Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusia883

Mieszkanie spółdzielcze

Polecane posty

Witam, Chciałabym się dowiedzie czy jest jeszcze możliwośc starania sie o mieszkanie spółdzielcze?:) Jelsi tak to co trzeba zrobi i może wiecie jakie wymagania trzeba spełniac itp. A jeśli nie da się już załatwic sobie mieszkania w spółdzielni to może jest jakas inna mozliwośc zeby załatwic sobie mieszkanie np od miasta moze? ja wiem ze to sie czeka ładnych pare lat ale mi sie nie spieszy :) poprostu chce wiedziec czy jest jeszcze mozliwosc w ogole taka zeby starac sie o mieszkanie w spoldzielni bądź w gminie miasta czy cos tego typu. Dziekuje slicznie za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiess83
to chyba jakis żart...ludzie biora gigantyczne kredyty zeby miec gdzie mieszkac...Teraz juz nie ma czegos takiego-no chyba ze dla samotnych,dzieciatych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha :) sorki za ten wątek moze pomyslicie ze sie osmieszam ale poprostu wolalam zapytac bo kompletnie nie orientuje sie w temacie :). Czyli w ogole nie ma szans? chociaz apisac sie na liste i czekac nawet te 10 lat czy iles? :) Jedyne wyjscie to kredyt?;>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz złożyć podanie do Urzędu Miasta o mieszkanie komunalne, często/ zwykle do remontu no i naprawdę czekasz latami. Np nr 12000 na liście, tak jest w moim mieście. Ale część się wykrusza po drodze... Potem takie mieszkanie można wykupić od miasta z bonifikatą nawet 80-97%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha oki dziekuje bardzo za odpowiedz :) w takim razie zloze takie podanie i bede czekac hehe :) mam gdzie mieszkac dlatego naprawde nie spieszy mi sie ale zlozyc nie zaszkodzi :). a moglabym wiedziec ilu mieszkancow liczy Twoje miasto ze taka dluga lista jest? pytam bo wtedy mniej wiecej bym wiedziala czy mam nastawic sie na jeszcze dluzsza liste czy krotsz amniej wiecej hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
Mieszkania komunalnego nie dostaje każdy z ulicy - jak masz gdzie mieszkać, to od gminy nie dostaniesz. Dostają tacy, którym dach wali się na glowę, są po eksmisjach, mieszkają z przemocowcami/alkoholikami, w 15 osób w jednej izbie, albo z chorym dzieckiem w zagrzybionym lokalu itp, słowem mają tragiczną sytuację. I tacy ludzie też czekają po parę-parenaście lat, tu nie obowiązuje kolejka, tylko potrzeby. Ci bardziej potrzebujący dostają szybciej, możesz tak czekać do usranej śmierci, o ile w ogóle ktoś cię wpisze na listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×