Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość italianisz

Puste flakony po perfumach

Polecane posty

Gość italianisz

Witam moje drogie Panie, mam pytanie czy któraś z Was ma puste flakony po perfumach (markowych) i chce odstąpić za darmo lub jakąś symboliczną cenę. Koszty przesyłki flakonu/flakonów pokrywam oczywiście ja. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi z nazwami flakonów po perfumach w treści. W razie pytań mój mail to italianisz@wp.pl Nie odpowiadam na zboczone maile!(miałem takie na innych portalach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu interes życia
ja Ci wyślę za darmo pusty flakon,napełnisz go jakimś syfem, a potem będziesz naciągał ludzi i udawał, że to oryginalne perfumy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italianisz
Nie tak łatwo wlać podróbę do oryginalnego flakonu. Może ktoś po prostu to zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalalalalala
ktoś może zbiera. Ja bym chyba wolała zbierać flakony po perfumach, które sama zużyłam. a z tym przelewaniem, to wcale nie jest takie trudne. w każdym razie robienie takich rzeczy to świństwo, bo te podrabiane perfumy nie mają takiego składu jak oryginalne, ale problem nie polega na tym, że są mniej trwałe (bo to da się jeszcze przeboleć), ale na tym, że niektórzy mając alergię na niektóre składniki chemiczne sprawdzają skład na opakowaniu. sama miałam koleżankę, która wiedziała, że jest na coś uczulona i musiała sprawdzać etykiety, bo inaczej mogłaby dostać bardzo niebezpiecznej reakcji alergicznej. Ludzie czasem nie mają wyobraźni i liczy się dla nich tylko czysty zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja mam ogromną ilość takich butelek, więc pisz tutaj: magdalenag6@tlen.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koteczkowa
No nieźle. Współczuję tym, którzy się nabiorą, że to oryginalne perfumy. Fuj. Świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labelia
Ten post jest bardzo odległy w czasie, ale mam 2450 flakonów po perfumach, gotową wystawę i zastanawiam co zrobić z tą kolekcją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlog
Zrób wystawę. Załóż muzeum. Sama ci dołożę jak to będzie coś zorganizowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Poszukuję pustego flakonu po Chanel Coco albo N'5, 7,5ml albo 15 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×