sie skad te negatywne opininie u co niektorych! w Sukces grupy nie są jakoś wybitnie duże więc wykładowcy poświęcają sporo czasu każdemu nauczyciele mają profesjonalne podejscie. Sszkola jak najbardziej na plus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×