Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kattia23

TRESemme czy ktos stosowal ich szmpiony?

Polecane posty

Gość kattia23

...cos okropnego zrobil mi sie straszny koltum w trakcie stosowania tego szmponu a odzywka tez do kitu nie moglam rozczesac wlosow czy to tylko tak umnie sie zrobilo! mialyscie cos podobnego po tym szmponie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginette
Mam szampon i odzywke Tresemme , a takze spray do prostownic i suszarek Tresemme Heat Defence i uwazam ze sa super! Byc moze powinnas zastosowac ten wariant, ktory ja uzywam, do wlosow sklonnych do platania { for frizzy hair}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddd...........
jak dla mnie nic specjalnego ,mialam szampon i odzywke i jeszcze balasm do prostowania, wlosy byly takie jak zawsze,zadne rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa
super zregenerowałem sobie włosy stosując Tresemme.Żadnego wypadania.bomba. Ps.Do te pory mieszkałem w Anglii.Gdzie można dostać to w Polsce?Mieszkam w dość dużym mieście i jak narazie nie mogę nic znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, również stosowałam szampon i odżywkę tresemme (do włosów farbowanych), jak dla mnie super. Przywiozłam je z Anglii ale w Polsce nie mogę ich spotkać? Jeżeli ktoś wie to napiszcie jaka cena w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunciaaaa
czesc, ja rowniez uzywam produktow tej firmy i uwazam, ze sa swietne, mozna je dostac na Polskim allegro , tam zakupilam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sissy
Mam i szampon i odzywke i uwazam ze nie sa to dobre produkty. Odzywka jak cie moge ale szampon jest okropny. Wlosy sa suche i koltunia sie. Tresemme jest tanie i takiej tez jakosci. A fu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burdka
Zaczęłam stosować szapmon i dożywke z niebieskim paskiem nawilżającym w londynie. Przez rok czasu moje włosy stały się super miękkie a mam włosy po rozjaśnianiu i miałam naprawdę zniszcone. Teraz mam problem bo nie wiem gdzie w Łodzi mogę kupić produkty TRESemme (nie chce mi sie za bardzo jeźdźić po dklepach i szukać) bo w sklepach nie ma. Powiedzcie mi gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaaaaaa
ja uwielbiam TREsemme. mam bardzo zniszczone wlosy i nic tak nie dziala jak maseczka wlasnie TREsemme. uzywam calej linii- szampon, odzywka i maska. i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna uk
ja stosuje szamponu i odzywki smooth i sa rewelacyjne!! niestety troszeczke drogie ale bardzo wydajne po samym szamponie nie ma takiego efektu ale gdy dojdzie odzywka welosy sa lsniace i mile w dotyku pozatym sie swietnie rozczesuja.. mozna go dostac w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1111
Wy chyba zartujecie!!!!!!!!!!! Jak moga wam sie platac wlosy po tym szamponie, czy odzywce!!!!!!!!!!!!!!! To niemozliwe!!!!!!! No chyba ze zapominacie o uzyciu wody podczas mycia:-) Ja uzywam i szamponu i odzywki. Mam wlosy blyszczace, latwo sie rozczesuja, ukladaja a pozatym kolor nie plowieje. Jestem zachwycona tymi produktami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylwiiiiiiiia
szampon nie bardzo ale odżywka boska!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
tresemme jest super! popieram poprzedniczkę, ze jeżeli ktoś ma po tym koltuny to chyba nie używał wody do mycia. Lecz należy brać pod uwagę fakt, że nie wszystko dla każdego. Mogę śmiało polecić kosmetyki kazdemu kto ma problemy z włosami farbowanymi-zwłaszcza bląd. Ja miałam okropne problemy po rozjaśnianiu - podkreślam po czarnym kolorze! Miałam okropne problemy z włosami i wyleczyłam je! są miękkie z połyskiem! moja fryzjerka w polsce nie dowieżała mi że po dekoloryzacji można mieć włosy w takim dobrym stanie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacha70
Do Exe , mam prosbę, odpisz mi nae- maila, ktorej serii tresemme używałaś? dzieki z góry-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołtun zatracony
Najmocniejsza jest salon silk, po innych rzeczywiscie placza mi sie wlosy, polecam tez maske. Cudow nie ma, ale jakosc w stosunku do ceny b. dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienka
czy w Polsce są dostępne szampony tresemme?uzywalam ich w anglii i jeszcze nie spotkalam ich w drogeriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cienka
nie wiem, nie widzialam ich w zadnych w sumie drogeriach. moze gdzies sa, jak poszukasz o jakis specjalistycznych. ja kupuje na ebayu: http://search.ebay.pl/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog=1&dfsp=1&catref=C6&from=R40&satitle=Tresemme&sacat=-1%26catref%3DC6&sargn=-1%26saslc%3D2&sadis=200&fpos=Kod+pocztowy&sabfmts=1&saobfmts=sifonly&ga10244=10425&ftrt=1&ftrv=1&saprclo=&saprchi=&fsop=1&fsoo=1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann*
Ja stosuje cały czas kosmetyki do pielęgnacji włosów tej firmy i jestem bardzo zadowolona i nie mam zamiaru ich zmieniać na żadną inna firmę:D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann*
Z tego co wiem w Polsce niestety nie ma tych kosmetyków dlatego zawsze sprowadzam je z Anglii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaana2
Ja użuwam Tresemme, kupuję w Irlandii, i tam np. w Bootsie można kupić 2 odżywki Tresemme za 6 euro, a tu widziałam jak na allegro jakieś kretynki sprzedają butelkę za 50 zł!!! tresemme jest super, najlepsze odżywki i szampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi0987
To JEDYNY szampon po który nie wypadają mi włosy garściami. Czytałam wasze komentarze no i to jest tak jak z wszystkim - jednym pasuje, innym nie. dla mnie bomba. Mieszkam w Szkocji i tu nie mam problemu z ich kupnem a jak jest w Polsce?? drogie są? wracam do kraju w grudniu i nie kupie żadnego innego szamponu bo ten jest dla mnie idealny. mam robić tu zapas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanika
Dzisiaj kupiłam z ciekawości komplet szampon+ odżywka z zielonym napisem. W Islandii po przewalutowaniu kosztuje jakies 25 zł za komplet. Wpisałam w google i prosze jakie pochlebne komentarze czytam. Ciekawe jaki mój wniosek bedzie po dłuzszym uzywaniu..?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamja
ja stosowałam dla moich włosów sa do du..... wole pantim lub nivea albo lolear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katee22
50zl, hmmm niestety takie sa ceny w Polskich drogeriach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katee22
Poza tym Odżywka rewelacyjna, mam długie kręcone, blond włosy tak wiec dobranie odpowiedniej odżywki graniczyło z cudem, ale udało się:) Szampon + odżywka rewelacja, osobiście robie zapasy, kupuje wiec w Angli większą ilość bo u nas są dosyć drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfgthjk
zaczelam uzywac tresemme curl moisturising bo byla w promocji w bootsie za dwa funty i super gladkie wosy rewelacja w rozczesywaniu ale no ale na wizaz.pYCl zaczelam czytac o silikonach ktore sa zle dla wlosow i ta odzywka zawiera ten co jest trudny do usuniecia i jeszcze pare innych ClCLOPENTASILOXANE ITD. ON ROBI ZLUDNE WRAZENIE SWIECACYCH WLOSOW A TAK NAPRAWDE OBLEPIA WLOS I GO WYSUSZA i juz sama nie wiem co myslec bo poza tym silikonem ma sporo odzywczych skladnkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgcfgfxdsdfkut
przyznam szczerze ze nie wierzylam ze jakiekolwiek szampony uzdrowia moje zniszczone od 10 letniego farbowania wlosy... 0.5 roku spedzilam w stanach, w ca - w miescie spalonym sloncem na srodku pustyni, a moje wlosy zamiast dostac w d*** byly miekkie nawilzone, lsniace, kolor sie nie splukiwal.. szok! wrocilam do Polski i znowu sa matowe.. nie wiem co mialo wplyw// czy to szampon i odzywka TRESemme czy bieżąca woda ..(moze w stanach byla miekka woda a w Polsce jet twarda?) jedynym sposobem rozwiazania zagadnki jest przetestowanie szampony w polskich warunkach z polska woda.. naprawde nie wiem czemu tresemme nie wejdzie na polski rynek.. nawet jezeli ten silikon szkodzi do tak ze tego nie widac... zreszta wydaje mi sie ze piekne wlosy to zdrowe wlosy.. moje blyszcaly pieknie (mam porownanie ogladajac zdjecia) wiec musialy byc zdrowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie jest mały
o kurcze to bięgne kupić. Jakoś do tej pory omijałam te produkty. Nie wiedziałam , że są takie dobre:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tluste mleko
jak kiedys zostalam po imprezie u kolezanki na noc to rano umylam sobie wlosy jej szamponem i odyzwka (tresemme do wlosow farbowanych) i nie moglam sie pozniej nadziwic jak to mozliwe ze mialam takie ladne wlosy. pozniej jakos zapomnialam sobie o tym i nie kupilam, ale dzis lece do superdruga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki 04
TRESemme jak dla mnie są super. Używałam różne rodzaje: szamponu i odżywki dla brunetek, nawilżającego (z niebieskim), do włosów suchych i zniszczonych po prostownicy (thermal recovery) i wszytskie były rewelacyjne. Włosy po nich baaaaaaaaardzo błyszczą i w ogóle są super :) A w Polsce to chyba tylko na Allegro można je spotkać np. http://www.allegro.pl/item624764001_tresemme_mega_zestaw_6rodz_odzywka_szampon_1_8l.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×