Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wooke

Jak nigdy nie być samotnym...

Polecane posty

Hej Pisze to bo wiele kobiet sobie nie radzi z samotnościa. Zasady jak nie być singlem!!!!!! Porady tylko dla kobiet. nie tylko po 30stce 1. Zadbaj o swoje ciało bardzo ważne. a) aerobik 3 razy w tygodniu b)kosmetyki c) zawsze ogolona =nogi d) wydepilowana zawsze e)pomalowane paznokcie u rak i nóg zawsze f)dłuższe paznokcie g) pomalowane usta ładnie - wszystko musi być ok nic na odwal 2 odzienie wierzchnie a) ubieraj sie sexownie pokazuj to co masz nogi= spódnica dekolt= cycuszki b) długie włosy sa leprze od krótkich c) spódniczka przed kolano lub krótsza 3 bielizna koniecznie sexy tego nie widzi facet ale widzi wasza osobowość bedziecie bardziej pewne siebie 4 nie ubierac sie jak starsza pani !!!!!!!!!! 5 jak idziecie na zakupy gdzie kolwiek zwolnijcie tempo moze ktos was zauwazy i zaczepi 6 jest technika zaczepiania tak zeby on zaczoł ale to moze w innym poradniku napisze jak mi sie zechce :) Jesli jestes przecietna kobieta napewno pomoze .... Jesli za wysoko mierzysz upadek bedzie bolal bardziej Szukasz Normalnego przecietnego meszczyzny to mój poradnik pomoze. -szczesciary poznaja kogos w tydzień -przy prawidłowym stosowaniu 2 tygonie -jesli ci słabo idzie miesiac aha no i trzeba wychodzic troche z domku zeby zadziałało Niedziela przechadzka do Parku bez koleżanki sama posiedz powałesaj sie Do pabu mozesz posiedziec gdzies też sama. Na dyskoteke jak pojdziesz bez kolezanek to kogos poznasz. na basen na 21.00 sami faceci pływaja Jesli zastosujesz wszystkie metody poznasz kogos napewno. Metoda przetestowana na koleżance samotnej 2 tygonie poznała sie spotyka... Aha ostatni punkt programu sa kobiety samotne które szukaja HUJ wie nie kogo i dla takich poradnik nie za działa bo zawsze cos bedzie za małe wypłata, członek, dom, samochód stanowisko, wyglad, inteligencja ten poradnik dedykuje zwyczajnym ludziom takim jak ja ... Dziekuje i prosze sie wpisywac jesli komus pomogłem bo chce wiedziec czy mam wyniki w pomaganiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
na pewno * piszemy osobno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samej do dyskoteki isc to samobojstwo chyba :P a i w pubie tak glupio siedziec samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmialam przednio :P wiedzialam ze podszyw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdoły
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie takie rady to nie są
to nie są rady. Jak takie "rady" stosowałam chyba przez 10 lat i nie ma tu niczego odkrywczego, bo myślę że tak naprawdę to kazda kobieta to stosuje jako sprawy oczywiste! Acha i chciałam dodać że mam faceta stałego od 10 lat ale wcześniej strasznie długo szukałam drugiej połowy i nie mogłam jej znaleźć, i pamiętam dobrze jak bardzo było mi ciężko. Zanim poznałam męża to łaziłam po wielu wielu miejscach i sorry ale szukałam właśnie normalnej drugiej połowy a nie faceta, który prosił bym została jego dziewczyną bo mu się mój wygląd spodobał a nic o mnie nie wiedział ani to jakim o człowiekiem ani nawet tego nie wiedział czy byśmy się polubili albo po dwóch godzinach znajomości prosił o seks. Także sorry ale odnalezienie miłości to nie jest kwestia pomalowanych paznokci ani chodzenia wolno po ulicy, czy pożal się boże samotnego wyjścia na dyskoteke czy pabu. Jakbym sama poszła do pubu i siedziała przy barze i to w dodatku samotna to by faceci myśleli że jestem desperatką bo tu przyszłam sama i penie że jeszcze jestem gotowa i chętna na seks. Także sorry ale coś takiego jak zadbanie o siebie, ładny wygląd i wychodzenie to tu to tam to jest podstawa a nie żadna dobra rada. Zależy też gdzie wychodzić. Coś takiego jak łażenie po parku to też jest bezproduktywne bo który samotny facet chodzi po parku ? Do parku chodzą głównie rodziny z dziećmi, emeryci albo same parki. Basen moze i prędzej ale sorry pójście na basen nie jest gwaratem żadnym poznania kogoś. Autor tych porad skupiłby się może bardziej jak się przełamać i na jaki temat rozpocząć rozmowę aby nie wyglądała ona zbyt sztucznie czy deperacko. Tutaj powinieneś daradzać konkrety kobietom a nie to że powinny nosić dekolty czy pończoszki. Nie liczy się samo pójście gdzieś, bo samo pójście gdzieś to dopiero początek ale zachowanie. Acha i trzeba też wziąć pod uwagę że jeśli przypadkowy facet by nawet podszedł do kobiety na samym środku ulicy i poprosił o spotkanie to nie świadczy o nim dobrze bo gdyby nawet jakimś cudem spotykał się dalej z taką kobietą to jest bardzo prawdopodobne że ją będzie zdradzał również z innymi poznanymi w ten sam sposób kobietami. Pomijając już to że takie przypadkowe znajomości to mogą być niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem na to .... Przypadkowe znajomosci to powiedz mi jak ma kogos nie przypadkowo poznać pozostaje mama ciocia koledzy koleżanki hmmmm ja swoja laske poznałem na doszkalaniu z matmy jak mialem iśc na studia wiec to też była przypadkowa znajomość 4 letnia hmmm Dałem dobre rady bo kobiety nie dbaja o siebie potrafia nawet na radnke 1 nie ogolic nóg bo jak założe spodnie to nie bedzie widac a to Zonk bo ja potrafie sprawdzic taki trik .... Zreszta jestem tu poto aby pomoc tym kobietom bo -ładnie wygladam dobrze sie czuje -wysportowanie wydzielaja sie hormony lepiej sie czuje -zadowolony człowiek i ładny człowiek przyciaga czyli łatwiej kogos poznać i sie zaczac spotykac na luzaka moze cos wyjdzie moze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie takie rady to nie
tak tu masz racje. Oczywiscie zgadzam sie z tobą , ale bycie zadbaną to dla mnie i myślę dla wszystkich ledwie początek działania. Ja nazwałabym to w poszukiwaniach faceta zaledwie przygotowaniem warsztatu. Reszta to już zależy od tego jaki kobieta ma charakter, w jakim środowisku żyje, jaki prowadzi tryb życia, jakie ma zainteresowania, na ile jest towarzyska, czy jest otwarta i swobodna, czy łatwo zjednuje sobie przyjaciół. Moim zdanie wszystko zależy od tego jaką się jest osobą. Co do samotności to ja to widuję tylko tutaj na kafe. W moim życiu jak rozglądam się wokół siebie to znam może jeden czy dwa przypadki samotnych młodych kobiet na kilkaset tych które znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdfs
to co autor tematu podaje, te rady sa dobre glownie zeby wyrwac faceta na jedna noc a nie na staly zwiazek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosperita
"6 jest technika zaczepiania tak zeby on zaczoł ale to moze w innym poradniku napisze jak mi sie zechce" Po zaczOŁ odpadłam. O innych bykach nie wspomnę. Tak sobie wyobraziłam zadbaną kobitę, wydepilowaną z pomalowanymi ustami i paznokciami w seksownej bieliźnie i to zjawisko nagle wzdycha... wiesz dlaczego mam takie powodzenie? Bo faceci to luBIEJĄ. I kurna git! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosperita
"Dałem dobre rady bo kobiety nie dbaja o siebie potrafia nawet na radnke 1 nie ogolic nóg bo jak założe spodnie to nie bedzie widac a to Zonk bo ja potrafie sprawdzic taki trik ...." A to jest forum po trzydziestce czy jak się dać wymacać na pierwszej randce? Aleeee, tu wyższa szkoła jazdy, bo wymacać babkę w spodniach. Wskakujesz pod stolk czy kombinujesz, że jestesz ortopedą o ją przebadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wookre
rady, może nie z "górnej półki", ale przynajmniej nastrajają do zastanowienia się nad swoim wyglądem i zachowaniem, a to początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma co dodawać
Po prostu albo laska ma dar do zjednywania sobie ludzi i od 13 roku życia nigdy nie jest singlem, cały czas kogoś ma, choćby i była nieforemna z figury, z urody twarzy co najmniej słaba i w ubiorze też, kwestia charakteru (znam i takie), albo się jest jednostką nie przyciągającą ludzi, desperatką, która wyfiokowana wychodzi do parku i czeka na tani przypadkowy zajeżdżający przygodnym seksem podryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale chyba nie o to chodzi zeby
nigdy nie byc samotnym = na ladna dupe wyrywac facetow zwracajacych uwage tylko na te dupe, tlko zeby spotkac wartosciowego partnera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś jest bury
"jak idziecie na zakupy gdzie kolwiek zwolnijcie tempo moze ktos was zauwazy i zaczepi " - to najcenniejsza rada :) dziękuję za nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem kobietą po 40-tce
matko, co to za bełkot?? Jesli dziewczyna nie umie się ubrac, to te rady już nie dzialają. No i co zrobić z tymi flejtuchami facetami, którzy zwykle wygladają jak ze smietnika albo z secondhandu. Tu nie ma sie dla kogo ubierać. Poza tym chyba ważne czy łączą ludzi wspólne pasje, zainteresowania, , bo po co ludzie mieliby się spotykać. Jezu, tak to jest jak nieświadomy młodzieniec ( brak umiejetności pisania pomijam) zabiera się za ratowanie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka tośka
ale bredzisz, widać,. że masz te 40 parę lat już. Wierzysz w połączenie charakterów? Ja się pytam jak jeden charakter z drugim ma się połączyć skoro się nie znają. Nie zaczepiasz chyba ludzi na ulicy na pytanie "HEJ sorry, uwielbiam czytać literatuę baroku, a Ty?" w pierwszej chwili jak kogoś nie znamy, zwracamy uwagę na wygląd. Sama piszesz o mężczyznach wyglądających jak ze śmietnika...a skąd wiesz, może oni mają takie zainteresowania jak Ty, ale skreślasz ich od razu za wyglad. Więc nie chrzań i nie krytykuj kogoś, bo sama też tak postępujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za pierdy
ja tam nigdy nie będę samotna, bo MAM SIEBIE - kogoś, kogo kocham najbardziej na świecie i kto nigdy mnie nie opuści. To najlepsze towarzystwo na świecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka tośka
tak tak...najlepsze tylko swoje towarzystwo i seks tylko w swoim towarzystwie i przygotowywane i jedzone posiłki i sama do siebie się też przytulisz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za pierdy
jak się zdarzy, że nie będę miała nikogo innego, to cóż...seks z samym sobą jest bardzo przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxximma
ja mam meza, dziecko a czuje sie samotna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha8883333
Tu nie ma sie dla kogo ubierać. - niestety zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×