Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maargaretta

Piekne nogi ! Ja tez takie chce !

Polecane posty

Gość asia...
Bosskie i ten brzuch :D marzenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jesteś pasztetem
dokup jeszcze fotoszop i hola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
jakei marzenie? skóra i kości :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibuułka
po cellasenie mam śliczne nogi ale po 3 tyg dopiero widoczne są efekty, wcześniej nie i już zaczynałam wątpić, ale ale i tak kupiłam, to brałam i proszę, ekstra wyglądają nogi teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...
a co to jest to cellasenie ?? :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...
juz wiem co to :/ to sa tabletki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóżka
ale buzi to ta pani za ładnej nie ma :P ja jestem ładniejsza, ale fakt moje nogi nie są w tak świetnym stanie jak jej. Ale to da się nadrobić, ćwiczenia, jakaś mała dieta. Cellasene ile trzeba brać żeby się pozbyć pomarańczowej skórki tak całkowicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem bez nicku
cialo niezle ale twarz typowej 'lodziary'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluegirla
Jak chcesz łykać cellasene, to ja bym radziła tak ok trzech miesięcy. Tabletki działają od "wewnątrz", musisz więc też pamiętać o tym aby zadbać o nogi od zewnątrz. Tutaj radziłabym masaże pod prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfdhgfdhgfdjhdg
cO ZE niby tabletki mi nogi ukształtują, nogi mi po nich schudna? Jakos mi sie nie chce wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sranie w banię, cellulit bierze się z nadmiaru świństw jakie organizm dostaje w pożywieniu, a tabletkami jeszcze sobie tej chemii dołożycie. Kasa wywalona w błoto. Zamiast tego starczy: szorstka gąbka, jakiś krem ujędrniający i odrobina silnej woli, a efekty te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancur
Chcąc mieć piękną sylwetkę, trzeba się solidnie zmobilizować, zebrać parę koleżanek i poszaleć ze sprzętem. Zawsze lepiej mieć coś swojego i ćwiczyć w odpowiednich dla siebie warukach. Ja ostatnio zainteresowałam się kupnem własnego orbiterka i muszę powiedzieć, że znalazłam też bardzo dobre oferty na hellhound.pl. No trzeba działać, a nie tylo sie zachwycać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co siłownia
być ćwiczyć wystarczy rower, rolki, skakanka to mit że jak się kupi sprzętu za kupę kasy to będzie motywacja do ćwiczeń mozna mieć w chacie tonę sprzętu i w ogóle z niego nei korzystać a można mieć tylko najtańsze rower czy rolki i jeżdzic codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo sprzetu malo talentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka jest
ale cialo ma fajne. jak chcesz takie nogi to biegaj i rob przysiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qeqweqwe
Zrobili fotke jakiejs zgrabnej panience potem specjalista od "fotoszopa " podpicowal a "glupie" kobity chca tak na zywo wyglada i ciagle truja ze tu za duzo tam za malo ze to zle tamto zle , jak juz musicie to porownajcie sie do kolezanek i wtedy cos ewentualnie poprawiajcie a nie napatrza sie na wypicowane zdjecie i wielki lament ze zle wygladaja , masz faceta podobasz mu sie to znaczy ze dobrze wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeryko
bralam tabletki na cellulit i byly mi polecane tez na ciezkie nogi, poprawialy krazenie wiec nie uznaje ze zle zrobilam, do tego masaze sa przeciez bardzo wazne i tez poprawiaja krazenie jak sa dobrze wykonane, tak szczerze to wszystkim mozna sobie zaszkodzic jesli sie nie podchodzi do tego z rozsadkiem i z wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona pomarańcza
masaże to podstawa, bezapelacyjnie się zgadzam. Chociaż przeczytałam niedawno, że w połączeniu z tabletkami usprawniają drenaż limfayczny, cokolwiek to znaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spódniczka w kwiaty
pewnie, że są możliwe. Tylko trzeba wykorzystać wszystkie możliwości, wszystko powinno ze sobą współpracować. Balsam, tabletki ( też mam celle), masaże, dieta. I cellulit zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vestfalka
Ja na swoje nogi juz patrzec nie moge...Dzisiaj przymierzalam w H&M sliczne krociutkie spodenki granatowe i wszystko byloby OK gdybym nie spojrzala na siebie w lustrze z tylu.Masakra!Mam takie nogi jakby ulane wygladaja jak kolumny nie dosc ze krotkie to jeszcze z cellulitem i galaretowate.Z przodu sa w porzadku ladnie miesnie zaznaczone czworoglowy extra ale kiedy widze siebie z tylu to koszmar.Ja juz nie wiem co cwiczyc na te cholerne nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż to na tym zdjęciu Kendra z "Króliczków Playboya" (taki serial na MTV) :D A tak na poważnie to 85 % kobiet ma cellulit :( Na przykład ja, choć jestem szczupła (165cm, 50 kg), też go mam - dziedziczony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×