Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LeczaLecza

Taniec brzucha

Polecane posty

Gość LeczaLecza

Czy któraś z was była na zajęciach z tańca brzucha?? Jak one się odbywają?? Czy wam sie to podobało?? Czy są jakieś wskazania co do tuszy lub wieku chętnej uczestniczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwed qewff
JA chodze,odbywaja sie w salce z lustarmi, wiek tusza nie ma znaczenia, sa grube,chude, matki z córkami:) Jest swietnie, polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r23v42erv4we
noo fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a macie jakies linki do
filmikow z tancem brzucha ?? jakies cwieczenia czy porady jak sie samemu w to wdrozyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2qhb4
najlepiej isc na zajęcia, bo z filmików nauczysz sie z błędami, tylko instruktorka jest w stanie cie skorygowac,ja jak szlam na pierwsze zajęcia to myslalam ze to jest w miare proste,machne tyłkiem i będę dzwonic...a tu sie okazało ze tyłkiem wlasnie nie wolno machac, głupiego trzesienia biustem ucze sie od kilku tygodni :D tzn nie głupiego, bo uwielbiam taniec brzucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie.. mam pytanie - co to znaczy że się ćwiczy/wykonuje jakiś ruch na otwartej miednicy? (wiem ze to błąd) ale jak to wygląda - ta "otwarta" miednica? z ciekawości pytam :) ja belly ćwiczę sporadycznie jako rozgrzewkę i nie wiem co to ta otwarta miednica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeczaLecza
A ile macie lat?? I ile ważycie?? Bo ja z moją koleżanką chcemy iść, mamy po 15 lat (czy nie jesteśmy za młode??), i moja koleżanka jest troszkę...pulchna (przy wzroście ok. 165 waży 70kg) i się boi że jest zagruba...co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniec brzucha jest dla wszystkich, pokazy - już nie. U mnie odbywają się tak, iz mamy rozgrzewkę, potem powtarzamy stare elementy i wprowadzamy nowe :P jak w każdym tańcu :D Nie mo ograniczeń wiekowych, najwyżej górna-wiele kobiet po 40 jest sztywnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeczaLecza
my jesteśmy z Krakowa i doszukałyśmy się tylko jednej szkoły tańca brzucha - ananday czy jakoś tak...jak tam zadzwoniłyśmy powiedzieli nam, że musimy być dorosłe...będziemy szukać dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeczaLecza
aha i jeszcze jedno pytanie: czy taniec brzucha jes nudny, małoenergiczny?? bo widziałam jakieś filmiki na necie i wyglądały...hmmm...niezbyt ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeczaLecza
persymono bardzo dziękuje za odpowiedź:)) i nie mam bladego pojecia co to jest ten tribal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeczaLecza
sexy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeczaLecza
po oglądnięciu filmu "Czasem słońce czasem deszcz" myślałyśmy też o tym aby zapisać się na bollywood dance, ale brzuchol jest chyba fajniejszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo :) Tribal jest pierwszy na drugim filmiku :] jest troszkę bardziej mroczny, inna muzyka, bardziej statyczny i wymagający :D Jeśli uda Wam się zapisać, to macie trochę czasu na decyzję-tribal wymaga podstaw tanca brzucha. Jeśli jednak kurs nie wypali, możecie chodzić na warsztaty-zawsze to cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weweb ewew
Chcialam odpowiedziec kolezance, ktora spytala co to jest"otwarta miednica" stan sobie i wypnij pupe do tylu - wtedy miednica jest twarta, a jesli scisniesz posladki i podasz lekko miednice do przodu - to wtedy jest zamknieta :) U mnie na zajeciach nie ma znacenia wiek ani tusza, namlodsza dziewczyna ma 15 lat, najstarsze panie są po 50, nie zgodze sie takze co do pokazów, ze tylko mogą je robic szczuple dziewczyny 0 taniec brzucha z zalozenia robią kobiety o pełniejszych kształtach,a nie chude, jeśli dajesz pokaz w klubie, dyskotece, to rzeczywiscie jest tam głupawa pijana mlodziez która moze sie przyczepic i nawyzywac pulchniejsza tancerke, ale jesli jest to pokaz na jakichs konkursach tanca lub wazniejszych uroczystosciach, to dobra tancerka potrafi tak zauroczyc, ze nie ma znacenia czy wazy 100 czy 40 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weweb
ależ prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×