Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

d3xs

zaopiekuje sie zwierzeciem na czas nieobecnosci wlascicieli

Polecane posty

witam :) chetnie zaopiekuje sie sie kotem, psem i innymi zwierzetami domowymi w sytuacji gdy musicie gdzies wyjechac na kilka dni, tygodni. jestem mloda osoba, bardzo kocham zwierzeta, nabralam doswiadczenia w wolontariacie w schronisku jak i opiekujac sie wlasnymi zwierzetami. niedlugo nadejdzie lato i czas wakacyjnych wyjazdow, nie zawsze mozna wziac zwierzaka ze soba w podroz, a czasem ciezko jest obarczyc takim \"problemem\" rodzine czy znajomych. moze znajda sie osoby ktore beda chcialy skorzystac z mojej propozycji? :) okolice zabrza, gliwic, rudy slaskiej, katowic pozdrawiam cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos jest zainteresowany, po kliknieciu w moj nick pojawi sie email, prosze napisac lub zostawic swoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za ile > nie zastanawialam sie nad tym, mysle ze to jest do ustalenia z wlascicielem, jak rowniez zalezy od tego co to jest za zwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu na forum jest temat,że taka jedna chce psa swojego na pół roku oddać na wychowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dodalam jednej istotnej rzeczy - pies musi tolerowac koty, tzn nie rzucac sie na nie etc. niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia 30 > juz napisalam w jej temacie co o tym mysle, tacy ludzi nie powinni w ogole przygarniac zwierzat skoro nie wiedza ze to takze duza odpowiedzialnosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d3xs chyba przeczytałaś co ja tam napisałam :)Nie wiem tylko czy ta pomarańczka załapała ironię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie niestety daleko
ale moze sie oglosza dziwczyny z innych stron, JKJa byn \m chetbnie skorzystala w Trojmiescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masala
To ja też skorzystam z tego, ze jest ten topik i się dopiszę. Mogę zaopiekować się zwierzaczkiem na czas nieobecności właściciela, mam 22 lata, jestem z Wrocławia. Kiedyś miałam sunię, jamniczkę, więc wiem, że mimo iż zwierzak w domu daje wiele radości i jest niezastąpionym przyjacielem, to jednak np. w okresie wakacji, czy jakiejś koniecznej nieobecności właściciela pojawia się kłopot z zapewnieniem mu odpowiedniej opieki. Opiekowałam się też swoimi gryzoniami, papużkami, rybkami. Więc jeżeli ktoś ma problem, to ja chętnie pomogę. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×