Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Maraga Strefa SPA Poznań

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o tym miejscu? Jaka jakość obsługi? Jakie ceny? Czy któraś z Was byla niezadowolona z którego z zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny nie są niskie, ale jeśli komuś zależy na dobrej jakości, to będzie bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jedno z lepszych miejsc w Poznaniu, szczególnie, że współpracują z najlepszymi kosmetyczkami, kosmetologami i lekarzami, więc nie ma tutaj mowy o jakimkolwiek braku profesjonalizmu w zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam.. cenowo mogli trochę zejść, ale co do zabiegów nie mam żadnych wątpliwości. Osobiście jestem najbardziej zadowolona z depilacji laserowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz mają promocję na powiększanie ust, na co czekałam, więc pewnie skorzystam. Do Maragi chodzę rzadko, ale jak już chodzę to z konkretnego powodu i z efektu jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mają nawet tak wysokich cen i obsługa jest miła nie jestem jakąś stałą klientką, ale bardzo dobrze ich znam i polecam, bo te zabiegi na których byłam zostały wykonane naprawdę profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie dokładnie znajduje się to SPA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateckiego 22/124 PIĄTKOWO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię to miejsce, zabiegi są w przystępnych cenach, atmosfera też wspaniała. W Poznaniu trudno jest trafić na tak wspaniałą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zabiegów jest dużo można spokojnie korzystać z zabiegów, szczególnie że jest dobry sprzęt, wspaniała atmosfera i dobre ceny ceny nie są tak wysokie jak w innych poznańskich gabinecikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jedyne sensowne miejsce w Poznaniu i jako jedyni znają się na depilacji diodowej tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wie czy są teraz jakieś promocje w tym miejscu? bardzo lubię to miejsce, ale chętniej korzystam jak są jakieś promocje;p np. te lipcowe bardzo mnie się podobają :) szczególnie rabat na konsultację dietetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w lipcu była promocje na zabiegi marki DECLEOR, ale lipiec się już powoli kończy, więc spiesz się;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię tu przychodzić na zabiegi :) jestem bardzo zadowolona, bo zabiegi w Maraga Strefa SPA po prostu działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani dr Anna Galęba , to godny polecenia lekarz medycyny estetycznej konkretna i uprzejma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy ktoś z was był na masażach odchudzających, ja chodzę od września - to jest rewelacja!!! :) o wiele skuteczniejsze niż pozostałe zabiegi i wszelakiego rodzaju kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super , że tak indywidualnie podchodzą do klienta i dopasowują odpowiedni dla moich potrzeb zabieg, ale także potrafią podpowiedzieć , jak mam dbać o siebie w domu. :) podoba m się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, wysoka jakośc i stosunkowo niska cena Mikrodermabrazja zaproponowana przez ten salon na walkę ze zmarszczkami przyniosła wymarzone rezultaty nigdy nie miałam okazji skorzystać z mikrodermabrazji i żałuję, bo może do tej pory pozbyłabym się wielu niedoskonałości po mikrodermabrazji twarz jest głęboko oczyszczona i naturalnie zregenerowana,wygląda młodziej i świeżo ale trzeba się o tym przekonać na własnej skórze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, a co sądzicie o refleksologii stóp ? ostatnio podczas wizyty w Maradze jedna z pań wspomniała o tym zabiegu, że wprowadzili go do swoich usług zachęciło mnie to, bo kiedyś czytałam że ta refleksologia działa cuda a wy co sądzicie? a może ktoś z was już miał okazję tu być na tym zabiegu? jakie wrażenia? czy pomaga na depresję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj, ja byłam już na refleksologii stóp, właśnie w Maraga strefa SPA,bo oni to wprowadzili jakoś niedawno i powiem ci, że ten zabieg jest BOSKI!!! jestem po jednym razie i wierz mi lub nie, ale dawno nie czułam się tak dobrze a po zabiegu spałam jak dziecko do dziś nie budzę się w nocy, mocno śpię, nie miewam stanów depresyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje taki zabieg? boli ? ile trwa? czy trzeba się do niego jakoś przygotować? powiem wam, że ja już nie wiem co ze mną jest.. ;/ badania ok, ale ja ciągle chodze jakaś zestresowana, utrata energii, spadek sił życiowych.. jakaś masakra.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabieg kosztuje 150 zł,moim zdaniem nie boli, jest to uciska na stopach, ale zabieg raczej rozluźnia i odpręża, niżeli boli ;) dla mnie mega przyjemny, i faktycznie czuć że każdy ucisk na stopie jest po prostu za coś odpowiedzialny ja wam powiem , że mnie refleksologia pomogła na bóle menstruacyjne i napięcia przedmiesiączkowe :) miejsce bardzo klimatyczne i rodzinne warto tutaj skorzystać z zabiegów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że nigdy nie wierzyłam w coś takiego jak refleksologia dopóki jednak nie przekonałam się na własnej skórze to doskonały sposób nie tylko na relaks i oderwanie się od rzeczywistości, ale świetna opcja na rożne dolegliwości teraz chodzę na zabiegi regularnie ,właśnie do Maraga Spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mi refleksologia stóp pomogła na bóle miesiączkowe ;) uważam, że każdy z nas powinien choć raz skorzytać z takiego zabiegu jest to zabieg naturalny, który nie robi żadnej krzywdy i nie jest inwazyjny on może tylko i wyłącznie pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zakładana jest specjalna kartoteka? dla takiego zabiegu? hmmm.... nie wiedziałam, że to aż tak ;) heheh ;) no ogólnie jestem zapisana na ten zabieg i jestem pełna optymizmu, bo nasłuchałam się samych dobrych rzeczy na temat refleksologii zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ;) to troche taki medyczny zabieg, wspomagający zdrowie, ogólne samopoczucie ja chodzę już regularnie na ten zabieg i wierzcie mi, że odkąd zaczęłam, a było to w maju, to moje podejście do życia, moje samopoczucie, mój wygląd naprawdę się zmieniło jestem zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię to miejsce, ale wiecie za co? za personel! głównie to on robi tu robotę i tu nie chodzi tylko o doświadczenie, ale przede wszystkim o podejście do klienta przyjemna, miła atmosfera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jakie zabiegi teraz na zimę możecie szczególnie polecić? chodzi mi o coś nawilżające i wyrównującego koloryt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może peelingi lub mikrodermabrazja ? pomagają na przebarwienia ja byłam na peelingach medycznych - dostosowane do moich potrzeb zniwelowały wiele problemów , w tym trądzik, blizny potrądzikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam voucher na wybrany zabieg w tym salonie na jaki zabieg się zdecydować? który możecie polecić? chodzi mi o zabieg na twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×