Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Baba jak musi za coś sama płacić to jest strasznie oburzona

Polecane posty

Gość gość

i zaszokowana, bo jest przyzwyczajona że zawsze płaci ktoś inny, rodzice, facet, ciotka, wujek, stryjek, nigdy ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Ale która baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3po3
mojej powiedziałem że ma sobie sama kupować paliwo do swojego auta, bo przecież pracuje i zarabia, to strzeliła focha i pytanie że niby dlaczego bo ja do tej pory jej kupowałem, te pasożyty są absoltunie bez morałów i bez skupułów, aby tylko na ich korzyść i bez ich wysiłku najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety sa inteligentniesze od nas niestety. Kazdy wie, ze one sa wiekszymi pasozytami a i tak sami za nimi latamy. Jak lewacy chcacy muzulmanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba o was świadczy z jakimi kobietami się zadajecie. Moja utrzymuje się sama i chętnie ja zapraszam do restauracji czy coś funduje, ale ona tez dba o mnie. Jutro zaprosiła mnie na saunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Swój ciągnie do swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare chwyty cwanych suk
gość wczoraj da doopy a potem będzie czegoś chciała, to stary chwyt, zabulisz 100X tyle co w burdelu i to za miernote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para doks
gość wczoraj Kobiety sa inteligentniesze od nas niestety. Kazdy wie, ze one sa wiekszymi pasozytami a i tak sami za nimi latamy. Jak lewacy chcacy muzulmanow. Zgłoś paradoks głupoty jest taki że głupi nie ma pojęcia że jest głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wam to tłumacze
bo baba jest przyzwyczajona społecznie do płacenia cípą a nie gotówką i stąd takie oburzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Rozumiem że twoja baba płaci cipą nawet w warzywniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze nie uogólniaj ze mną jest na przekór , oburzam się jak ktoś chcę za mnie płacić :) W związku albo koleżenstwie czy znajomosci powinno być tak że dwie strony płacą ,raz ja raz on itd a nie że facet płaci tylko albo kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorze nie uogólniaj ze mną jest na przekór , oburzam się jak ktoś chcę za mnie płacić usmiech.gif W związku albo koleżenstwie czy znajomosci powinno być tak że dwie strony płacą ,raz ja raz on itd a nie że facet płaci tylko albo kobieta xxx Takie dziewczyny to rzadkość w Polsce,bez urazy dla Pań,zgadzam się z Tobą ale nie musisz się oburzać zawsze możesz się odwdzięczyć zapraszając gdzieś osobę która ci coś kupiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Tak też robię często :) Czasami nie ale często tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby nie chcą teraz dzieci to ich egoizm wyszedł by na pierwszy plan. bo co to za matka co nie wyda kilku złotych n jedzenie dla dziecka bo jej żal wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Nie przesadzaj. Takie matki to już chyba skrajna patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda. Znam takie, które wolą same za siebie płacić. Tylko to nie znaczy , że można z nimi wytrzymać. Nawet znam taka jedna katoliczkę, pomieszanie z feministką. Co za jędza, ale figurę ma świetną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to koorfy
gość43 2017.12.04 Rozumiem że twoja baba płaci cipą nawet w warzywniaku. Zgłoś Gdyby taka forma płatności była przyjmowana to niewątpliwie oferty by się posypały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystry ślimak
gość dziś jak one płacą na randkach to moge roohać nawet i jędze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×