Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

72vader

sauna

Polecane posty

Poszukuję partnerki do wspólnego saunowania. Ja 45 lat, średnie budowy. Mieszkam w Łodzi, jednakże świat saun nie tylko łódzki... Dla komentujących poprawię dużymi literami - NIE SZUKAM PARTNERKI EROTYCZNEJ... po prostu miła rozmowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nieznajomym bym sie nigdy nie wybrala. To bardzo intymne miejsce.Ja dla zdrowia i lepszego samopoczucia chodze. Dużo endorfin się wydziela podczas korzystania z sauny i ciało wyrzuca razem z potem toksyny oczyszczając organizm. Najlepsze efekty daje gdy kozystamy z niej nago. Kostium lub recznik nie pozwala cala powiezchnia skory wydzielac toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się co do sposobu saunowania i to jest jedyna forma zdrowotnie i ludzko akceptowalna. Rozumiem, że to intymne w pewnym sensie miejsce, ale z życia wiem, że czasem będąc na saunie podejmuje się konwersację z kimś... nie nachalnie... ale spokojnie i z odpowiednim poziomiem kultury. Mój post pojawił się ponieważ mieszkam w Łodzi o niedawna, a w ten sam sposób poznałem kilka lat temu najpierw koleżankę a później saunową i życiową przyjaciółkę... i nie widzę nic złego w takim poznaniu... ale masz racje uważać inaczej:) Poza tym zawsze przed sauną miło wypić kawę... i poznać się, jeśli obie strony maja chęć:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×