Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakomplesiona dwudziecha

jestem mega zakompleksiona.Czy słusznie?

Polecane posty

Gość zakomplesiona dwudziecha

z twarzy nawet nawet (chociaż chodze w okularach) ale najgorsza jest ta moja na maksa nieproporcjonalna figura Podaje wymiary: wzrost 166 waga 53 kg biust : 85 cm pod biustem: 73cm talia: 65cm biodra: 89cm udo wysoko : 52cm nad kolanem: 38 cm łydka: 35 cm Jednym słowem mam za mały biust w stosunku do dolnej partii ciała, głównie ud Masakra - na górze chudzielec a dół taki masywny,jakby odcięty od jakiejś drugiej osoby.A jak chudne to tylko w tych i tak mikroskopijnym cyckach Jestem załamana:( od soboty nie wychodze z domu a złe samopoczucie z tego powodu trwa znacznie znacznie dłużej. Mam doła.Nawet z ukochanym facetem nie chce mi sie sotkaćMyśle o jakis operacjach Doradźcie coś prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam taka figure
i nawet faceta nie mam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona dziewucha
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysio ogropadsdas
zaelży jaki masz ryj i czy dajesz anala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipmark
Kobieta jest piekna wtedy kiedy sama sie za taka uwaza nie wazne jak tak naprawde wyglada. ja nie jestem idealna mam 156cm wzrostu i 60kg wagi a wiec jestem gruba. i co z tego?? wazne zeby sie zaakceptowac mi w tym bardzo pomogl moj mezczyzna ktory do tej pory mowi mi ze dla niego jestem najpiekniejsza!! pozatym drobne zabiegi kosmetyczne solarium tipsy plus ladne ubrako obcasik i kazda nawet najbardziej zakompleksiona dziewczyna poczuje sie seksowna i piekna uwierz mi!! warto zainwestowac w siebie!! nie przejmowac sie innymi!! kobieta kiedy jest szczesliwa jest takze piekna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhlj
kobieta po solarium i z tipsami na ogół nie jest piękna, i kojarzy się raczej z taką babką jak J Rutowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona dziewucha
z solarką nie bradzo bo mam zylaki także są przeciwskazania. Z włosami tez nie wiele moge zdziałać bo lekarz nie kazał mi ich malować itp bo mam silne wypadanie włosów także też dupa ( chociaz swoje natruralne mam ,a raczej miałam ładny gęste brązowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipmark
nie chodzi mi człowieku o chodzenie codziennie do solarium ani nawet raz na tydzien opanuj sie!! kazda kobieta poczuje sie lepiej kiedy zrobi cos z soba ja osobiscie do solarium skacze raz w miesiacu czasem zadziej na 7 minutek praktycznie tego nie widac a ja czuje sie duzo lepiej. no a jesli chodzi o tipsy to dobrze zrobione zawsze ladnie prezentuja sie na dłoniach nie mowie o tipsach w stylu miss rutowicz bo ona ma pazurzyska moja sa naturalnej wielkosci ladnie ozdobione i dobrze sie z nimi czuja a nie wygladam jak sztuczna lala ani jak koczkodan jola R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viksiak
zakomplesiona dwudziecha jak będziesz siedziała w domu i biadoliła jak to Ci źle z tym wszystkim to waga sama na pewno spadnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona dziewucha
ale ja nie chce sie odchudzac! Daj spokój jak ja bym dalej wyglądała?! to nic nie pomoze bo jedynie cycki mi spadna a dół nie ruszy praktycznie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipmark
a co z mini zabiegami w domku?? juz nie mowie o tipsach bo mnie ktos posadzi o kult joli R. chociaz sama robie i jestem zadowolona zarowno jak moje klientki. ale np. co powiesz na to zeby wskoczyc do wanny pelnej wody i sie zrelaksowac maseczka na twarz potem balsamik na ciało i moze lekka kolacyjka z ukochanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona dziewucha
hmm.. :) dzięki za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipmark
Bedzie dobrze. poprostu mysl pozytywnie i nie patrz na innych tylko na siebie wsparcie bliskiej osoby jest bardzo wazne jak nie najwazniejsze to przy twoim ukochanym masz czuc sie dobrze komfortowo a jak zaczniesz myslec bardziej pozytywnie to i poczujesz sie piekna zobaczysz. Wiem cos o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viksiak
zakompleksiona dziewucha kobieto wybierz się na jakąs siłownie, pogadaj z kims kto sie zna na tym , dobierze Ci odpowiednie ćwiczenia żeby odchudzić tylko niektóre częsci ciała...cwiczenia nie oznaczaja tylko tego że masz się odchudzić wszędzie ale tez wzmocnic niektóre mięsnie. No i chyba jakas dietka by się przydała tez pod okiem jakiegos specjalisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska12
60 kg. tznaczy gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska12
na pocieszenie Ci napisze ze ja tez jestem na dole grubsza niz na gorze i tak ma wiekszosc dziewczyn, przeciez taka jest budowa kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona dziewucha
a drogie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy gdzie, w malym miescie 25 zl za godzinę, musisz wziąć 10 godzin , ja chodzilam co drugi dzien a w udzie i pupie ubyło mi po 4 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona dziewucha
WOW! 4 cm to niezły wynik :) Ciekawe gdzie takie cos znajde w Waiwe. I 25 zł to bardzo tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona dziewucha
chyba faktycznie sie na to zdecyduje ,tylko na wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×