Odpowiedz na ten temat

Jak schudnąć 10 kg w miarę szybko ?

 • gość 2014.03.02 [22:57]
  Za dwa miesiące mam wesele i nie wiem jak schudnąć 10 kg skutecznie i szybko, bo tyle mam nadwagi. Wiem ze to dużo, próbowałam już się głodzić, codziennie jeżdżę na rowerze ale to nie pomaga, macie jakieś sprawdzone sposoby na chudniecie ?
 • Agata_ta 2014.03.04 [12:35]
  ja stosowałam Ultra Slim którą kupiłam na http://www.najlepsze-suplementy24.pl jak dla mnie to świetny suplement. W miesiąc schudłam 4kg a jedynie nieco ograniczyłam jedzenie i byłam aktywna fizycznie no i łykałam te pigułki. Jak dla mnie naprawdę warto. Jeśli bardziej przyłożysz się do aktywności fizycznej może i uda się zrzucić więcej
 • gość 2014.03.04 [14:56]
  no tak szybko jak szybko nabrałaś te 10 kgjezyk.gif
 • gość 2014.03.06 [12:08]
  Podpisuje się pod wypowiedzią "Agata_ta" ja stosowałam UltraSlim przez dwa miesiące a do tego ograniczenie jedzenia i spora aktywność fizyczna (nie oszukujmy się nic samo się nie zrobi, samo też się nie przytyło) no i zrzuciłam ponad 9kg co wydaje mi się bardzo dobrym osiągnięciem. Kupiłam chyba też na tej stronce choć już dobrze nie pamiętam ale coś kojarzy mi się ta nazwa
 • gość 2014.03.06 [15:15]
  Ja tak jak "Agata_ta" również dokonałam zakupu nawww.najlepsze-suplementy24.pl tyle że kupiłam AcaiBerry900 i też jestem bardzo zadowolona z zakupu na tej stronie. Suplement działa w zaledwie dwa tygodnie poleciało ponad 2,5kg. Jem mało i czuje się najedzona a wcześniej ciągle odczuwałam niedosyt. No i pamiętam o aktywności fizycznej bo to podstawa by spalić tłuszcz
 • ZdrowiePrzedeWszystkim 2017.03.19 [13:55]
  Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo.
  Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.
  Różne diety typu:
  Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.
  Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs.
  Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY.
  TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI.
  Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie.
  Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.
  Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.
 • lidkaMO 2017.03.19 [15:47]
  Tak jak koleżanki mówią suplementy są dobre ale tylko mądrze używane. Osobiście nie brała bym żadnych sztucznych wspomagaczy bez konsultacji ze specjalistą. Mi dietetyk w http://bodycareclinic.pl/ ułożyłdietę i raczej odradzał suplementy chyba że dieta będzie dla mnie zbyt ciężka wtedy mogę stosować nisko kaloryczne słodziki np do naleśników.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...