Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krysiulk

Tipsy w Opolu - ładnie i niedrogo?

Polecane posty

Jestem zainteresowana zrobieniem sobie tipsów, gdyż moje paznokcie pomimo usilnych prób wzmocnienia i zapuszczenia nie dały się wypielęgnować. Zawsze marzyłam o ładnych, lekko przedłużanych paznokietkach. Nie jestem pewna, które są bardziej naturalne - akrylowe czy żelowe? Nie mam zbyt wiele pieniędzy, dlatego chciałabym uzyskać informacje gdzie mogę niedrogo, ale estetycznie zrobić tipsy w Opolu?? Chyba wolałabym żelowe. Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje - piszcie. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinky25
tipsy Opole u dyplomowanej kosmetyczki , żele bezkwasowe z witaminami i calcium polecam siebie, tanio i profesjonalnie tel ; 517333795. Pozdrawiam serdecznie asia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne dłonie
Polecam panią A. z Opola, robi starannie i naturalnie, a co najwazniejsze za rozsadna cene.Kontakt tel.604647526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ailanth
Witam, Dziewczyny, jeżeli znacie dorych fryzjerów, kosmetyczki, wizażystów itp, to możecie dodać namiary na nich w serwisie www.ofachowcach.pl Wówczas więcej osób skorzysta i nikt nie pójdzie do partaczy. Możecie znaleźć dobrych fachowców, którzy są już dodani. Pozdrawiam Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opole: Mi tipsy robi dziewczyna po kosmetologii, ma certyfikat z tipsów Holywood Nails. Robi tipsy żelowe i bardzo ładnie zdobi (nie widziałam nigdzie indziej takich zdobień). Za tipsy bierze 50 zł a za uzupełnienie 5 zł za paznokieć. Bardzo polecam ją: kayga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę razy byłam na paznokciach w Fashion on Beauty na Staromiejskiej w Opolu i sobie chwalę u nich obsługę. Jest przyjaźnie, kameralnie, czy to pani Agnieszka czy pani Aneta mają bardzo sympatyczne usposobienie do klienta także można się poczuć swobodnie, zrelaksować się podczas zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×