Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nemesix12345

PROBLEMY Z SERCEM ??????????????

Polecane posty

Gość nemesix12345

Od kilku dni odczuwam dusznosc w klatce piersiowej a takze na plecach na wysokosci lopatki,promieniuje do srodka. Przy tym caly czas mam zdretwiala reke. Rzucilam palenie 3 miesiace temu ale podobne objawy wystepowaly juz u mnie. Mam 24 lata i nie mialam do tej pory problemow z sercem.Dodam takze ze w sytuacjach strresowych (teraz takich nie mam) serce wali mi jak oszalalae,nie moge spac bo busze sie i czuje bicie serca,czetso mam krotkotrwale kłócie w klatce i wtedy nie moge nabrac oddechu. Wiem ,ze musowo musze odiwedzic lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
a mierzyłaś ciśnienie krwi ? to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesix12345
nie, ale zawsze mam w normie albo niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaa

Jeśli chodzi o sprzęty medyczne, które można w domu używać to ja zawsze kupuje propozycje od Sanity i jestem ogólnie zadowolony, tak jak z ostatniego nabytku ciśnieniomierza Serce Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Nie mam większego doświadczenia z ciśnieniomierzami, nie korzystałam do tej pory zbyt często, ale stwierdziłam, że czas sobie taki sprzęt kupić i dlatego w aptece podpytałam o jakiś dobry sprzęt dla ludzi w każdym wieku, zaproponowano mi Serce Plus Sanity, mam nadzieje, że jak przyjdzie potrzeba będzie się sprawdzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×