Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona zdradziła. Jest w ciąży.

Polecane posty

Gość gość

Żona przyprawiła mi rogi na wyjeździe integracyjnym. Postanowiłem jej wybacyć bo każdy jest tylko człowiekiem, wiele nas łączy w tym dom, pies i dziecko. Potrafię o tym nie myśleć. Zamknięty rozdział. Jednak ona zaszła w ciążę z przypadkowym bolcem. Z tego powodu mam wygraną z góry sprawę rozwodową i ona by musiała mi płacić alimenty. Jestem w stanie zdradę podarować i jej nie zniszczyć, tylko ma dziecko po porodzie oddać do domu dziecka. Już zarzeka się że tego nie zrobi, że to jej dziecko, że nie będzie mogła z tym żyć. To rozumiem ale nie jestem w stanie wychowywać bękarta. Przypominałby mi o bolesnej przeszłości. Ona nie pracuje tylko pachnie. Sprzątać jej się nie chce, gotować nie potrafi. Do tego mi wbiła nóż w plecy a ja mimo to jestem w stanie jej jeszcze wybsczyć. To ta k**wa nltego nie docenia tylko pie**oli o tym jak już kocha to dziecko i że nie odda. Jest ktoś w podobnej sytuacji? Zniszczyć ją w sądzie czy jest jakiś sposób na zmianę jej postanowienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ten wyjazd integracyjny był z koła gospodyn wiejskich czy jak, skoro żona nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej serio wierzysz ,że to ten kochaneczek Twojej żony ma takie złote strzały? Żeby było dziecko często gęsto sypią się ze sobą dłużej . Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę po 30 to ...jakieś 30% za pierwszym razem . Zastanow się może czy to dłużej nie trwało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zajmuje się tym mlmem. Wciąga jedno drugie w jakąś gównostrukturę, wmawiają sobie wzajemnie sukcesy a zarabiają po 500zł. Da mnie to nie praca tylko walenie w chuja. No i jeżdżą na jakieś konferencje tak to nazywaja. Może więcej razy się pieprzyli nie wiem. Teraz jest inny problem jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio Ci obojętne ile razy pieprzyla się żona z innym facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogła raz mogła 100 jebać. Było. Teraz bardziej bym się nią zajął. Tylko że to dziecko. O to chodzi. Tu jest pies pogrzebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pieprze, jaki bajkopisaz :D żona nie pracuje ale wyjazd integracyjny był. Ciekawe z jakiej okazji :D po drugie dlaczego miałaby ci płacić alimenty? Samo orzeczenie o winie nie daje prawa do alimentów. I prawie nikt nie zachodzi w ciążę po jednym razie. 1/10 prowo Z tym niepracowaniem polegles. A prawie było dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapamiętaj sobie coś chłopie. KAŻDA kobieta majac wybór dziecko lub facet wybierze zawsze dziecko. A jeśli nie, to nie jest nic warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę przecież że strkukrua itd ... pewnie ovb ubezpieczenia albo inne gówno. No to masz lipę ,bo chyba nikt by nie chciał bękarta wychowywac . Jedyne wyjście to się rozejsc jak ludzie dla dobra wspólnego dziecka które też macie. Zresztą to Ty jesteś ojcem a zachowujesz się jak szczeniak pisząc po forach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A facet który kaze wybierać pomiędzy nim z dzieckiem to śmieć a nie facet. Co ci to dziecko jest winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2 wyżej jesteś debilem i do tego nie umiesz czytać. A prowo to twoja egzystencja Ty niżej. Ale jak kurwa. Ja jej wszystko dałem wszystko zrobilem mamy dziecko. Ona moze to zatrzymac tylko niech odda bekarta. Minimum dobrej woli. Dlaczego tego nie zrobi. Dlaczego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa człowieku, napisz po polsku gdzie ona pracuje. Napisałeś jakieś kurwa literowki i jeszcze się oburzasz że nikt nie umie tego rozszyfrować. Jaki buc z ciebie Nie dziwię się że Cię zdradziła Jeszcze jej każesz porzucić własne dziecko Co za kutas Mam nadzieję że wybierze dziecko a ciebie kopnie w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 16.07 to NIE MOJE DZIECKO!!! NIE CHCE GO WIDZIEC KURWA A CHCE MIEC DALEJ ZONE. ZBYT WIELE RAZEM PRZEZYLISMY. PRZYSZEDLEM TU BO Z KIM JA POGADAM NO Z KKM O TYM KURWA. Tutaj kobiety siedza moze mi wytlumacza jak ja podejsc psychicznie jakos ja ją chce tylko bez bekarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orzeczenie o winie na rozwodze to nie jest to samo co przyznanie opieki nad dziecmi i alimenty. To dwie różne sprawy które wcale się nie muszą łączyć. Jeśli była dobra matka dla dziecka to prawdopodobnie ona dostanie opieke i i tam będzie musiał płacić alimenty. To czy zdradziła ciebie czy nie, wobec opieki nad dzieckiem nie ma nic do rzeczy dla sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy niektorzy naprawde myslicie ze w takiej sytuacji mlge byc na tyle spokojny zeby ladnie i grzecznie pisac? Tym bardziej ze mnie wkurwiacie jakims prowo? Ze chuj ze mnie bo bekarta nie chce wychowac? Nie wierze w to nie wierze ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu kurwa ma do rzeczy że to nie twoje dziecko. TO JEJ DZIECKO!! a ty jej każesz je porzucic. Jestes kutasem Czy ty kurwa debilu nie rozumiesz że dla matki zawsze dziecko ważniejsze niz facet? No debil no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 16.09 jesli to co napisalem jest podatawa dla cb do zdradzenia mnie to chuj ci w dupe i zycze ci tego samego. Ale ja moge cos na nia miec. Ja ja moge zmiazdzyc spokojnie bede mial opieke i alimenty. Wie. To 100% pewnosci. Ale wole zone miec dalej. Tylko bez bekarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miej jaja i ją kurwa zostaw a nie każesz jej własne dziecko porzucić. Chcesz temu dziecku zniszczyc życie? W domu dziecka ma być? Ty kurwa normalny jesteś? Co Ci to dziecko zrobiło że chcesz go jak psa potraktować. Na żonie się mscij i na tym facecie a nie na niewinnym człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chuj z tym dzieckiem czyims. My mamy wlasne!!!! Co z moim dzieckiem. Rodzine rozpierdole jak ja zostawie. Ja juz wsaszilem dume do kieszeni i chce zeby bylo jak dawniej to znaczy ja zona i NASZE dziecko. Nie rozumiecie? Ona pierdoli ze moze urodzic i ze niby to moje i ze niby siostrzyczka albo braciszek dla naszego synka i zadne sie prawdy nie dowie. Co za bezduszna suka. Ale dalej ja kocham. Kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona dobrze robi ze nie chce oddać dziecka. To jest jej dziecko, jak ma je oddać. Nie wyobrażam siebie tego. Ty byłbyś w stanie oddać swoje do domu dziecka gdyby ona ci tak kazała? Zresztą dla niej ono jest teraz już ważniejsze niż ty. Weź zachowaj honor i po prostu się rozwiedz, a nie wyskakujesz z takimi obrzydliwymi propozycjami. To tylko źle o tobie świadczy. Tak jak tu ktoś napisał, to jest dzieciatko które nic nikomu nie zrobiło a ty juz się chcesz na nim mscic za to że powstało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A CO Z SYNEM NASZYM CO JUZ JEST MA I MAME I TATE I WSZYSTKO???? BEDZIE TERAZ TYLKO Z TATA MIESZKAC CZY DLA NIEGO NIE MACIE KRZRY WSPOLCZUCIA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tchorzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu z tobą? Może być z matką. Nie wiesz co sąd orzeknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:25 dlaczego? Wsadzilem dume do kieszeni zeby ratowac rodzine dla SWOJEGO synka kochanego. Niejedem by juz suke przez balkon wyjebal a ja nie. Pelna kultura wszystko delikatnie grzecznie byleby uratowac. Tylko tutaj przeklinam. Bo moge. Gdzie tu tchorzostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak się martwisz o swoje to zaakceptuj propozycje żony. A zrobiliście wg tetty dna że wiesz ze to nie twoje? Nie chce mi się wierzyć że po 1 razie kobieta po 30 zachodzi w ciążę :) to tylko w filmach, pyk i dziecko. Moze to twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjebie ja z domu bez problemu bo mam dowod ze kiedys cpala. I do tego udaje ze pracuje nie ma wykrztalcenia jest NIKIM. Z PRAWDZIWEGO ZAWODU MOJA ZONA I TYLE. a ja mam znajomosci i kase. Spokojnie zabiore syna a ja wykurwie pod most. Ale tego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie dorwiemy tego fagasa? Niech on sobie tez teraz rozwali rodzine, niech płaci alimenty. Chcesz zonę ? To bierz ja z całym ekwipunkiem. Mysle, ze stanie sie teraz super żona bo bedzie żyła w poczuciu winy i doceni ciebie . Od początku mówcie prawdę, ze dziecko ma innego ojca i nie baw sie kombinowanie bo %ycie lubi płatać figle. Musisz zaprzeczyć ojcostwo bo inaczej młode bedzie miało twoje nazwisko. Tamten niech płaci alimenty, żona dostanie 500 plus bo bedzie dwójka i tym sposobem dojdzie ci jedno dziecko ale jakieś np 1500 zł miesięcznie -:) bedziesz miał za co zapomnieć . A tak serio to można dziecko oddać ojcu i płacić alimenty, moze żona by poszła na taki układ? Mało prawdopodobne ale sprawdź . Jesteś w dupie albo sie zgodzisz na dziecko albo tracisz rodzine . Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na bank nie moje dziecko bo w ostatnim miesiacu zero seksu. Bo dziwke glowa bolala. NO JUZ WIDZE JAK BOLALA. DUPA CHYBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko to dziecko, wychowaj jak swoje. Jak je wywalisz do domu dziecka to nic nie zmieni, dalej będziesz pamiętać żonie zdradę. Ty pewnie myslisz że ci będzie latwiej zapomnieć :) nie, to tak nie działa. I tak wszytko zostanie. A ona będzie pamiętać że ma 2 dzieci nie jedno. Marne szanse że oddanie dziecka coś wam da. Bardzo marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych normalnych co do rzeczy pisza fagas nie ma rodziny bo jest cale zycie ubranym w jeden garniak z lumpeksu chujem bezrobotnym co sie bawi w mlm i jezdzi MPK. Szkoda probowac. Z reszta chuj z nim. On mi nie przysiegal wiernosci. A na uklad zony nie przystane. Nie chce stracic rodziny ale ja nie przyjme tego dziecka za chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×