Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cvxvxvxvxv

Obnizona temperatura ciala

Polecane posty

Gość cvxvxvxvxv

caly czas mam temp. ciala 36.4 stopni, wiec za niska chyba.Czy to normalne czy moze swiadczy o jakichs zaburzeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxvxvxvxv
hmmm tylko z czego to osłabienie może wynikac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askadudek
Ostatnio wydałam parę złotych na termometr Classic i jestem zadowolona, wygląda i działa jak tradycyjny z tą jedyną różnicą że ma gal zamiast rtęci w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam internetowo parę tygodni temu Classic Geratherm i bardzo mi się ten wynalazek podoba – wygląda i działa tak samo jak normalne szklane termometry z mojego dzieciństwa ale zastąpili rtęć substancją która nawet jakby się rozbiła obudowa to nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr nonContact jest okej, nie mamy z nim problemów podczerwień łapie obiekt bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr Non contact bym podpowiadała szczególnie jeśli jest się rodzicem małego dziecka, taki pomiar na odległość jest dużo bezpieczniejszy i bardziej higieniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym pomysłem było kupienie modelu Classic, jest bezrtęciowy, nie ma baterii itp. działa tak samo jak rtęciówki sprzed lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saranowak
Chwalę sobie nasz Classic wygląda jak stary model z czaswo jak bylam dzieckiem z ta różniac że nie ma rtęci w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nonContact korzytamy w domu od paru tygodni i bardzo to był dobry zakup, bo po prostu stresu dziecku się oszczędza, synek nawet się nie jest w stanie zorientować że miał gorączkę mierzoną ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam nam ostatnio termometr Classic do domowej apteczki i działa super, dość szybki jak na analogowy, wygodny, nie podrażnia skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym poręcznym urządzeniem jest nonContact, i to jest ważne że termometr jest urządzeniem medycznym po testach klinicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprwadza mi się już od jakiegoś czasu classic XL to jest model szklany zwykły bez elektroniki baterii i tak dalej, więc de facto nie ma się w nim co zepsuć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam niedawno nowy termometr i wybrałam bezdotykowy nonContact Geratherm, przekonali mnie tutaj po pierwsze gwarancją na 5 lat a po drugie pamięcią wyników (30 badań zostaje w pamięci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę powiedzieć że dobrze trafiłam z Non contact. Jednak co niemiecka marka to niemiecka...:) Aktualnie to wybór tych bezdotykowych jest bardzo duzy i morzna się pogubic dlatego dobrze jest sobie zrobić przegląd różnych producentów modeli i tak dalej zanim się coś kupi ostatecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

To fakt,  NonContact jest bardzo wszechstronny, jedna rzecz a można zmierzyć temperaturę dosłownie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

To prawda, nonContact jest najlepszy! Jeśli bym kupowała znowu to znowu wziela bym ten sam model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnjj

Zestaw BabyTemp+kompres żelowy mini jest bardzo praktyczny, zdecydowanie podpowiem coś takiego każdemu rodzicowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz

Też mamy Non Contact i też mogę tylko chwalić. Nie wiesza się, wyniki elegancko przejrzyście widać na wyświetlaczu, menu proste i logiczne, wiadomo jak zmieniać typ pomiaru z temperatury ciała na temperaturę otoczenia, albo płynów. Ekstra nam się przydaje taki pomiar zwłaszcza jak dziecku odgrzewamy mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Witam ciepło wszystkie mamy. Do maluszka a już szczególnie do noworodka to będę podpowiadała Multitemp. W pierwszym miesiącu życia dziecka wszystko trzeba robić szybko, bezpiecznie i z największą uwagą, dlatego taki termometr bardzo ułatwia. Mierzy temp mleka, powietrza w pokoiku i bardzo szybko sprawdza gorączkę bez kontaktu z ciałem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Kupiłem do domu jak miało się rodzić dziecko, poleciła mi aptekarka nonContact i obecnie używamy, jest ok, prosty w obsłudze więc chyba każdy sobie z nim bez problemu będzie radził.Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×