Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewypały związkowe

Po ilu nieudanych związkach kobiety się poddają?

Polecane posty

Gość niewypały związkowe

i twierdzą że "lubią" i "wolą" być same??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta oaza spokoju
dla większości jeden niewypał wystarczy, reszta do dwóch max, i potem zgorzkniałe do końca swoich dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis kobiety daja bez zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkie dają nie będąc w związku, te co nie dają od razu częściej są same i się poddają :P mądrych facetów do zdrowych związków nie wielu jest, poukładanych kobiet też coraz mniej, każdy chce tylko brać, używać ile wlezie, wiek nie gra roli, bo dziunie po 50 i kawalerowie, co to gdy głowa siwieje a d..... szaleje ciągle w natarciu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co facetom związki? tylko same problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie. Są takie, które szukają do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo więcej nie ma
ile jest takich które szukają do skutku? 3 sztuki w skali krajowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednorazówki i kaput
większość kobiet po jednym dłuższym nieudanym związku są z reguły wrakami, jednorazówki i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu tworzysz równoległą rzeczywistość, ewentualnie marzysz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, otrzasnijcie sie , czy wszystko kreci sie wokol bycia w zwiazku?? Naprawde to jest jedyny cel zycia i jedyna droga do szczescia? Jest 21 wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam sie ze wszystko wlasnie kreci sie wokol zwiazkow. 1. reklamy w tv - te prezenty dla ukochanych, sprzety do WSPOLNEGO domu, romantyczne podroze 2. imprezy - typu wesela, sylwestry, imprezy w pracy, imprezy rodzinne - nie masz polowki = jestes nikim 3. pytania kolezanek, wspolpracownikow 4. nawet szefostwo patrzy lepiej jak podwladny ma przykladna rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dziwnym trafem z kim nowopoznanym nie zagadasz to kazdy ma zone narzeczona dziewczyne..... wiec wcale nie taki niepotrzebny ten zwiazek facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie poddalam po 1... nie dosc zepierwszy zwiazek mialam pozno, to jeszcze sie okazalo, ze przez to moje opoznienie spoleczne byl to niewypal i teraz jestem juz zrazona, z zanizona samoocena. mysle ze zaden facet by tego nie zaakceptowal. + jestem juz nie mloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Ale że jakie opóźnienie? Co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest zazdrosny, że jego prawdziwa ukochana zauważyła innego mężczyznę, który jej bardzo się spodobał, czego pan zazdrosny nie może zniesc, wiec tworzy takie teksty jak powyżej podszywając się pod nią. Należy dodać, że mężczyzna który jej się spodobał jest bardzo męski, w każdym aspekcie, co jeszcze zazdrosnego bardziej denerwuje, bo jego narzeczona (ale nie ta ukochana) podoba się tylko jemu jako wagina, bo nawet nie jako kobieta, nie mówiąc o tym, że jako człowiek a 8nnym wcale się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, to jedyny cel i harmonia. A ty masz jaki? spanie, sranie i zakupy mase gòwna made in china? w trumnie nie ma dużo miejsca na zabranie materialnego gòwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie poddalam po 1... nie dosc zepierwszy zwiazek mialam pozno, to jeszcze sie okazalo, ze przez to moje opoznienie spoleczne byl to niewypal i teraz jestem juz zrazona, z zanizona samoocena. mysle ze zaden facet by tego nie zaakceptowal. + jestem juz nie mloda. xx Ile masz lat? W jakim wieku miałaś ten pierwszy związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecące lata uroda ucieka
gość dziś za "stara" znaczy się masz 30 lat i uroda się twoim zdaniem "sypie" i na gołą doope już faceci nie lecą, i co teraz, a życia jeszcze pewnie zostało z 40 lub 50 lat, i co dalej? jak złapać faceta jak cycki opadły, figura nie jak u 18stki, celulit, itp, i nawet 2kg tapety nie pomaga. Oj mają problem bidulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakty są faktami, po niewypale kobiety szybko się poddają i więdną fizycznie i psychicznie, zamiast pozbierać co zostało i ruszać dalej w poszukiwaniu szczęścia, cokolwiek to dla nich znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe bo był tu niedawno taki topic o tym jak to masa lasek dłużej niż 2 tyg bez bolca wytrzymać nie może. Takei, które ciągle sie odradzaja na nowo jak Fenix z popiołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Opoznienie - mam na mysli, ze pozno mialam pierwszy zwiazek powiedzmy, bo to bylo takie nie wiadomo co, wiec przed tym nie bylam nauczona zycia z drugim czlowiekiem, seksu sie nie nauczylam, a wiadomo ze mlode kobiety to juz wszystko umieja i praktykuja latami. Bylam juz starawa i nie nauczona zwiazkow. Jeszcze ktos by pomyslal ze o opoznienie umyslowe chodzi :D nie, co to to nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za "stara" znaczy się masz 30 lat i uroda się twoim zdaniem "sypie" i na gołą doope już faceci nie lecą, i co teraz, a życia jeszcze pewnie zostało z 40 lub 50 lat, i co dalej? jak złapać faceta jak cycki opadły, figura nie jak u 18stki, celulit, itp, i nawet 2kg tapety nie pomaga. Oj mają problem bidulki. xxxxxxx no niestety, mezczyzni chca modelek 20letnich, co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak krupinska i bulecka. on juz nienajmlodszy a zone ma mloda... kazdy facet tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za przeproszeniem głupoty pieprzycie drogie panie. Owszem każdy facet miewa takie marzenia, ale nie każdy myśli k00tasem i realizuje jego wszystkie zachcianki. Ja bym chciał przeciętną, ale z dobrym charakterem kobitkę w moim wieku. No, ale z kolei wy mnie nie zauważacie, bo jak gość ma skromne wymagania to zapala się wam lampka kontrolna: "oho, pewnie cienias, jakiś cieć, kupa warty". No i koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A królewicz na białym koniu nie przyjedzie, czas ucieka, zegar tyka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wy ciągle o tych 20 letnich modelkach, kto wam tych bzdur do głów napakował? Aha, wiem, TV seriale i babskie czasopisma, chyba czas wywalić za okno TV, czasopisma do śmieci i wyjść z domu do realnego i zwyczajnego świata gdzie wszystko NIE JEST IDEALNE NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TV was ogłupia
gość dziś tak jak krupinska i bulecka. on juz nienajmlodszy a zone ma mloda... kazdy facet tak chce. Zgłoś ale wy ciągle o tych debilnych "celebrytach", czy nie potraficie wywalić TV i nie czytać śmieci? czy to aż tak trudne??? Normalne codzienne życie to nie TV, ile razy mam wam to tłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po nieudanym malzenstwie a teraz rozpadl mi sie roczny związek. Tak, mam 30 lat i chce nadal znalezc szczescie i milosc. Mam nadzieje ze ktos tam jest mi pisany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zegar im tyka 10 razy szybciej, kobieta ma względną "urode" max 10 lat, od 18-28 ( szczyt urody to 24 ) potem tylko coraz gorzej, więc jak chcą "łapać jelenia na wygląd" to to jest absolutny MAX, potem już muszą łapać faceta na coś innego, a jak nic innego nie mają zaoferować to du'pa zbita i płacz w poduszke co nocy że nikt ich nie chce, albo że "wolą" być same, czy cała sterta innych tz. "wymówek". A że prawie każda baba szuka ideału z TV to nie od dziś wiadomo, więc dołączyć problemy psychiczne itp, i nie trudno zrozumieć dlaczego potem są takie sytuacje, i wszyscy naokoło są w ich oczach "szczęśliwi" tylko nie one. http://m.newsweek.pl/polska/dlaczego-coraz-wiecej-polek-zyje-samotnie-zwiazki-uczucia-milosc-single-singielki-newsweek-pl,artykuly,280972,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty czy oni
gość dziś czyli zawalone dwa związki i to przed 30, jakie tego powody???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×