Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna zagubiona

W którą stronę pójść?

Polecane posty

Witam wszystkich! Co prawda nie mam jeszcze 30 lat, ale niewiele mi brakuje, a innych forach jest mały odzew, a tu są sensowni ludzie ;) Czuję się zagubiona w tym całym labiryncie życia...Mam prawie 29 lat, wspaniałego męża, plany na przyszłość, ale...No właśnie od jakiś 2 lat ciągłe dylematy z życiem zawodowym odkąd zwolniłam się z pracy, nie mogę znaleźć sobie miejsca...W międzyczasie skończyłam drugi kierunek studiów, ale nie ma widoków na jakiś sensowny rozwój zawodowy...Sama już nie wiem, może czas na dziecko? Teraz być może jestem w ciąży, jeszcze nie wiem, okaże się za jakiś czas...Przede wszystkim, to brak mi motywacji i wiary w ten świat i ludzi. Czekam na wasze rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zagubiona
Ja też sie pogubiłam. Jestem po ślubie 3 lata, co prawda pracuję i nawet dość sporo zarabiam, ale już odechciewa mi się wszystkiego. Pracy, życia, ciągle to samo i przeraża myśl że tak moze wygląc całe moje życie. Nie widzę sensu w tym wszystkim dalej. Nie wiem co jest, jestem w podobnym wieku -28 lat. To wypływa ze środka to pogubienie i nic zaradzić się nie da, na chwilę owszem, jakiś wypad za miasto,odwiedziny znajomych, ale po kilku dniach znów to uczucie wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego od ludzi z kafe oczekujesz? Że ktoś Ci powie: "Zmień męża na innego", jak ja? ;) Albo, żebyś wyjechała do UK sprzątać? Jakich rad oczekujesz? Gdzie konkretne pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zagubiona---> No własnie wypływa ze środka, no ok można powiedzieć, że u mnie, to frustracja z powodu braku sensownej pracy, tylko że ja jakoś o tym nie jestem przekonana... piąte piwo---> Nie oczekuję super rad. Ale może ktoś coś takiego przechodził i wyszedł z takiego marazmu...i potrafi poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam gdzie prowadzą strzałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam gdzie pisze wyjscie awaryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×