Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natka123

lipo-zdjecia

Polecane posty

Gość 3332
masz krzywe nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym zdjeciu masz stopy razem?bo wyglada jakbys je ustawila na kaczuche..moim zdaniem brzuszka tez masz troche wiecej,wiec zamiast bolesnego zabiegu proponuje diete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym zdjeciu stoje prosto, wewnetrzne uda to jest to co mi nie schodzi podczas diety, mam budowe po mamie. Jezeli chodzi o brzuch czy inne patrie ciala to wystarczy troche pocwiczyc i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem poki nie zrzucisz brzuszka,to ciezko powiedziec...jest wiele cwiczen na ta partie nog..nie wiem czy potem nogi nie beda glupio wygladaly.ja tez mam tak,ze nawet przy optymalnej wadze "zacieram spodnie" w kroku,ale nie myslalam nigdy o chirurgicznej interwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prubowalam diete i cwiczenia, bylam bardzo chuda, brzuch byl plaski a nawet bylo widac zebra, ale z tej czesci zeszlo tylko minimalnie a skora sflaczala.Uwazam ze brzydko to wyglada w bikini czy w obcislych spodniach . Podczas lata czuc pod spodniczka jak sie te buleczki obcieraja, no niewygodne to jest.A tobie to nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobną budowę ud
i włąśnie zbieram kasę na lipo. Brzuch mam płaski, jestem chuda, nie mam już z czego zrzucać, tyle te nogi ciagle nie wyglądaja tak jak powinny przy mojej wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko aby te lipo bylo trwale, bo jak rozmawialam z lekarzem to muwil ze tluszczyk wraca w miejsca w ktore latwo sie odklada. Takze potem to juz dieta i cwiczenia non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobną budowę ud
A ja czytałam, że w te miejsca już się wolniej odkłada, za to odkłada się w innych. Ale lekarz pewnie zna się lepiej, więc trzeba sie po lipo pilnować. Tak czy inaczej łatwiej jest się pozbyc tłuszczu i pilnować, żeby nie wrócił, niż męczyć sie i męczyć i nie móc go zlikwidować. :) Zdjęć w tej chwili nie mam czym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless ju
ja proponuję na poczatek depilację:O nastepnie dietka. nastepnie jakis balsam do ciala brazujacy. nastepnie cwiczenia i ruch. i jak nadal bedziesz miala traume to wtedy myslec o lipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty się w pracy
rozebrałaś wśród segregatorów??? co na to Twój szef. Zgadzam się najpierw dietka, balsam brązujecy i wszystko wyda sie piękniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie w spodniach kiepsko
wyglada (i czuje), to balsam brazujacy nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale piekniej będzie
choc nie szczuplej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×