Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A-antidotum

Suplementy

Polecane posty

Gość A-antidotum

Dziewczyny ,czy biezecie jakies tabletki lub pijecie jakies napoje jak cwiczycie? Chodzi mi o cos co pomaga spalac tluszcz,l karnityna albo cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaNl
Ja łykam omega-3 i L-karnitynę taką w saszetkach na język przed ćwiczeniami. Po powrocie z siłowni wspomagam mięśnie izolatem białka serwatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-antidotum
duzo bierzesz,czy cwiczysz czesto?co daje omega 3 i bialko z ser...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaNl
Ćwiczę 3 razy w tygodniu na siłowni. Co do suplementacji, to wydaje mi się że nie biorę dużo. Omega-3 jest kwasem tłuszczowym niezbędnym dla naszego organizmu. Niestety często dostarczamy go zbyt mało. Najlepiej jak poczytasz o nim w necie, bo ma zbyt wiele właściwości by je tutaj wymieniać. Wspomaga też działanie L-karnityny. Mięśnie potrzebują białka. Jeśli ćwiczysz to potrzebujesz go więcej niż człowiek, który nie trenuje. O Izolacie białka serwatki wkleję fragment artykułu (http://www.bialkowe.odżywki.com.pl/izolat-bialka.html): ,,Izolat białka serwatki (WPI) jest jak Święty Graal wśród produktów białkowych, najbardziej czystej postaci białka serwatki. Izolat białka serwatki posiada najwyższą ilość czystego białka, zwykle zawiera około 85% do 98% czystego białka. Nie tylko izolat białka serwatki najbardziej czystej postaci białka, ale ma też najwyższą wartością biologiczną (BV). Wartość biologiczna to, jak szybko organizm może wykorzystać źródła paliwa. Izolat białka serwatki jest idealnym zarówno na utratę tłuszczu i na budowę masy mięśniowej. Ze wszystkich źródeł białka serwatki, izolatu ma najniższy najniższą ilość tłuszczu i laktozy. Izolaty są uzyskiwane przez filtracje białek mleka. Serwatka jest produktem ubocznym procesu produkcji serów. Jej bogate w białko treści mogą być filtrowane w celu otrzymania skoncentrowanej lub izolat białek serwatkowych. Białka serwatki zwykle występuje w trzech głównych postaciach: koncentratu, izolatu i hydrolizatu. Białka serwatki są bardzo biologicznie, są bardzo szybko wchłaniane przez organizm i mają wysokie stężenie aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), które są silnie skoncentrowane w tkance mięśniowej, i są wykorzystywane do paliwa pracujących mięśni oraz stymuluje syntezę białek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnyffffffffff
muj chuj to najlepsze aby schudnąć i wypoćić się podczas ruchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuć brzuch
Chcesz w zdrowy sposób zrzucić zbędne kilogramy ? Nie patrz na jakieś cudowne specyfiki, tabletki , czy diety cud. Zapraszam Cię na mojego bloga o diecie i ćwiczeniach http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ prowadzę go wspólnie ze swoją dziewczyna (instruktorką fitness) Znajdziesz tam wiele ciekawych porad odnośnie diety i ćwiczeń, przepisy potraw, zdjęcia , filmy. Opisuje na nim jak ja się odchudzam , stosuje dwie zasady aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie. Zobacz jak następuje moja przemiana , efektami staram się dzielić systematycznie. Serdecznie zapraszam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, pewnie piszę w złym wątku. Jestem na Dukanie od 25lutego, schudłam już prawie 8kg. Teraz zastanawiam się nad jakimś zestawem witamin - czy któraś z Was bierze jakieś dodatkowe witaminy? Jeśli tak to jakie? I jeszcze jedno pytanko - znalazłam gdzieś na necie taki produkt DETOX - SPALANIE - ODCHUDZANIE firmy vivetia to jakiś niby całkiem naturalny syropek do picia i jest bardzo dużo pozytywnych opinii, ale tylko na ich stronie, nigdzie indziej nie mogę nic znaleźć - czy któraś z Was zna ten specyfik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie są Wasze przemyslenia na temat suplementów dla sportowców? Takich odżywek białkowych? Słyszałam,że jak sie ćwiczy na siłowni to takie coś tez można/powinno się stosować - dla lepszej regeneracji mięśni po wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uprawiam bardzo regularnie sport i takie odzywki również stosuję (kupuję w http://www.elitesportfood.pl/ ) , uważam,że w są one niezbędne dla osób systematycznie i intensywnie ćwiczących - pomagają regenerowac mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukończyłam kuracje z Slimunox. Spadek odnotowałam 9kilogramowy. Czyli taki jak najcześciej jest osiągany z tego co widzę. Kuracja nie była trudna. Zwykła dieta i tabletki. Żadnych uwag do niego nie mam.Waga spada, to mogę potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja suplementy diety kupuję w aptece www.aptekacodzienna.pl Nie ufam opiniom w Internecie o tych „świetnych” suplementach, dzięki którym gubi się 10 kilogramów w tydzień. Wolałam uzyskać informację od osoby, która posiada odpowiednią wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Rybicka
Jeżeli chodzi o dobór suplementów, to ja radzę posłuchać najpierw rady specjalisty, który pomoże ci wybrać odpowiednie suplementy, a takim specjalistą jest Igor, .który mi pomógł z wielka chęcią i jestem bardzo zadowolona z nich. To jego strona, można tam mu zadać pytania lub zobaczyć co on oferuje. https://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×