Odpowiedz na ten temat

czarszka vlogerka

• gość 2017.09.04 [15:28]
    Też bym się bała kupić kosmetyk robiony w domu. Nie wiadomo czy pies tam nie naślinił obok czy jak.
  • gość 2017.09.04 [16:02]
    Ojejq, ile w Was złośliwości... aż się nie chce czytać takich komentarzy. Więcej pozytywnych myśli, a nie tylko krytyka i krytyka...
  • gość 2017.09.04 [19:00]
    Czyli mówicie, że ma 30 lat? No to chyba wygląda całkiem ok. No, chyba że na jakimś filmie widać dokładniej stan jej cery.
  • gość 2017.09.05 [08:15]
    Weź pod uwagę że aparat wygładza twarz. Dodatkowo lampy również. Na żywo wygląda inaczej ale nie tylko ona. Każda nagrywająca. Taka magia yt że wygładzone są.
    Jak dla mnie wygląda na starszą. Zobaczcie sobie na jej owal twarzy. Gdy pokazuje masaż twarzy jej policzki się rozciągają jak wyżuta guma. Jaj owal twarzy jest jak u 50 letniej kobiety. Tak wiem że zaraz zleca się fanki jaka jestem ślepa i złośliwa. Ale w ciągu ostatnich 2 lat Paulina się bardzo postarzała. Grawitacja robi swoje. Zmarszczki pod oczami nie są przybliżone ale widać że są. Może to choroby a może przeciągżanie ćwiczeniami. Może za mało tłuszczy w diecie. Nie wiem bo jej nie znam a wiadomo że całego życia jeszcze nie pokazuje. Ale bądźmy teoszkę krytyczni.
  • gość 2017.09.05 [10:36]
    A to nie wiedziałam, że tak to działa. Chociaż, przypomnialo mi sie teraz, że Maxineczka też wydawała mi się młoda, sądziłam ze wygląda dobrze jak na swój wiek - dopóki nie zobaczyłam jej na zdjęciach z jakiegoś eventu: +10 lat, makijaż wręcz ją oszpecał, postarzał, do tego w rzeczywistości jest grubsza niż sądziłam na podstawie filmików.
    Cóż, trzeba być bardziej zdystansowanym do filmów i zdjęć beauty guru usmiech.gif
  • gość 2017.09.06 [08:30]
    Chyba mowila jak to wszystko wyglada z produkcją i ile musiala załatwić spraw, żeby w ogóle mogla to potem sprzedawac. A jak nie pasuje, to nie kupujcie i glupot nie piszcie.
  • gość 2017.09.06 [11:24]
    No właśnie tez mnie dziwią takie komentarze, że nie wiadomo co w tych kosmetykach jest itp. Skoro sprzedaje je poprzez sklep, robi to legalnie, to musi spełnić sporo warunków, wątpię by Sanepid był jej obcy usmiech.gif osobiście nic od Czarszki nie kupowałam ale przez myśl mi nie przeszło, że powinnam mieć jakieś obawy.
  • hepulinka 2017.09.20 [11:35]
    Jeśli faktycznie Czarszka ma 30lat to trochę rozczarowanie. Bo ja w wieku 30lat wygladalam nawet mlodziej od niej mimo ze moja pielegnacja byla wtedy b.podstawowa. Po 32 roku życia mniej wiwęcej zaczely pojawiać sie problemy związane z upływem czasu. Dzis mam 38 lat i niestety ząb czasu robi swoje. Coraz bardziej sie przekonuje, ze metryki ciezko oszukać.
  • gość 2017.09.21 [19:37]
    Mam już dość tłumaczeń że ciężko pracuje albo że komuś czegos nie chce się szukać. Ile można. YouTube męczy to idź na 8 godzin jak większość ludzi i może wtedy zobaczysz. Zachowuje się jak by zjadła wszystkie rozumy. Nie ma problwmu z porami Ale ale! Kilka znajomych ma więc może się wypowiedzieć. Serio?
    Nie ma komentarzy szczerych, wszystko tylko pianie z zachwytu. Jak sie nie zachwycasz nowymi zębami to już jesteś hejter. To co kiedyś było nie do stosowania do delikatnej buzi teraz jest hitem.. albo jej za ro płacą albo ma inne korzyści.
  • gość 2017.09.21 [19:54]
    Kolejny film z "poszukajcie sobie bo ja nie mam czasu". Kolejny film 'na luzie'. Ile można.
  • gość 2017.09.27 [13:08]
    o co chodzi ze czarszka uparcie nie chce podac wieku?? powtarzala pare razy ze to niestosowne pytac kobiety.. kurde ja nigdy nie mialam z tym problemu. ogolnie nic nie mam do niej, poleca kosmetyki dobre, chociaz pare mi sie kompletenie nie sprawdzilo, nie mam nic do tego ze dostaje za darmo, tylko... wydaje sie troche zarozumiala, taka z gory traktujaca widzow, moze mam mylne wrazenie? podobne odczucia mam do maxi-sraxi, taka nadęta zarozumiala musla ze wszystko wiedza
  • gość 2017.10.07 [23:04]
    Jak dla mnie Czarszka to kolejna wydmuszka. Wiedzy nie ma, ale tupetem nadrabia. Swoją drogą to porażające, że to się sprzedaje. Jeszcze ją do TV jako ekspertkę zapraszają. Tego to już w ogóle pojąc nie potrafię, bo telewizja publiczna powinna mieć jakieś standardy... Jeszcze przyczepię się wyglądu, bo z tymi sztucznymi zębami wygląda strasznie. Myślałam, że to tymczasowe, ale chyba nie. Wygląda jak Balcerzak z kabaretu.
  • gość 2017.10.13 [10:56]
    Ja mam i to jest bardzo dobry kosmetyk.
    Żeby produkować kosmetyki trzeba spełnić szereg wymogów dotyczących higieny i innych. Gdyby nie to, to każdy by coś kręcił w domu i sprzedawał, a Czarszka pewnie ruszyłaby z produkcją znacznie wcześniej.
  • gość 2017.10.13 [11:16]
    Ja pytalam ja jakis czas temu, o te nowe zeby. To dostalam taka odpowiedz, ze mnie wbilo w krzeslo.
    Zapytalam normalnie, uprzejmie. W zamian dostalam wiazanke.
    Do tej pory lubilam ja ogladac. Teraz pozostal niesmak.
    Czy ktos wie co z tymi zebami zrobila?
    I dlaczego to taki sekret? Przeciez jej kanal jest urodowy. Czyli wizerunek jak zmienia, to nie dziwne, ze ludzie sie pytaja.
    Przykre, ze niby taka wyluzowana dziewczyna, okazuje sie nieprzyjemna (lekko to ujmujac).
  • Kasa dla Każdego 2017.10.13 [11:20]
    Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie
    Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać!
    Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link:
    http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=762 15207
    i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.).
    Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł).
    Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...