Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spoznionax

Jaki DEPILATOR polecacie??? pilne

Polecane posty

Gość spoznionax

Witam, wiem, ze ten temat pojawial sie juz na Kafeterii, ale ja nie mam tyle czasu,zeby to wszystko przejrzec :( Chce tym depilatorem golic rowniez okolice bikini oraz pod pachami.Jaki polecacie? A moze slyszeliscie, gdzie sa jakies promocje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoznionax
no wiem, slyszalam ze pasta cukrowa jest bardziej skuteczna :( ale trzeba sie z tym chyba bawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc
ja też nie polecam! używałam 9 lat więc wiem co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoznionax
heh :) no więc, to brzmi dziwnie, ale co sie stalo , ze przestalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa5
ponoć jest taki bardzo dobry Philipsa, ale kosztuje cos kolo 500 zl. nazywa sie Icy...cośtam.:) Z rekawica chlodzaca i jakimis nasadkami masującymi czy chlodzącymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoznionax
500?? wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś zwykły
kupiłam wymyślny i i tak nie używam tych nakładek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philipsa ja mam zwykly:) z nakladek przewaznie sie nie korzysta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś zwykły
ten z nakładkami chłodzącymi to zły pomysł. najlepiej depilować się gdy skóra jest rozpulchniona po ciepłej kąpieli, wtedy włosy wyrywa się z cebulkami. kiedy zimna nakładka przejeżdża po skórze to mniej boli, ale za to kurczą się kanaliki włosowe jakby ściskając mocniej włos. efekt jest taki, że włosy się urywają a nie wyrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup taki żeby depilował i miał nasadkę goląca. Ja kupiłam satin ice za 300 zł :P też nie uzywam tej chlodzącej, ale goląca i peelingująca tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskax
a czy istnieje taki bez tych dodatkowych nakladek ale z wymienna glowica?? (bo to podobno jest do golenia pach i okolic bikini)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskax
aha bólu sie nawet nie boje, zeby tylko nie WRASTALY wloski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooomaranczka
czemu nie polecacie depilatorów ? ja uzywam juz 3 rok i nie mam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskax
jaki uzywasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooomaranczka
silk- epil duo plus Brauna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczkaaa
ja polecam depilatory. sama mam Brauna silk-epil soft perfection. on ma wymienną głowice do golenia no i ma zwykłą głowice do wyrywania włosow i nasadke masującą która jednak tylko w niewielkim stopniu niweluje ból, ale zawsze coś...zreszta juz sie przyzwyczaiłam i nie boli. czesto robie peelingi nog wiec mi nie wrastają za bardzo wloski, ale sie zdarza. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskax
do porzeczkaa a czy mozesz mi wytlumaczyc czy sie roznia miedzy soba te glowice...? :( pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskax
a jaki numer modlu masz i po ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczkaaa
ta do wyrywania włoskow ma takie pęsetki ktore obracają sie bardzo szybko i wyrywają włoski a ta do golenia wygląda podobnie jak golarka męska. znalazłam w necie zdjecie innego modelu, ale te głowice tak wyglądają: i ta która stoi osobno jest do golenia http://www.hurt.com.pl/?o=shpp&i=1529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskax
Dzięki a mam jeszcze jedno pytanie: czyli głowica do usuwania wlosow pod pachami i okolic bikini to po prostu taka golarka?? to chyba nie oplaca sie placic za te glowice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczkaaa
no wlasnie to jest golarka ktora nie wyrywa włosow tylko je goli jak maszynka. ale wiesz, ja używam takiej nasadki masującej i normalnej głowicy do wyrywania i tym depiluje też skore pod pachami, bikini nie polecam,przynajmniej ja mam bardzo wrazliwą skore. pod pachami na początku okropnie bolało, teraz już nie i jest to dla mnie wygodne bo mam spokoj na dłużej. no i skora sie tak nie podrażnia jak przy maszynkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskax
aha :) Dziekuje jeszcze raz. rozumiem, ze nie masz zadnych problemow z wrastajacymi wloskami? ja mam jeszcze taki problem,ze chcialabym sie pozbyc wloskow miedzy posladkami... ale to chyba depilator tak nie bardzo :P pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczkaaa
pod pachami mi nie wrastaja, tam jest skora za delikatna...na lydkach czasami,ale peelingi regularne pomagaja;) do wloskow miedzy posladkami nie polecam depilatora. w ogole dla mnie traktowanie okolic bikini depilatorem to mordęga, nigdy więcej ;) zwykle używam wlasnie tej głowicy do golenia, bo nie podrażnia skory tak jak maszynka i nie mam czerwonych krostek..pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×