Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roksiiiii

Bordowe szpilki

Polecane posty

Gość Roksiiiii

Ostatnio mam faze na bordowy kolor <3 po prostu go uwielbiam i ostatnio kupiłam takie szpilki https://wojas.pl/produkt/28557/czolenka-7386-65 moje pytanie brzmi z jakimi kolorami mogę je łączyć (poza czarnym oczywiście). Są bardzo wygodne, a nie chce ciągle chodzić ubrana na czarno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebrzydkie ale w chùj drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goplanalover
no są trochę droższe, ale to przekłada się na jakoś i wygodę. Ja w tanich szpilkach mogę przejść tylko do samochodu i siedzieć całą imprezę, a w takich markowych mogę chodzić nawet cały dzień w pracy i jest w miarę okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do modnego popielu beda super wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co narzekać, że drogie, bo wcale to nie jest jakaś wygórowana cena, zwłaszcza za tak dobrą jakość i wygodę. Wiem, bo sama mam szpilki Wojas i są bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia1985
Szpilki cudowne, chyba też się skusze, bo buty z Wojasa są wyjątkowo wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramonka1
Ja ostanio poszukiwałam bordowych butów i wpadłam na śliczne bordowe buty od wojsa, o dziwo są do tego wygodne i takie jakie chciałam i jestem zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramonka1 dziś , Oliwia1985 2018.01.16 , Roksiiiii 2017.11.15 Płacą ci za każdy taki żałosny spamerski wpis, czy może ryczałtem? Bo patrząc na to, jak zasr*wasz forum, to chyba od pojedyńczego...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam duło szpilek dobrych dla mnie i znalazłam w sklepie Calzado, powiem tak stały się moimi ulubionymi bo są wygodne jak dla mnie i bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak któraś z was poszukuje bordowych szpilek to polecam znaleźć w Calzado. Mam już 5 par szpilek i jestem z tego zakupu zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×