Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anna162

kolonoskopia

Polecane posty

Boję się jak nie wiem co. Jak się do tego przygotować? Wydepilować się, czy jak? Jak jest po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miałaś jakieś zabiegi na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam to pół roku temu i powiem ci że każdy przechodzi to inaczej. Raz że zależy od lekarza na ile delikatny i od tego jak daleko się zapuszcza, a dwa że zależy od stanu tych jelit bo jak ktoś ma coś poważnego to wiadomo że to nawet i w dotyku bedzie boleć bardziej. Ja miałam akurat tak że nic tam nie wypatrzyli niepokojącego, lekarz który mi to robił był bardzo delikatny, wyczulony na pacjenta i nie zapuszczał się daleko. W ogóle spodobało mi się tam. Ten lekarz był taki poważny i skupiony na robocie że nawet nie wywoływał we mnie skrępowania. Pielęgniarka towarzysząca też super delikatna. Oni wiedzą że c***acjenci sie boją. W ogóle to podobało mi się tam tyle że robiłam prywatnie, ale zasadniczo 2 dni przygotowania do badania mnie osobiście najbardziej umordowały i to do tego stopnia że marzyłam by mieć to badanie byleby zacząć wreszcie jeśc po ludzku i nie musieć już pić już fortransu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha i jest jeszcze tak że przed badaniem dają zastrzyk na uspokojenie który bardzo szybko działa i to fajnie pomaga. Ja już z miejsca poczułam ulgę psychiczną jak mi dali ten zastrzyk. Co do golenia to ja akurat sie tam goliłam żeby sie nie krępować tymi włosami. Co do tego czy badanie boli to u mnie było tak ze momentami ten ból był faktycznie silny ale ja wtedy od razu zaczynałam jęczeć z bólu i oni natychmiast reagowali to znaczy ten lekarz natychmiast zmieniał położenie tej końcówki i ból od razu znikał także nie nacierpiałam sie jakoś specjalnie, choć wiem że sa ludzie którzy nie powiedzą tego samego o tym badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×