Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kosmetyki na pierwsze zmarchy i pielęgnacja po 30!

Polecane posty

Gość gość

Jakich kosmetyków używacie po 30stce? Zaczęłam przyglądać się bardziej pielęgnacji p/zmarszczkowej i postanowiłam zainwestować w : - olej z pestek malin - naturalny filtr p/słoneczny, - delikatny żel do mycia twarzy Fitomed, - maseczkę/żel do twarzy https://wieczniemloda.com/maseczka-rozana-platki-rozy-sklep-12294 , stosuję też pod oczy, - serum z witaminą C z Biochemii Urody olejowe, - peeling enzymatyczny też z BU. Nie ma tego dużo :) Do kosmetyczek nie chodzę - nie mam czasu. W przyszłości może pójdą w ruch zabiegi medycyny estetycznej, póki coo odpukać jest tak dobrze, że nie potrzebuję. Skóra jest ładniejsza, promienna i nie mam cały czas pojawiających się syfów, pory się zmniejszyły. Jak to wygląda u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc015
Ogolnie do ciała po 30 roku zycia bardzo sprawdza sie PERFECTA FENOMEN C 3x ujedrnienie- balsam mus a na noc PERFECTA ELIXIR MULTI-KALOGEN gleboko regenerujacy.Ciałeczko jak pupka niemowlaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co na zmarszczki na dekoldzie??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja mam na czole i zdecydowałam się jednak na wypełniacz - bo najlepiej likwiduje zmarszczki i fajnie nawilża skórę....a do tego widać ze buzia jest rozświetlona!jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×