Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytajka123

Domowe sposoby na gładkie czoło!!!

Polecane posty

Gość zapytajka123

Na czole mam dużo grudek.CZym je zlikwidowac??Znacie jakieś sprawdzone domowe sposoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynianin
nie wiem , jakiego to jest rodzaju?, ale może kwasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hippp
co jeszcze na ładne czolo? Mam krostki na skroniach i linii włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvetti
polecam oklady z oleju pokrzywowego ( troche pracochlonne i wymagajace cierpliwosci,bo trzeba go zrobic samemu-> pokrzywe zalac podgrzaną oliwa i pozostawic na 7 dni do wytrawnienia). przykladac zamoczona w nim gaze do miejsca, ktore potrzebuje kuracji, trzymac 40 min, a pozniej wmasowac. efekty widoczne bardzo szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipop
to rzeczywiscie nieco pracochlonne, macie może jeszcze inne sposoby na ładne czolo. Całą twarz mam super, tylko te mini krostki na czole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
ja też się dołączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipp
co jeszcze działa na małe krostki i grudki na czole? Jaki stosowac krem, mleczko lub żel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipp
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasea
hej, mam takie grudki na czole i krostki małe czerwone przy włosach i na skroniach, nie wiecie co to może być? I jak z tym walczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasea
pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diola
ja też mam grudki na czole i żadne pillingi nie pomagaja, chyba sie wybiore do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsvddv
na cerę problematyczną radzę sposoby domowe: peeling tak ale wykonany samej z płatków owsianych, maślanki i kapki oliwy z oliwek żaden kupiony peeling nie daje tak rewelacyjnej gładkości i głębokiego odżywienia skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksusowa
dziewczyno, przez te peelingi to se tylko gorzej porobiłam. grudki mają to do siebie, że bardzo lubią się rozsiewać. jakies 3 miesiace temu zajrzałam do doskonałej kosmetyczki. chodze na oczyszczaniew odstępach 2,5 tyg. trzeba jak najszybciej usunąć te grudki WSZYSTKIE bo w przeciwnym wypadku nadal będą się rozsiewać. na fotelu u kosmetyczki leżałam 5h. pracochłonne, bolesne, ale warto ! do tego twarz należy przemywać żelem do mycia twarzy z garniera (taki niebieski cośtam + cynk) odświeża, reguluje wydzielanie sebum a co najważniejsze oczyszcza zaskórniki i grudki ! powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaaaaaadaaaaa
polecam myc rano i wieczorem szarym mydłem mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellbellee
Tonik Afronis z apteki. W składzie ma lewomentol, rezorcynę, kwas borowy, tymol, etanol 70%. Rano i wieczorem przecierać czoło wacikiem i spokój na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy peeling na grudki na czole to poranne jeżdżenie czołem po dywanie. No kuca się, czoło schylamy tak aby przywarło do dywanu, ręce na plecy i jedziemy czołem po dywanie. Wystarczy zrobić kilka okrążeń pokoju żeby mieć gładkie i śliskie czoło. Cały syf wyjdzie w dywan. Tak samo można robić z okiem saurona, jak ktoś nie myje to wcierać w dywan i tyłek będzie czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie wczoraj jeździłam czołem po dywanie i muszę przyznać, że metoda na mnie nie działa. Najgorsze było to, że wszystkie okruszki z jedzenia poprzyklejały mi się do czoła i włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×