Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spajdermenka

Kto ma 32lata i nie pracuje?

Polecane posty

Gość dzimdzia
ja mam 35 i też nie pracuje..i nie rozpaczam...juz...początki były trudne,ale się przyzwyczaiłam:)i jakoś leci:)pozdrawianko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Witam.Mam 32 lata i nie pracuje.Nie narzekam,ba nawet mi to pasuje.Mam 2 dzieci i jest ok.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepracujaca
a ja mam 40 lat i tez nie pracuje .Mam dwoje dzieci i pracy w domu mi nie brakuje przy nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja mam wlasnie tyle latek i nie pracuje,co nie znaczy ze nic nie robie lub ze sie nudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmhbjhkv
no ale chyba pracowałyście wcześniej? kiedy macie zamiar teraz szukać pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
ja wczesniej pracowalam,ale tak sie stalo ze nie pracuję i nie uważam zebym byla strasznie pokrzywdzona.Siedzac w domu mozna realizowac swoje pasje itp.....,mysle że część dziewczyn sie ze mna zgodzi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmhbjhkv
pewnie, ze siedząc w domu mozna realizować swoje pasje, tylko za co żyjecie? jak zapatrujecie się na swoją przyszłosć? co z emeryturą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
posluchaj zawsze mozna sie zapisac do otwartego funduszu emerytalnego i placic skladkę emerytalną co miesiac.A jesli chodzi o fundusze to chyba jakos wszystkie zyjemy skoro jakos nie narzekamy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmhbjhkv
no właśnie zastanawiam sie za co żyjecie. Lata lecą a pracy nadal nie będzie? Wyobraźcie sobie, ze macie już lat ponad 40-ści, na koncie 5 lat pracy, sponsor się zmywa i co wtedy? kto zatrudni kobietę w tym wieku która ostatni raz pracowała 10 lat temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
nikt dlatego trzeba sie zapisacdo otwartego funduszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmhbjhkv
a możesz mi wyjaśnić jak to dokładniej działa? ile trzeba by było wpłacać kasy co miesiąc żeby dostać przynajmniej 1000zł emerytury z tego funduszu? i mogę ją dostac kiedy bedę chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna twardy
Ja pier*** ale BABY to LENIE!!! Weź tu się z takim pasożytem ożeń!! PORACHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
wiesz co to musisz sie udac do natzionale naderlanden z tego co wiem to jest najlepsze i oni podadzą ci stawki do wyboru.Mozesz sobie rowniez wybrac inna grupę ubezpieczajacą.Są różne stawki od 100zl miesiecznie do 300.różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmhbjhkv
ok dzięki:) ale kiedy zaczęłabym dostawać tą kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
a to oni ci to powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
jutro wlasnie idę zalozyc sobie fundusz emerytalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzimdzia
witam,mam 2 dzieci uczacych się,gimnazjum i podstawówka,pracowałam 10 lat,teraz zajmuje się domem i rodziną,a przy okazji spełniam swoje sprawy,skończyłam studia,podróżuje (jeśli tylko możemy razem),biegam i chodze na aerobik:)utrzymuje nas mąż,nie ukrywam zarabia sporo że nam nie brakuje i możemy sobie coś odłożyć,a emerytura...no cóż niestety nie jest za tania,można składkę sobie samemu ustalić,najlepiej niech analityk zrabi symulacje( tam gdzie się chcecie złożyć swoje pieniążki)ja jestem w PZU i zaczynałm od 50zł,a co do męża właściwie to go nie mam:( bo jest w trasach,coś za coś...niestety,nie podoba mi się to ale my akurat nie mamy wyjścia,zostaliśmy sami na świecie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzimdzia
a do TWARDEGO zejdz z tego tematu.....bo nie wiesz o czym gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edwina_
Ja mam 27 i nie pracuje. :-P Dzieci oczywiście nie mam. :-) Meza tez, wiec facet mnie nie utrzymuje. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
ja mam podobną sytuacje do mojej przedmówczyni.Mój mąz także nas utrzymuje i zarabia tyle aby utrzymac rodzine 4-osobową.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzimdzia
Siedzenie w domu to nie relax z nogami w górze,czyż nie?To także ciężka praca,opieka nad dziećmi(nastolatki zwłaszcza)i maluszkami,a utrzymanie domu w porządku,a mążtez tzreba się i nim zająć:)same wiecie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzimdzia
Edwina ...nie rozumiem po co tu gadasz... temat cię nie dotyczy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Dzimdzia w pelni sie z tobą zgadzam,z tym co piszesz ,w domu zawsze jest duzo roboty.A to dzieci, a to pranie ,gotowanie.Wiecznie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
dzimdzia w jakim wieku masz dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzimdzia
alex,moje dzieci maja 15 i 6,starsza córa daje popalić!uczy sie dobrze ale zachowanie ....koszmar,młodszy jest znowu przeciwieństwo,spokojny aż za bardzo,i mądrala:)dlatego też siedze w domy żeby przypilnować starszej bo ma nieciekawe towarzystwo....taki głupawy wiek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×