Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amanda06

ratunku moje włosy...!!!

Polecane posty

miałam długie (za zapięcie od stanika) czarne malowane włosy naturalnie się kręcą coś mi sie z nudów wymyśliło że chce być blondynką i stopniowo z chodziłam z czarnego aż miałam brąz z refleksami i nagle z dnia na dzień wymyśliłam blond poszłam do fryzjerki innej niż zawsze bo ta co zawsze odradzała mi blond i sama wybierała kolor. To był mój błąd bo fryzjerka zdjęła mi ten brąz i nałożyła taki blond średni po czym maskę i podcięła końcówki i powiedziała żeby poczekała tak parę tyg żeby znów kolor nałożyć to ładnie sie przyjmie ok byłam zadowolona aż do pierwszego mycia włosy zrobiły się rude i tak z każdym myciem brzydsze i zniszczone no ale ok poszłam do fryzjerki zrobiła mi to samo tylko ścięła więcej włosów!!!!!! mam teraz tak mniej więcej do ramion efekt koloru ponownie się robi rudy z plamami nie chce ich już malować bo strasznie wypadają co robić proszę brzydko wyglądają a w kucyka ich nie mogę brać bo robi się mała kitka bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze jak rozumiem nie mialas malowanych włosow farbkami zmywalnymi, sprayami, piankami, tylko farbowane. Malowac można powieki, usta, czy paznokci. trwała koloryzacja włosów, to farbowanie. Jeśli zafarbowałaś ciemne na jasne, to trwale "wyżarło" naturalny barwnik włosa, zniszczyło je, dlatego są zapewne szorstkie, matowe, łamliwe, a nawet może odpadają. Pozostaje albo farbować delikatnymi szamponami koloryzującymi na Twój naturalny kolor, przetrzymac, az odrosną, albo obciąć na krótko. na przyszłośc przy drastycznej zmianie koloru w trakcie farbowania uzyć ochronnego srodka typu Olaplex, vitaplex itp., coś, co naprawia i chroni mostki - wiązania siarczkowe we włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×