Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rittka

Aqua fitness

Polecane posty

Czy ktoś chodzi na taki aerobic w wodzie? Czy to naprawdę jest taka rewelacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Formallina
Ja chodziłam kiedyś i fajnie się czułam, nie miałam żadnych zakwasów, chocią wycisk niezły dawali tam. Zakładają Ci ciężarki na kostki i taki pas na brzuch i ćwiczysz. Mnie sie podobało :) I ujędrnia bardzo, pomaga schudnąć. Nie chodzę już, bo nie mam kasy. 15zł za godzinę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aero w wodzie
to fajna jest sprawa. Ja chodzę od 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Właściwie opuściłam tylko kilka zajęć, kiedy nie miałam samochody, bo autobusem to tak ciężko trochę podróżować, można się zazięić.Cwiczenia bardzo mi się podobają. Dodam, ze jestem trochę większej budowy i to, że zanurzam się w wodzie daje mi pełny komfort :) w ogóle jest bardzo fajna atmosfera, moja grupa jest naprawdę fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie słyszałam, że aerobic w wodzie jest świetny na chudnięcie, ale za to drogi. Ja znalazłam taki za 18 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też o tym ostatnio rozmawiałam z koleżanką :) moze się zapiszemy. U nas jest za 16 zł za godzinę, my chcemy 2 razy w tygodniu. I jeszcze moja mama zapisuje się z nami, bo ma problemy z kręgosłupem i lekarz jej doradził, żeby zaczęła pływać albo ćwiczyć w wodzie :) Zobaczymy czy jej pomoże i czy my choć trochę schudniemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wstydzicie się tak w strojach kąpielowych? Kurcze, ja jestem dość tęga, muszę przyznac i jeszcze mam rozstępy, i trochę się wstydzę pokazać w stroju, a tam same laski pewnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aero w wodzie
No co Ty! Tam przecież przychodzą grubsze kobiety i to w większości grubsze kobiety, które też mają cellulit, rozstępy, wcale nie są wychudzonymi laskami :) A właśnie to jest fane, że jesteś pod wodą i nie widać twojego ciała i czujesz się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same grubasy
w tej wodzie, nie weszlabym z nimi do jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aero w wodzie
Ignor dla posta wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassandra . .
ja chodze 3 mce i faktycznie spotkanie szczuplej osoby jest rzadkoscia. Ale przeraza mnie ,ze te srednio tluste wcale nie nabieraja sylwetki, jak byly tak sa otluszczone a widac ,ze juz maja dobra kondycje i doswiadczenie... Boje sie ze poza ciut lepsza sprawnoscia nic wiecej mi to nie da- zadnych smuklejszych ud czy wyrzezbionej sylwetki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klucha63
chodzę róznie od 3 miesięcy.1 - 2 razy w tygodniu. kase może troche ciagnie, ale jak jest dobra trenerka to warto. zrobilam sie o rozmiar mniejsza. czuje sie rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×