Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Umierający z bólu

Co na ból stawów?

Polecane posty

Gość Umierający z bólu

Od jakiegoś czasu cierpie na silne bóle stawów, nie wiem co mam zrobić. Czy to zła dieta, pogoda? Dlaczego tak mnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek__69
Też tak miałem, mam swoje lata już niestety. Ale w aptece mi polecono viprosal i faktycznie mi pomógł! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto iść na fizykoterapie i rehabilitacje , mojej mamie pomaga a kości ma bardzo słabe i bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iśc do cholery do lekarza a nie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol8765
Na ból stawów, zwłaszcza w przypadku moim na ból kolan sprawdziła się maść Viprosal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie działa OPOKAN. Ale leków jak psów na tę dolegliwość. Na każdego działa coś innego. Testuj. Niestety na te bóle to wszystko co działa to działa miejscowo i chwilowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacprzyk Tomek
Zła dieta ma na pewno na nie wpływ. Mało kto bierze pod uwagę ile setek tysięcy razy dziennie używamy chociażby zwykłego stawu łokciowego. Wiadomo, że ciężko zadbać o każdy ważny składnik w posiłkach (wbrew pozorom, żeby zadbać dokładnie o każdy element ciała to chyba z 5 lodówek i trzech kucharzy trzeba by mieć...), dlatego chyba pozostaje jedynie zaopatrzyć się w odpowiednie suplementy. Jeżeli byś takiego szukał, to muszę ci polecić tę sprawdzoną stronę http://bola-stawy.pl Robię im darmową reklamę, ale cóż... Dzięki nim w końcu mogę powiedzieć adios do moich wiecznych stawowo-bolących jęków. Szybkiego powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPZ
Polecamy nasz produkt żel Biolevox Complex, który uzupełnia dietę w składniki naturalnie występujące w strukturach stawowych i wspomagające funkcjonowanie stawów, dzięki czemu chroni chrząstkę stawową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salcesony, galarety a nie jakies suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też, to co jesz jest ważne ale i rehabilitacja jak już sobie zaszkodzisz nadmiernym obciążeniem stawów też bywa konieczna. Najgorzej jak ktoś bierze się od razu za forsowne ćwiczenia bez przygotowania, wtedy najłatwiej o kontuzję, sama niedawno tego doświadczyłam ale pomogli mi w Centrum Medycznym św. Franciszka http://cmsf.pl/ odpowiednią rehabilitacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Kin
Samą dietą niesamowicie ciężko zadbać o odpowiednią regenerację. Ja zastosowałem Artikon msm bo bolały mnie kolana podczas biegania. Po miesiącu zdecydowana poprawa, teraz stosuję profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sięgaj po Zdrowie
Polecamy nasz suplement diety - Lyprinol, który wzmacnia chrząstkę stawową dzięki odpowiednio dobranej kompozycji lipidów. Warto zacząć od wzmacniania stawów od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×