Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30minutes

min. 30 min gimnastyki! dziennie, codziennie! kto się dołącza???

Polecane posty

Gość 30minutes

od dziś postanawiam wprowadzić do mojego życia codzienną gimnastykę!:D ustaliłam na początek 30 minut, dodatkowo będę starała się robić małą rozgrzewkę zaraz po przebudzeniu :) mam nadzieję, że to wpłynie pozytywniej na moje samopoczucie i aktywność wciągu dnia;) kto się przyłącza??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po moim treningu;) jutro rano znowu, zobaczymy czy się przełamię i będę mieć siły ;) mam nadzieję, że ktoś się pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że nikogo nie przybyło:( a szkoda, bo ja odczuwam satysfakcję z mojego ćwiczenia:) w dalszym ciągu czekam na kogoś kto się dołączy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swojej strony goraco zachecam i polecam! sam codziennie cwicze po 30 min do tego od 1h do 1,5h tanca. orzezwiajace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jakieś konkretne ćwiczenia? bo ja ćwiczę różnie, co mi przychodzi do głowy. a jest to np: -taniec (przy muzyce jakieś szybkiej)tańczę tak aby zwłaszcza nogi,biodra i brzuch się sporo ruszały-ok15min -rower stacjonarny-40min (jakoś od 2 miesięcy nie chcę mi się jeżdzić regularnie) -rozgrzewka, rozciąganie-mam nadzieję, że kiedys zrobię szpagata -brzuszki i 6weitera(ale robię niestety niestematycznie,więc nazywam to bardziej -wstęp do 6w.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie! witam, widzę, że w końcu ruszyło:D:D:D ja dziś jeszcze nie ćwiczyłam no i właśnie się do tego zabieram :) macie racje dziewczyny, taniec jest świetny ;) ja nie mam konkretnych ćwiczeń po prostu jakiś bieg w miejscu, brzuszki, rozciąganie i taniec. staram się chociaż do godzinki, ale 30 minut musi być bo po 20 dopiero min wysiłku zaczyna się spalanie tłuszczyku ;) fajnie, że jesteście! to jedziemy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po ćwiczonkach! troszkę więcej niż godzina, tanie i na koniec 30 brzuszków:D:D:D codziennie staram się więcej. dziewczyny jak tu wpadniecie i tańczycie, to napiszcie do jakich kawałków ja podzielę się swoimi;) : lou bega - mambo no.5 lou bega - mambo mambo loona - bailando jennifer lopez - let\'s get loud shakira - la tortura kat deluna - run the show sade - smooth operator santana - corazon espinado black eyed peas - mas que nada to te najlepsze ;) mam nadzieję, że coś podsuniecie od siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam ściśle określonych cwiczeń i podziału. Gdybym sobie ustaliła ściśle na kartce znudziło by mnie to po 2 dniach, a tak robię cwiczenie na które mam ochote i które mi przyjdzie do głowy :) tak wiec wolę sama wymyślać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sabinosss:) masz rację, bo gdybym ja miała robić w kółko to samo to bym się szybko zniechęciła, dlatego tak lubię sobie potańczyć:):) wszystko fajnie teraz, ale gorzej będzie, kiedy zacznie się szkoła... :O brak czasu + brak sił :O :( ale będę się starała chociaż te 30 min, tu powinno tylko się przysłużyć po 8 godz główkowania :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie skończyłam 1,5h ćwiczeń ;) i zgłodniałam heheh Potem będzie gorzej, dlatego teraz musimy wbić sobie nawyk ćwiczeń! A potem chociaż te 30min :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30minutes a Ty ćwiczyć tak dla ćwiczeń, czy aby coś zgudzić czy jak? I pewnie nie masz problemu z cellulitem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczę dla poprawy sylwetki, żeby spalić trochę tłuszczyku :P ale staram się też uczyć jakiś tańców, bo bardzo mnie pociąga taniec i żałuję że nie miałam nigdy możliwości chodzić do szkoły tańca:( poza tym lubię to uczucie, że coś się robi, jakaś aktywność jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze kojarze to dopeiro po 20 min treningu zaczyna byc spalana tkanka tluszczowa wiec na dorba sprawe 30 minut cwiczen=10minut spalania,rzezbienia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podchodzę zawsze tak, lepiej ruszać się choćby minute niż wcale! Ale ja staram się ćwiczyć ok.godzinny.ale nie zawsze jest czas na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to prawda, ze po 20 minutach zaczyna się spalanie, ale 3o minut, to właśnie to minimum, do którego uciekam się kiedy brak mi czasu, albo mam naprawdę zły dzień i brak sił. Tak jak mówi Sabinosss lepiej minutkę niż wcale, dobrze powiedziane:) Dzisiaj mój trening jeszcze przede mną, a poprzedze go sprzątaniem pokoju, to już będzie jakaś małą rozgrzewka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam ćwiczenia? Ja nie ćwiczyłam przez 4dni;/tzw . trochę się ruszałam, ale zdecydowanie za mało. Zaraz idę ćwiczyć dalej!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×