Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tragiczna jakas jestem...

Czy 180cm wzrostu w wieku 13 lat to dużo? :(

Polecane posty

Gość tragiczna jakas jestem...

Miał ktos tak? Jestem zalamana, wszystkie ! dziewczyny w klasie są nizsze, wiekszosc chlopakow równiez. Jako dziecko bylam drobna i niska, 1,5 roku temu zaczelam szybko rosnąc, zrobily mi sie rozstępy... Lekarz mówil ,ze wszystko ze mną jest ok, badania wyszły prawidłowo. Na szczescie juz nie rosne ale jest mi smutno :( czuje sie inna, dziewczyny czesto zartowaly ze mnie, teraz juz mnhej. Inna szkola ... Nie zapomne wyzwisk żyrafa, mutant eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmak Plugawiec
Nie martw się. Ja mam lat 27 i też mam tyle wzrostu co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULTURALNYBARDZO
to gigantycznie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikorita dżigli paw bulbazałr
Skąd wiesz że nie rośniesz? Mi się wydaje że jeszcze urośniesz.. Rzeczywiście wysoka jesteś, ja mam 168i też uważam że jestem za wysoka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wysoka jesteś ale czy to źle ? Nie ! wyższy czy niższy nie znaczy gorszy. Wiem że musisz się czuć z tym faktem nie zbyt fajnie ale pomyśl ile dziewczyn ci zazdrosci tych długich nóg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde 168 za wysoka :-o Już nie przesadzaj. Ja mam 170 i nie czuję sie jak gigant, do tego czasami noszę buty na obcasie. Dołujecie dziewczyne nie wiem po co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azja 200
możesz kiedyś być modelką, nie myślałaś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikorita dżigli paw bulbazałr
No ja poprostu pisze prawdę. Może Ty się nie czujesz ale ja np czuje się za wysoka:( i wiele osób mi to mówi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikorita dżigli paw bulbazałr
Wzrost to nie wszystko żeby być modelką więc już jej tak nie pocieszaj. A wogóle modelką lepiej nie być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikorita dżigli paw bulbazałr
Raczej mieszkam w świecie karłów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikorita dżigli paw bulbazałr
W mieście karłow mieszkam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagagagagbhjp
168 to przecietny wzrost u kobiety... Autorka jest wysoka,ale duzo nastolatek ma teraz spory wzrost. Ja mam co prawda 26lat ale wzrostu 178. Tragedii nie ma :) mi zazwyczaj dogryzaly te najnizsze, bo bylam juz rozwinieta jak kobieta dorosla. Znam kobiete ktora ma 193! To jest dopiero problem..z ciuchami, z poznaniem kogos , ciagłe zaczepki ale poznala faceta i jest szczesliwa, on ma 177 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikorita dżigli paw bulbazałr
Nie wierzę w to bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodowitawarszawianka
Hej, ja w wieku 13-14 lat tez bylam nawyzsza... Mialalm 175cm. Ale wtedy po prostu przestalam rosnac. Na poczatku strasznie mi to przeszkadzala, bylam wieeelka, garbilam sie (podswiadomie chcialam byc na poziomie innych), ale po kilku latach reszta tez zaczela rosnac, wiec spoko. Chociaz i tak jestem jedna z wyzszych, bo jak na kobiete to 175cm to sporo. Ale nie przejmuj sie. Moze to brsmi banalnie, ale sa wyzsze. Sa tez ludzie z wiekszymi problemami. Pozdrawiam, e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodowitawarszawianka
A! Jeszcze na pocieszenie napisze Ci, ze tez mam rozstepy. Na plecach, na kolanach i pod kolanami... Masakra. (mam tez na brzuchu, ale nie od rosniecia :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma 13 lat i 170 wzrostu . Idz na modelke taki wzrost jest idealny i nie martwcie sie modelki mają po 185- 2m. Idz na kasting a jedz normalnie tylko mniej tłusto nie jedz słodyczy nie pij coli itp tylko wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy mając 11 lat miał tyle, a obecnie ma 2 metry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrexon
Ja mam 13 i 183cm więc nie jest tak źle jestem wyższy niż moja mama. I prawie największy w szkole ( razem z nauczycielami). Więc odp to BARDZO BARDZO DUŻO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobnie. Mam 13 lat i ok.176cm.Jestem dziewczyną i jestem najwyższa w klasie. Też sie ze mnie śmiali ale odkąd poszłam do nowej szkoły to ucichlo. Teraz jest tam dużo osob po ok.170 cm wzrostu. W 6 klasie miałam 173 cm a oni po 153-160. I uważali że sa wysocy. Piszę to tu,bo nie ty jedna masz taki problem. Jeśli to czytasz a masz taki problem nie przejmuj sie opiniami. Wiele osób Ci zwyczajnie zazdrości. Ja sama np. Chcialabym 180 cm. Nie wazne czy jestes niski czy wysoki,bądź dumny z tego kim jesteś. Gdybyśmy zawsze myśleli tylko o swoich wadach,porównywali sie do innych np. Ona ma niebieskie oczy a ja brązowe - jestem gorsza to ten swiat byłby jeszcze smutniejszy :( Myśl pozytywnie to naprawdę duzo daje uwierz a o chłopaków to ty sie nie martw,dogonią Cię ;) Trzymaj sie ;) :D Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×