Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anita2121

Abgymnic

Polecane posty

Czy ktoś z was używał Abgymnica? Przeglądam rózne oferty na allegro i sie zastanawiam czy warto, cena jest niska ale czy ten produkt jest wart nawet tych kilku czy kilkunastu złotych? proszę o opinie osoby , które zetknęły siez tym produktem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie warty szajs
"tylko nie zakładać na głowę" piszą w instrukcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet tego nie zakupuj.....!!! uwierz strata kasy i nic nie daje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niccccccc!!!! nie warte zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam sobie taki abgymnic ale jeszcze nie przyszedł,jak będę miała to napiszę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam abgymnic
dla mnie bomba tylko serce potem wali jak oszalałe przynajmniej w moim przypadku ale na serio wyrabia miesnie i spala tluszczyk POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita79 Abgyminc zamawialas na allegro? jak dojdzie do Ciebei to napisz mi gdzie go zamowilas i jak sie sprawuje.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita2121,tak zamawiałam na allegro taki:\" AB Gymnic 4-procesory MEGA MOC! (numer 161404724)\".Dostałam go wczoraj użyłam dopiero dwa razy,działać działa na efekty pewnie trzeba poczekać ale prądy czuć i to z czterech stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Abgymnica daja jakis zel, a co kiedy sie skonczy ?? ;) Pytanie do wszystkich :wiecei gdzie mozna cos takiego dokupic? wiem glupie pytania zadaje ale chce to kupic :).Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Abgymnica daja jakis zel, a co kiedy sie skonczy ?? ;) Pytanie do wszystkich :wiecei gdzie mozna cos takiego dokupic? wiem glupie pytania zadaje ale chce to kupic :).Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Abgymnica daja jakis zel, a co kiedy sie skonczy ?? ;) Pytanie do wszystkich :wiecei gdzie mozna cos takiego dokupic? wiem glupie pytania zadaje ale chce to kupic :).Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Abgymnica daja jakis zel, a co kiedy sie skonczy ?? ;) Pytanie do wszystkich :wiecei gdzie mozna cos takiego dokupic? wiem glupie pytania zadaje ale chce to kupic :).Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym moim był tylko taki malutki żel z 15ml ale dokupiłam na allegro 2x500ml za 9.99 taki jak do usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam abgymnic
ja uzywam zelu na celulitis wydaje mi sie ze jest do tego lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nie bradzo interesuje was ten topik,mimo to prosze wszytskie osoby posadajace abgymnica o opinie o jego dziaalaniu.czy pomaga w walce z tym wstretnym cellulitem itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup żel do usg w aptece. chodzi o to żeby impulsy elektryczne mogły byc przekazywane. na suchą skórę to sobie krzywdę zrobisz i poparzysz skórę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cellulitem to chyba nie. abgymnik działa na zasadzie przesyłania impulsu elektrycznego do mięśni, a to powoduje skurcz mięśnia. Aby mięśnie się wyrzeźbiły konieczny jest skurcz i rozkurcz! CZyli np ćwicząc biceps robisz skurcz mięśnia przywodząc ciężąrek do ramienia, a jak rozkurcz to opuszczasz na dół. W ćwiczeniach dużo ważniejszy jest rozkurcz, a nie sam skurcz!!!! Dlatego rozkurcz robi się wolniej niż skurcz mięsnia> No chyba że chcesz mieć mięsnie jak mięśniak! Ja stosowałam abgymnic, nie zauważyłam żadnych zmian, oprócz tego że po 2 tyg zaczęło mnie boleć serce. Lepiej wydaj troszkę pieniędzy na siłownię i ćwicz pod okiem trenera...niestety żeby wyrzeźbić ciało należy włożyć w to trochę wysiłku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, zapomniałam dodać, abgymnik powoduje tylko skurcz!!!!mięsień pracuje ale tylko w 1 stronę!tzn, to tak jak byś tylko zginała rękę a potem nie prostowała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam dzis to cudo abgymnic+vibroactive na allegro za 60 złotych ale czy pomoze niewiem niemam duzo nadwagi troche sadelka na brzuchu niewielkie faldki czy to jest wadliwy sprzet tak szczerze dopiero teraz zaczynam o tym czytac podobno sie przepala i wylacza ... moze ktos mi odpowiedziec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffeecardamon
Weźcie mi powiedzcie, jakim cudem mięsień może się tylko skurczać. Przecież to jest możliwe tylko raz, później musi się chyba rozkurczyć, nie? To brzmi jak ping bez ponga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coffeecardamon - rozkurcz jest standardową reakcją organizmu. jak jesteś sam sprawdź napnij mięśnie i się rozluźnij jak leżysz wyluzowany Abgymnic powoduje skurcz a domyślnym odruchem gdy Abgymnic nie przekazuje impulsu jest rozkurcz. Jedynym minusem Abgymnic'a jest to że ćwiczenia są bez obciążenia więc mięśnie nie będą "mocne " za to ładnie spalisz tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×