Odpowiedz na ten temat

Jan Pawlik. Naprawdę leczy nieuleczalne?

 • K8i 2006.09.15 [13:12]
  Witam Was serdecznie.

  Podobnie jak większość z Was (mam nadzieję, że mylę się), cierpię na różnorodne dolegliwości. Mam problemy przede wszystkim ze wzrokiem i nadciśnieniem. Ostatnio widziałam ulotkę-reklamówkę pana Pawlika (bioenergoterapeuta). Podobno leczy mnóstwo chorób.
  Słyszałyście/Słyszeliście może o przypadkach uzdrowień dzięki tamu panu? Może Wam albo Waszym najbliższym pomógł pozbyć się choroby? A może znacie przypadki negatywne?
  Mam nadzieję, że potraktujecie serio topik. Kto zamierza kpić/drwić/wyzywać, proszony jest o opuszczenie tematu. chciałabym poważnej wymiany zdań.

 • upupupupupu 2006.09.15 [17:27]

 • gość 2017.05.19 [19:49]
  miałam guza tarczycy, operacja pomogła tylko załuje ze odrazu na nią nie poszłam, do pawlika przyjezdzałam z poznania kilka miesięcy wyciągneli ze mnie pieniądze, na maty i inne głupoty, nic nie pomogło, jak to sie mówi tonący brzytwy sie chwyta ale to oszuści radze nawet złotówki na to nie tracić
 • klaraskar 2017.06.30 [09:49]
  To prawda - trzeba uważać na oszustów i ciężko stwierdzić, kto nas oszukuje, a kto uzdrawia naprawdę. Ale ja wiem, że bioterapia ma w sobie moc, która uzdrawia. Polecam konsultację z Panem Mariuszem Brykiem uzdrowicielem, który zajmuje się bioterapią - http://uzdrowiciel-jasnowidz.pl/ - Na samej terapii nic nie stracicie, a prawda jest taka, że aby to zadziałało, to musicie w to uwierzyć..

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...