Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tamdam dam

Wykształcenie- co mam zrobić

Polecane posty

Gość tamdam dam

Studiuję już jedną fililogie na uW, dziennie:) Jak wiadomo filologie to takie studia, gdzie jest dużo godzin i zajęć. Teraz mogę jeszcze iść na drugą, na licencjackie wieczorowe. Chciałabym, ale... No właśnie. Po pierwsze- codziennie dojeżdżam na uczelnie ponad godzinę (w jedną stronę). Po drugie- mam opłakany stan zdrowia- chorję praktycznie cały czas, mam gronkowca, wadę serca, teraz jeszcze będę miała operację na staw...:o I przy siedzeniu na uczelni od 8 rano do 20 będę straszliwie zmęczona:( No i będę miała okna dość długie czasami:( Myślałam, żeby wtedy wracać do domu, chociaż na 1,5 godziny, tak na obiad, no ale wtedy tez pół dnia będę w autobusach itd.:( A te drugie studia są jeszcze dużo dalej niż tam, gdzie studiuje obecnie... No i czas pisania magisterki zbiegnie mi się z czasem pisania licencjatu. Chciałabym uzupełnić wykształcenie, ale też nie chciałabym zmarnowac pieniędzy na coś, czemu i tak nie podołam...:( Czy licencjat jest traktowany poważnie przez pracodawców? Warto iść na te studia? Proszę, odpiszcie, bo na dyskusji ogólnej wszyscy naskoczyli na mnie, że jestm nienormalna i że to prowokacja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zamiast
licencjata zapisz sie teraz na jakies kursy ( jezykowe, zawodowe) a po obronie mgr zrób podyplomówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po dylemacie
plan magisterskich mam taki, że zajęcia są do 17-18... Także z wieczorowych nici:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na Twoim miejscu dała sobie na razie spokój. Skończ jedno, potem zabierz się za drugie. Bo w przeciwnym razie - jak bedziesz wykończona, to ani się dobrze nie nauczysz, ani Twoje zdrowie na tym nie skorzysta. Mozesz przeciez pokonczyć jakies kursy, itp., tak jak ktos wyżej Ci radził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×