Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaska_1991

Kontrowersyjne zareczyny czy moze jestem przerwrazliowiona

Polecane posty

Gość Kaska_1991

Trochę się pokłóciłam z moim chłopakiem. No właśnie, chłopakiem czy już narzeczonym? O to cały spór. Wczoraj baraszkowaliśmy sobie w domciu, bo moi rodzice pojechali na wakacje do Rucianego-Nidy. Uwielbiamy zabawy analne, więc było trochę lizanka pupy i tak dalej... Nagle on mówi "kochanie, a teraz pogmeraj mi ręką w Grocie Nestle" - tak żartem mówimy na odbyt. Robiliśmy tak juz nieraz (tylko nie mówicie że on jest jakimś kryptopedałem, bo wcale tak nie jest!), więc nasmarowałam dłoń i włożyłam i nagle czuję że on w środku coś ma! Chwyciłam to w palce i wyjęłam, a to złoty pierścionek! On wtedy mnie pocałował i powiedział, trochę speszony z wrażenia "to zaręczynowy". I spytał czy oryginalnie to wymyślił. No muszę powiedzieć, że byłam zaskoczona i to niemile... uważam że już przesadził Co innego zabawy w łóżku a co innego zaręczyny...wolałabym tak tradycyjnie z kwiatkami i pierścionek w pudełeczku...a nie tak z tyłka Obraziłam się trochę, on przeprasza i juz w sumie nie wiem... może potraktowac to bardziej na luzie? Macie podobne doświadczenia? Pozdrawiam, Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2/10
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhnyjygjy
ta, to już było. ale i tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gniewleone
ja tak przynoszę kwiaty na dzień kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuku87
Ja swojemu chłopakowi w ten sposób serwuję jego ulubione czekoladki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe jest piekne
Kuku87 , dobre dobre :D, ja chyba tez sprobuje swojemu tak podać czekoladki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik klik klik klik
ja mojemu podaje w ten sposob lososia norweskiego,... no czasem tez jagniecine z koprem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indyvidualistka
Dość Kontrowersyjna historyjka, choć życiowa, .. a komentarze również życiowe ale już z uszczypliwą przesadą.. Do Kaska_1991: Z początkiem informujesz NAS, że spór powstał przez status pary czy narzeczeństwa.. A kolejno opowiadasz sytuacje zaręczyn. To zatem problem tkwi w tym, czy przyjęłaś jego "oryginalne" zaręczyny czy nadal z obrażoną minką odmawiasz, mimo że tego właśnie chcesz? Jak na mój gust należy odrzucić wszelkie fochy na bok, ponieważ go kochasz (mniemam z kontekstu Twojej wiadomości). A pomysłowość Twojego chłopaka miała dobre zamiary i ... dlaczego nie osiągnęła zamierzonego celu? Dlatego, że nie znacie się widać wystarczająco dobrze. Ponieważ, skoro lubicie łóżkowe baraszkowanie i ewidentnie w dość zaawansowanym stylu (mam na myśli to, iż niektóre "łóżkowe sceny" dla innych nie mają szansy istnienia, z powodu obrzydzenia bądź własnych zasad), to jednak ....to do czego dążę to: Twój Chłopak sądził na pewno, że akceptujesz i lubisz takie zabawy w łóżku, i ma racje. Więc znalazł sposób połączony z Waszą wspólną fascynacją łóżkową i planami na przyszłość. Na 100% rozczarował się Twoim zniechęceniem, bo przecież to lubisz? A skąd miał wiedzieć jak wyobrażasz sobie zaręczyny? - rozmawialiście o tym kiedykolwiek?? A jeszcze jedno pytanko: Dostajesz od niego kwiaty ? Poznajcie się jednak i od tej tradycyjnej strony życia, tradycji rodzinnych i własnego ukierunkowania na nie. To nie przesądza o sprawie, ale jak sama widzisz... wprowadza dużo zamętu , a niepotrzebnego, nie prawda? Pytanie do Gości tego Forum: Jak traktujecie to forum? Sposobność do uwolnienia swojej osobowości czy też przenosicie tutaj swoje codzienne doświadczenia? Brak komentarza na wasze wypowiedzi.. może to przyczyna jeszcze dziecinnego spojrzenia na świat lub za dużo filmów z czerwonym kwadracikiem? ;> Pozdrowionka M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawrzek t
Mi moja byla dziewczyna codziennie jezyk w tylek wsadzala ale gowno znalazla to z nia zerwalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realmeNotbitch
Nie, ja jestem normalny i nikt mi niczego nigdzie nie wsadza. Choć stosunek analny to uprawiam każdego dnia w WC i to droga jednokierunkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duhwehcur2e9
upsalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duhwehcur2e9
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To lipa
Można by rzec, że z dupy te zaręczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistkaaa
Żartujesz chyba co? To oczywiste że był zmieszany bo inna laska mu palce w dupe wsadzała i zgubiła swój pierścionek... Zmieszany był bo naprędce musiał historyjkę wymyślić, bo pewnie nawet nie poczuł że ma coś w odbycie :/ współczuję takiego związku, zwłaszcza jeżeli to naprawdę były zaręczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matyldo
Kochana, jaki sex takie zaręczyny, nie powinnaś stroic fochów, z drugiej strony częściowo Cię rozumiem, nie wiem, czy bylabym zdowolona znajdując swój pierścionek w swoje pochwie (albo ustach) swoją droga, ciekawe, jak sie ta historia skończyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pora odświeżyć ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, Twoj wpis na kafe zostal wykorzystany w jednej z najlepszej polskich komedii "Ciacho", a scenka byla odegrana przez wybitnego Tomasza Karolaka. Mozesz byc z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aorion
I tak powstało ,,Ciacho''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×