Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ika0011

AVON A ORIFLAME??

Polecane posty

Czy ktoś by mi mógł podać różnicę pomiędzy kosmetykami z Oriflame a Avon??? Które są lepsze?? Do tej pory korzystałam z Avonu, teraz chcę spróbować Oriflame. Czy warto?? Mam cerę mieszaną . Nie wiem czy są tam jakieś kosmetyki dobre do pielęgnacji takiej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia. ja pierwszy raz o tym słyszę. Ale jak to się składa zamówienia i skąd wziąć katalog????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamawiasz przez internet jeśli już jesteś konsultantką, katalog znajdziesz na stronie internetowej www.faberlic.pl a jeśli chciałabyś zostać konsultantką to daj znać wyślę ci deklarację i wszystko wytłumaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avon jest gorszy gtunkowo,jak Boga kocham,wystarczy zobaczyc na Wizaz.pl oceny,zobaczyc na najgorsze w roznych kategoriach,az roi sie od badziewia z avonu,osobiscie nie raz sie przejechalam:/ fakt czasem zdarzy sie cos normalnego ale w zasadzie to przereklamowana firma ktora bardzo oszukuje klientow. Natomiast oriflame,wyprodukowal niejeden kosmetyk ktory jest w 10 najlepszych na wizazu, ale zdarzaly sie tez wpadki,jednak znacznie wiecej jest tych bardzo dobrych kosmetykow,ja osobiscie mam ich sporo,kremy,balsamy,fluidy,kredki(mmrr!!),wszystkie wspaniale,zapachy i opakowania. polecam kosmetyki oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oriflame też jest przereklamowany, każdemu służy co innego, nudne już to wieszanie psów na avonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola hola, o avonie wszedzie glosno,non stop reklamy jaki to avon dobry swietny boski,o oriflame nie jest tak glosno. to mialam na mysli piszac przereklamowany, a co do wieszania psow..wolno mi,skoro kilka rany dostalam wysypki lub padlam ofiara mega przesuszenia skory po uzywaniu kosmetykow avon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianio
Do cery mieszanej w Avonie znajdziesz linię solutions ; ) Teraz ta nowa zielonkawo-niebieska ;) A jeżeli ktoś chce zarobić.. Wystarczy,ze masz ukonczone 16 lat, komputer i dostęp do Internetu;) Chciałabym Ci przedstawić nową firmę Aroma Group, która oferuje więcej niż Avon, Oriflame czy FM. Aroma Group : ) Oferuje: -zarobek 43% na każdym produkcie (gdzie można więcej zarobić na sprzedaży?) -wysokiej jakości asortyment: Perfumy (tak! perfumy, nie wody perfumowane) poj.100ml (nie tylko dla pań) ,oleje do masażu, sole do kąpieli, naturalne olejki zapachowe, sole do pielęgnacji stóp, kadzidła, antypersiranty roll-on, kominki do aromaterapii. Ponadto firma aroma poszerza swój asortyment o kosmetyki pielęgnujące do włosów,paznokci,itp. ;) -sklep internetowy i biuro on-line (bardzo wygodne, nie musisz latac z żadnymi paczkami po klientkach, a klientki mogą być z drugiej strony Polski) -wygodę i miłą atmosfere wsród fantastycznych ludzi, którzy zawsze pomogą :) : Perfumy mają aż 22% stężenia! Mają bardzo zbliżone zapachy do tych popularnych typu: Calvin Klein Beauty, Coco Chanel Mademoiselle, Cacharel Amor Amor i wiele innych (listę mogę przesłać Ci, jeżeli będziesz zainteresowana) Obejrzyj sobie prezentacje: http://www.youtube.com/watch?v=9qWR3FOsXv4 Zobacz jak może wyglądać Twój sklep: www.sanok.aromagroup.pl w wolnym czasie zobacz na stronkę i komentuj: http://sanok-aromagroup.webnode.com/ i napisz do mnie, jeśli jesteś chętna Kontakt: gg:484479 tel:729148295 lub email:anianio@gmail.com Pozdrawiam i życzę miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×