Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anoinimooowoooo

moje nogi-zdjecie

Polecane posty

Gość kurcze no
krótkie nogi, grube uda :O to samo ja mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoinimooowoooo
to jest chyba najbrzydsze zdjecie jakie mam :P i takie mialo byc zeby uslyszec nawet najgorsza prawde :P a gorsze u mnie uda czy lydki?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Game
jestem chlopakiem i te nogi sa seksowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoinimooowoooo
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/db1a6baf58fdfee5.html tu jest inne ujecie ale kiepsko widac...;/ ogolnie moje nogi nie sa bardzo krotkie...sama mam 167cm wzrostu.. hihi dzieki za jakis mily komentarz :P wiem ze wiekszosci facetom podobaja sie moje nogi....bo sami mi o tym mowia jak ide w spodniczce czy w krotkich spodenkach..moj facet tez uwielbia na nie patrzec ale ja mam mieszane uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Game
sa naprawde ok =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna w tramkach
Nie są złe, mam podobne. Uad i kolana może nie są najpiękniejsze ale za to masz ładnie wyprofilowane łydki i szczupłe kostki. Podkreślaj to co masz ładne czyli łydki i kostki i je pokazuj. Moja rada: noś spódnice do połowy KOLANA, wtedy będzie widac to miejsce tuż pod kolanem gdzie łydka jest najszczuplejsza, do tego zawsze obcas ok 5 cm, łydka i cała noga wyda się dłuższa i szczuplejsza. Zimą i jesienią fajnie wygląda sie w takich obcisłych koazakach-rajstopach, takich z materiału, przylegających do łydki, z małym obcasikiem-słupkiem, gdy do tego założysz rajstopy oraz spódnicę ( przylegającą do bioder, ciętą ze skosu, lekko dołem rozszerzaną, długość do połowy uda) w kolorze zbliżonym do tych kozaków to będziesz super wyglądac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciała bym
mieć takie nogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 32 ......................
jestes piekna pokaz wiecej nogi masz wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna w tramkach
Na tym drugim zdjęciu nogi wyglądają super !!!!! szczupłe i zgrabne, tamto ujęcie było fatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoinimooowoooo
na kolana to ja tam nie patrze bo nie rozrozniam ladniejsze czy brzydsze :P mi sie wlasnie moje lydki nie podobaja....uda tez ale wiem ze to moge latwo zrzucic i bedzie ok ale z lydkami to pewnie juz nic fajnego nie wymysle...:( jedynie moge sie przekonac do tego ze sa ladne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Game
co ty gadasz 2 fotki sa sexy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna w tramkach
może się nie znam, ale skoro mam podobne nogi i zawsze uważałam ŻE NIE SĄ IDEALNE to trudno bym nagle zaczeła myślec że ktoś uważa je za seksowne..... no ale dzięki przynajmniej wiem, że facetom podobają się nie tylko nogi wychudzonych modelek o wzroście 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna w tramkach
ja pierdzielę ale mi dziś walneliście komplement.....a więc te grube uda i buły na kolanach co je mam to seksowne nogi.....super !!!!!! juz się nie odchudzam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie pierwsze
piekne i proporcionalne uda prosze zrobisz fotke ze stopkami w obcasikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie pierwsze
to ma byc anorektyczka skora i kosci dla mnie sa sexyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie pierwsze
blagam nic nie rob obcasiki zalozysz i mh.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoinimooowoooo
no 3 fotka jest w obcasach :P dziewczyna w tramkach ja tez nie uwazam ze moje nogi sa piekne...ale (tak jak tu widac rowniez)zauwazylam ze faceci sie za moimi nogami ogladaja a dziewczynom generalnie sie nie podobaja...bo my dziewczyny chyba myslimy ze faceci wciaz lubia takie szkieletory...a tak naprawde jest inaczej...lubia takie ktore troche cialka maja ale ogolnie sa szczuple...mi tez sie to bardziej podoba :P i wygodniejsze takie cos jest bo wytsraczy o siebie dbac..i wtedy nie sa potrzebne zadne diety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slabo i malo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YHTRHYTRHYT
WIESZ ZE MASZ NOGI OKEJ. jAKBY BYŁO INACZEJ TO NIE ZAKŁADAŁABYS KTÓRKICH SPODENEK I TAK DALEJ WIEC NIE PIE RDOL. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa17
zajebiste nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freequa
jak moge nie zakladac krotkich spodenek w takie upaly?? poza tym tu nie chodzi o to zeby sie dowartosciowac tylko zeby sie dowiedziec co uwazaja o nich osoby ktore beda ze mna szczere bo mnie nie znaja...czyli ich opinie beda obiektywne a wiadomo ze znajomi to mi raczej nie pwoiedza ze mam brzydkie nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×