Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niskie ciśnienie

Polecane posty

Gość gość

Witam, Mam 18 lat i od pewnego czasu boli mnie głowa. Zazwyczaj z tylu lub na gorze. Mierzyłam ciśnienie i zarówno wczoraj jak i dzisiaj jest podobne 104/47 lub 107/49. Czy któraś z was miała moze podobna sytuacje ? Co zrobic ? Zacząc pic kawę i podnieść troszkę ciśnienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee po co chcesz się do używki przyzwyczajać? Jak tryb życia prowadzisz? Może zamiast kawy wystarczyłoby zwiększyć aktywność fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezdze konno codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do lekarza, rozkurczowe masz bardzo niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam ten problem- wydawał się prosty a jednak nie. Zrobiłam tak- zmniejszyłam do minimum szprycowanie sie kawą. zamieniłam na Yerba mate, zieloną herbate, łykałam żeń szen. zmieniłam diete na taka która nie zakwasza organizmu-zazwyczaj zakwaszenie jest przyczyną osłabnięć, bółów głowy i niskiego ciśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest za niskie to niedobrze, jak jest za wysokie to też niedobrze. Ja mam akurat problem zza wysokim. Więc kupiłam ciśnieniomierz w http://www.cezmed.com.pl/ i mierzę codziennie. Nie musze jeszcze brać proszków, ale pewnie niedługo zacznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietka99
Nam się sprawdza przy takim dość mało regularnym mierzeniu model Simple. Polska jakość, trzy lata gwarancji, dobry wyświetlacz zamontowali, cyferki są duże także widać wynik bez bólu oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co potrzebne do kontroli ciśnienia ma Simple, wykrywa arytmię, pamięta wyniki, dla mnie okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvs
Wyświetlacz ma super Simple Sanity, jest duży czytelny a ja akurat sokolego wzroku to raczej nie mam więc dla mnie to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą opcja jest bezkablowy SmartCardio, mi to zawsze te przewody w automatach przeszkadzały, dobrze że ktoś pomyślał żeby bezpośrednio łaczyć mankiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snakess
Dobra leży mankiet od naszego Simple na ramieniu, nie ściąga się nie podwija, i takiego dużego ucisku tutaj wcale też nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj dotarł do nas Simple, pierwsze wrażenie OK. Mały, lekki, bardzo poręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie wydaje, ze mam niskie cisnienie i nie wyobrazam np. wyjsc sobie z domu bez sniadania, bo po godzinie od wstania robi mi sie słabo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bardzo dobrym standardzie jest Senior Sanity, duży wyświetlacz, duża pamięć, kupowałam rodzicom i są zadowoleni, już ze dwa lata używają jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice mają Senior Sanity już drugi rok i nic nie mówią żeby im się psuło, ten ciśnieniomierz kupowałam im rok temu w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę napisać to samo co pani zauważyła, a mianowicie początkowo trzeba troche czasu poświęcić żeby oswoić się z tym Senior-em. Ale już po paru dniach człowiek używa niemal – z automatu. Teraz to mam wrażenie że poradziłabym sobie nawet z zamkniętymi oczami z całym zapięciem i uruchomieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużym plusem Simple jest ta ergonomiczna forma. Mały lekki idealny w podróż ale też żeby wziąć ze sobą do doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam, że saturację mierzą poza osobami chorującymi też zawodowi sportowcy. Mój znajomy jest zawodowym biegaczem narciarskim i on też korzysta z DuoControl. Ja to kupowałam z kolei bardziej z myślą o mężu który ma swoje problemy ze zdrowiem ale nie chciałabym wchodzić w szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Senior bardzo dobry ciśnieniomierz do częstego codziennego sprawdzania ciśnienia, to był dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałem Simple bardziej z tego względu że żona chciała mieć jakiś ciśnieniomierz w domu niż sam tego potrzebowałem ale ostatecznie mogę przyznać jej rację że było warto. Dobrze jednak sobie skontrolować czy z serduchem nic się nie dzieje niż mieć jakieś domysły albo po lekarzach chodzić od razu skoro można rozwiać wątpliwości w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata

Myśmy zamówili ciśnieniomierz Senior polska polskiej marki Sanity. Sam model jest dedykowany głównie dla starszych osób przez to że ma większe klawisze i większy wyświetlacz ale jak najbardziej nadaje się też do stosowania przez całe rodziny. U nas używają zarówno moi rodzice jak i ja z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta
Dnia 12.10.2018 o 15:17, Gość gość napisał:

Kupowałem Simple bardziej z tego względu że żona chciała mieć jakiś ciśnieniomierz w domu niż sam tego potrzebowałem ale ostatecznie mogę przyznać jej rację że było warto. Dobrze jednak sobie skontrolować czy z serduchem nic się nie dzieje niż mieć jakieś domysły albo po lekarzach chodzić od razu skoro można rozwiać wątpliwości w domu.

Podłączę się do tego co pisała pani o Simple. Bardzo dobra jakość mały poręczny kształt, łatwo można wkładać i wyjmować baterii, nie trzeba się z szarpać z klapką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamik

Rodzicom zamawiałem przez internet model Senior już dawno temu i nie słyszałem żeby się na niego skarżyli. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubbb

Mi też w Simple wszystko chodzi ładnie, dobrze szybko napełnia mankiet ale znowuż nie na tyle agresywnie żeby po takim badaniu bolało ramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 28.01.2019 o 13:52, Gość kubbb napisał:

Mi też w Simple wszystko chodzi ładnie, dobrze szybko napełnia mankiet ale znowuż nie na tyle agresywnie żeby po takim badaniu bolało ramię.

To jest fakt, że Senior jest mega poręczny. Mankiet dobrze lezy na ramieniu, nie przesuwa się itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariia

Jeżeli chcesz szybkich i dokładnych pomiarów, do tego bez sprawdzania wysokości pomiaru tylko informacja o tym czy wartości są prawidłowe to polecam zdecydowanie ciśnieniomierz Senior. Myślę, że zdecydowanie przypadnie Tobie on do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi

Jak będziesz szukał niedużego ciśnieniomierza to może SmartCardio? Zintegrowana opaska tutaj robi swoje, można bez problemu spakować ciśnieniomierz i zabrać gdzieś ze sobą, nie zajmie dużo miejsca, jest też lekki, zakładasz na ramię i szybko robisz pomiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 18.06.2019 o 13:33, Gość dariia napisał:

Jeżeli chcesz szybkich i dokładnych pomiarów, do tego bez sprawdzania wysokości pomiaru tylko informacja o tym czy wartości są prawidłowe to polecam zdecydowanie ciśnieniomierz Senior. Myślę, że zdecydowanie przypadnie Tobie on do gustu.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×