Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiki25wiki

klinika grunwaldzka w poznaniu

Polecane posty

witam! pracowałam w tej klinice w czym mogę Tobie pomóc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia ma znamie barwnikowe,trzeba je usunąć i chciałam się dowiedzieć jaką dzieci tam mają opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ciebie! opieka dla dzieci jest bardzo dobra, co do cen i terminów to musisz zadzwonić do kliniki w rejestracji dowiesz wszystkiego. Wpisz w gogle klinika grunwaldzka i znajdziesz ich stronkę.Polecam dr.Piotr Skupin bardzo dobry specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam,że znamie nie może być usunięte na NFZ ponieważ jest to zabieg kosmetyczny. Niestety my pielęgniarki nie byłyśmy informowane co do cen, często lekarz ustala to z pacjentem na pierwszej wizycie.I pamiętaj nie ważny pieniądz tylko dobry fachowiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię ponownie! w KG bardzo cenionym lekarzem jest również dr.W.Chiciak- wybór należy do Ciebie "wiki 25".Wejdź na www.chirurgica-plastica.com, znajdziesz tam informacje o lekarzu i klinice.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam tam,lekarze są super...pielęgniarki łaskę robią ze wszystkim,zero zrozumienia dla cierpiących dzieci takie przedmiotowe traktowanie...brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×