Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdzwiona

Akcja charytatywna na chore bliźniaki...

Polecane posty

Gość Zdzwiona

Kolega mi powiedział o akcji mężczyzn pt. #NieKręćŻeWpłacisz https://www.youtube.com/results?search_query=+%23NieKr%C4%99%C4%87%C5%BBeWp%C5%82acisz Generalnie chodzi o oglądalność, by więcej osób mogło pomóc. Niektórzy faceci się trochę promuję, ale jednak całość akcji piękna... Mocna akcja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny man
Inteligentna jesteś dziewczyna. Widać że chcesz coś dla ludzi... Czytałem tematy, które poruszasz, więc wiem co mówię. A akcja tych gości to jest niezła akcja. Czytałem mało o tym, ale zauważam że akcja jest za mało zgrana. Gdyby te wszystkie znane i mniej znane osoby i kluby sportowe: spotkały się gdzieś w miejscu i dogadały strategię rozwoju tej akcji, to by już były ogromne pieniądze na te maleństwa... A tak jest tylko nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador i Prezes jajcarze
A kto są Ci goście: Ambasador i Prezes? Nikt ich nie zna chyba... Film naturalny jak huj. A oni się nie boją. Tak trzeba. #NieKręćŻeWpłacisz Pan Ambasador i Pan Prezes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia92
Ja z kolei mogę zachęcić do wsparcia Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ Obecnie trwa kilka zbiórek dla konkretnych podopiecznych. Zapraszam do udziału, bo walka toczy się o życie i zdrowie chorych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko wspieranie Szlachetnego Gestu, ale również oferta pomocy. To dobra strona tej fundacji. Pomaganie jest bardzo ważne, ale jeśli potrzebujesz pomocy, to też ją dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jest mało zorganizowana, to może rzeczywiście lepiej zgłosić się do Szlachetnego Gestu? To długo działająca fundacja, na pewno ktoś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, bardzo fajnie, że ktoś tworzy takie akcje, jednak może warto zgłosić się do fundacji? Ktoś już wspomniał o Szlachetnym Geście, na pewno warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×